Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

środa, 6 stycznia 2016

Ptaszek w barwach Peugeot Sport Slovakia

Pełny sezon startów Huberta Ptaszka w WRC 2 stał się faktem. Razem z Peugeot Sport Słowacja polski kierowca wystartuje w 7 rundach Mistrzostw Świata Peugeotem 208 R5, gdzie powalczy o tytuł Mistrza Świata w kategorii WRC 2. Przypomnijmy, że w innych rundach Polak wystartuje Skodą Fabią R5

Hubert Ptaszek: „Pod koniec 2015 roku otrzymałem ofertę startów w barwach Peugeot Sport Slovakia, zaproponowano mi starty w siedmiu rajdach WRC2. Długo nie musiałem się zastanawiać i podpisałem umowę. Dzięki temu otworzyła się przede mną szansa startu we wszystkich rundach WRC 2016. Nigdy wcześniej nie startowałem autem tej marki i z ciekawością czekam na pierwsze testy, które odbędą się już w tym tygodniu. Dziękuje po raz kolejny moim partnerom za umożliwienie startu w pełnym cyklu WRC 2.”


Pierwszym startem Huberta w barwach Peugeot Sport Slovakia będzie marcowy Rajd Meksyku. Kolejne to Argentyna, Sardynia, Niemcy, Chiny, Hiszpania i Australia.

Partnerami startów The Ptock Team są: Peugeot Sport Slovakia, Total, Borygo, Karo BHZ, G4 Garage, Krezus, Piotr i Paweł, RallyShop, Haczek, Bi-Met, Spiż.
Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: