Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

poniedziałek, 11 stycznia 2016

Kubica o sponsorach, kolejnych testach i DTM [Aktualizacja poniedziałek]

fot. planetemarcus
Robert Kubica udzielił wywiadu po wczorajszych testach, w którym odniósł się do swoich jazd, ale również do przyszłości w Rajdowych Mistrzostwach Świata i nie tylko. Polak powiedział tajemniczo, że "coś dobrego stanie się w tym roku, niekoniecznie w rajdach".

Robert opowiedział o swojej wczorajszej przygodzie, mówiąc to, co napisał w oświadczeniu na Facebooku. Dodał jednak, że prawdopodobnie wrócą na testy w przyszłym tygodniu.

"Będzie interesująco potestować więcej, szukaliśmy śniegu, mieliśmy go, ale bez lodu. Moim problemem, podobnie jak w poprzednim roku jest to, że używam do testów tego samego samochodu co w rajdzie. Nie mamy możliwości przejechania wielu kilometrów, ale na pewno wrócimy na jeszcze jeden dzień."


Kubica został też zapytany o to, czy nadal będzie miał tych samych partnerów wspierających go, odpowiedział:

"Zobaczymy. Póki co jest tylko rajd Monte Carlo. To trochę taka przygoda, ale nie jest to dla mnie najlepsza sytuacja. Ale tak już jest. Mam nadzieję, że będę cieszył się tym rajdem i miał dobre informacji. Jeżeli się nie uda, będziemy musieli znaleźć jakieś inne zajęcie" - powiedział Robert.

Nie zabrakło pytania o starty w serii DTM. Robert powtórzył:

"Tak, jak powiedziałem, przejedziemy Monte Carlo i zobaczymy. Jestem całkiem zrelaksowany - coś dobrego stanie się w tym roku, niekoniecznie w rajdach. Oczywiście, chciałbym kontynuować w nich starty, bo w ubiegłym roku wiele się nauczyłem i rozwinąłem jako kierowca rajdowy" - powiedział tajemniczo Kubica.

O samym starcie w Rajdzie Monte Carlo Polak powiedział, że chciałby przejechać ten rajd czysto, bez większych błędów, ale jest to najbardziej wymagająca impreza w kalendarzu, w której wiele będzie zależało od warunków atmosferycznych.

Poniżej zobaczycie jeszcze jeden film z jego testów:


Źródło: worldrallyisfree.com

Aktualizacja


Poniżej wysłuchacie wyżej wspomnianego wywiadu Roberta:


Aktualizacja


I jeszcze filmowa wersja tego wywiadu:


Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: