Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

czwartek, 21 stycznia 2016

Kubica: Nadal mam nadzieję na konkretny program

fot. Jakub Pojmicz
W ciekawej rozmowie z portalem RallyLink, Robert Kubica przyznał, dlaczego decyzja dotycząca jego przyszłości nie została jeszcze podjęta i zapewnił, że chce kontynuować swoją przygodę z rajdami. Możliwa jest jazda z BRC przez cały sezon lub tylko w wybranych rajdach.

"Szczerze mówiąc w zimie byłem nieco zagubiony. Był czas, że bardzo chciałem kontynuować przygodę z WRC, ale niestety sytuacja w Polsce jest trochę skomplikowana, nie tylko jeżeli chodzi o Lotos, ale ogólnie i decyzje nie zostały jeszcze podjęte i wszystko się opóźnia. Ale oczywiście WRC nie będzie na mnie czekało, dlatego połączyliśmy siły z BRC by wystartować i zobaczymy jak to będzie funkcjonowało. Jeżeli zostaniemy w rajdach, to jazda z BRC może być opcją na mój program" - powiedział Robert.Kubica przyznał jednocześnie, że inną opcją jest jazda tylko w wybranych rundach - w Europie i w ten sposób trenowanie i zdobywanie doświadczenia. Kubica ponownie podkreślił, że chciałby kontynuować swoją jazdę w WRC bo nie chce wyrzucać zdobywanego przez ostatnie 2 lata doświadczenia.

"Doceniam możliwość bycia tu i nadal mam nadzieję, że będę w stanie złożyć do kupy konkretny program w WRC" - dodał Kubica na zakończeni wywiadu.

Całość (po włosku) przeczytacie TUTAJ.
Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: