Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

piątek, 15 stycznia 2016

Kubica: Na ten moment mój program na 2016 rok kończy się na Monte Carlo [Aktualizacja]

Robert Kubica udzielił brytyjskiemu Autosportowi wywiadu dotyczącego swojej przyszłości. Polak przyznał, że cały czas rozmawia ze sponsorami, ale to, co będzie robił w tym sezonie po Rajdzie Monte Carlo pozostaje niewiadomą.

"Obecnie nie mamy programu na resztę roku. Na ten moment zatrzymuje się on na Monte Carlo. Rozmawiam ze sponsorami i innymi partnerami, ale zaplanowany mamy tylko Rajd Monte Carlo. Jeżeli zostaniemy w rajdach, to musi odbywać się na innych warunkach niż w ubiegłym roku, bo to było szaleństwo. Cały sezon WRC jest wielkim poświęceniem więc wolałbym solidnie przygotować się do wybranych startów" - powiedział Kubica.

Robert rozważa jednak inne opcje niż rajdy.

"Jest możliwe, że będziemy robić coś jeszcze innego i mamy opcje na drugą część sezonu. Może to oznaczać powrót do samochodu wyścigowego. Jeżeli tak się stanie, to poświęcę na to cały mój czas i będzie to projekt długoterminowy" - powiedział Robert.Polak potwierdził również, że jego celem na Rajd Monte Carlo jest przejechanie go bez błędów, ale warunki są nieprzewidywalne.

Aktualizacja


Dziś lub jutro Robert Kubica będzie testował ponownie przed Rajdem Monte Carlo.

Źródło: Autosport.com

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

masakra. mówię to jako osoba, od 94 żyjąca rajdami, bawiąca się w to na rożnych poziomach. straciliśmy szanse, na sukcesy w wrc. malkontenci niech będą błogosławieni, czas zacząć odpocząć od komputera, telewizora, czymś pożytecznym się zająć.

kierowca romantyczny, ideologicznie tragiczny, jako nasza strudzona "ego" państwowość.

runy mu powinniśmy przykleić, chłopak jeździł talentem.
a tak kopniemy gola, a może wygramy mundial i skoki i siatkówkę i ręczną i motylkiem.