Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

wtorek, 5 stycznia 2016

Hubert Ptaszek przez cały sezon w WRC2

Po dwóch latach startów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Świata w klasie RC4 Hubert Ptaszek stawia kolejny krok na szczeblu rajdowej kariery. Zaliczy pełny sezon startów w klasyfikacji WRC2.

Sezon rozpocznie się już za niecałe trzy tygodnie we Francji, gdzie Hubert i Kamil Kozdroń wystartują Skodą Fabią R5 w Rajdzie Monte Carlo. Następnie w połowie lutego przeniosą się na północ Europy, gdzie na śnieżnych trasach Szwecji walczyć będą o kolejne punkty w WRC 2. Kolejne starty Skodą R5 to Portugalia, Polska, Finlandia, Francja i Wielka Brytania. Pilotem Huberta będzie Kamil Kozdroń, z którym startuje od początku startów w Mistrzostwach Świata.

Hubert Ptaszek: To niesamowita sprawa uczestniczyć w tak wielkim projekcie. Ostatnie miesiące były naprawdę pracowite dla całego zespołu. Przyznam szczerze że taki program nawet mi się nie śnił. To jak marzenie, które nie byłoby możliwe bez wsparcia wspaniałych ludzi, którzy wspierają mnie i pomagają osiągać kolejne rajdowe cele. Nasze starania i ciężka praca została zauważona.


Pozostałe rundy sezonu WRC załoga The Ptock zaliczy innym autem klasy R5 - Peugeotem 208 w barwach Paugeot Team Slovakia.

Partnerami startów The Ptock Team są: Borygo, Total, Karo BHZ, G4 Garage, Krezus, Piotr i Paweł, RallyShop, Haczek, Bi-Met, Spiż.
Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: