Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

poniedziałek, 4 stycznia 2016

Fantasy WRC - rusza liga bloga!

Po prawie dwóch miesiącach przerwy, wracamy z naszą zabawą w Fantasy lidze WRC! Możecie już zakładać swoje zespoły i dołączać do ligi bloga. Nie wiemy jeszcze, czy Roberta Kubicę będziemy mogli brać do swojego składu w całym sezonie, ale zapewne znajdzie się on w zespołach wielu osób na Rajd Monte Carlo. Zobaczcie, jak dołączyć do naszej zabawy oraz poznajcie zmiany w punktacji, jakie zaszły w tym roku!

Jak dołączyć do zabawy?


Po pierwsze, trzeba wejść na portal www.fantasywrc.com i założyć swój zespół. Wybieramy kierowców do naszego zespołu WRC (WRC). Każdy kierowca ma określoną "wartość" nie przejdzie zatem numer, że wybierzemy sobie Ogiera, Latvalę, Mikkelsena i Kubicę, bowiem mamy ograniczony "budżet". Trzeba zatem kombinować :) Nasz budżet to 10, a tak przedstawiają się wartości poszczególnych kierowców przed startem sezonu:

Podstawą tworzenia tabeli są punkty, które są przyznawane kierowcom za miejsca na OS-ach i w klasyfikacji generalnej rajdu według. W tym roku nastąpiła ważna zmiana w punktacji. Będzie ona również zależała od długości OS-ów, co czyni ją jeszcze bardziej sprawiedliwą.

Dołączenie do Ligi

Jak dołączyć do ligi bloga? Wystarczy w menu pod Waszym imieniem i nazwiskiem kliknąć "Join Personal League". Numer ligi naszego bloga to 4. Można również otworzyć listę lig i dołączyć do naszej zabawy.

Zmiany


Jak dokonać zmian w zespole? Oto krótka instrukcja, choć zapewne prawie wszyscy doskonale już zorientowaliście się w zasadach i menu ligi.

I wybieramy kierowców z listy:

Nagrody

W poprzednim sezonie sponsorami nagród były firmy pixgraf.com oraz Direkt Collections, którym bardzo dziękujemy za współpracę i będzie nam niezwykle miło, jeżeli zdecydują się na kontynuowanie sponsorowania konkursu.

Zachęcamy również innych sponsorów do włączenia się w naszą zabawę, w której w ubiegłym roku wzięło udział ponad 1000 osób. Zapewniamy ustaloną promocję we wszystkich dostępnych kanałach bloga. Kontakt w tej sprawie na mcdon21@gmail.com.


< Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: