Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

wtorek, 15 grudnia 2015

Ogier znów testował, Ostberg w Polsce

Sebastien Ogier kontynuuje przygotowania do Rajdu Monte Carlo. Wczoraj odbył drugi dzień testów, już w nieco innej, bardziej jesiennej scenerii. Polskę odwiedził natomiast Mads Ostberg.

Ogier rozpoczął jazdy w niedzielę, a wczoraj testował na Col de Perty. Co ciekawe, jego pilotem nie był Julen Ingrassia, a Gilles de Turckheim. Była to tylko jednorazowa zamiana. Poniżej zobaczycie filmy z testów kierowcy Volkswagena.Ostberg w Polsce


Mads Ostberg, nowy kierowca M-Sportu, odwiedził Kraków. Nie wiemy, czy była to normalna turystyczna wizyta, czy może Norweg odwiedzał np. krakowski oddział M-Sportu.
Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!


Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

1 komentarz:

maSay2610 pisze...

Ale te Vw się kleja do drogi! Porównywałem Ogiera testy i Ostberga i powiem, że to normalnie jest przepaść jak VW idzie w nawrocie w porównaniu do Fiesty, a jak z nawrotu sie katapultuje! Ogier duuuuużo szybciej wjeżdża w nawrót, widać to gołym okiem. Oglądając testy Neuwilla w Hultaju to też szału nie ma, ale Neuwill testował w innych warunkach, więc nie ma co porównywać. Ach te Monte Carlo bęęęędzie baaaardzo ciekawe. Oby Robson miał komfortową sytuacje na Monte, bo co do startu to nie mam wątpliwości, że pojedzie ;-)