Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

piątek, 11 grudnia 2015

Kajetanowicz: Wiem co chcę robić

Dwie opcje ma na przyszły sezon Kajetan Kajetanowicz. Jedną z nich są starty w WRC2. Póki co nic nie jest jednak pewne i trwają kluczowe rozmowy.

Wypowiedzi aktualnego Mistrza Europy zostały opublikowane na stronie fiaerc. Kajto przyznaje, że decyzja nie została jeszcze podjęta, ale liczba opcji jest ograniczona.

"Wiem, gdzie chcę jeździć w przyszłym sezonie, ale póki co mogę powiedzieć, że możliwe są albo dalsze starty w ERC albo jazda w WRC2. Ja już zdecydowałem, ale nie wiem czy ta opcja będzie możliwa. Trwa gorący okres rozmów ze sponsorami" - powiedział Kajto. Wydaje się zatem pewne, że nasz kierowca chce spróbować swoich sił w WRC2.

Przypomnijmy, że Kajto pojawi się jutro podczas Rajdu Barbórki.
Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Niech Kajto spróbuje w WRC2, ponowny rok w ERC nie ma sensu.

Anonimowy pisze...

Myślę, że Kajto ma wystarczająco doświadczenia i talentu, żeby narobić "bałaganu" w WRC2. Jest aktualnym mistrzem europy więc czas podnieść sobie poprzeczkę i wejść w mistrzostwa świata.

Pozdrawiam, Krzysiek

Anonimowy pisze...

Niech sprobuje - jakby to od niego zalezało...

Anonimowy pisze...

Zajebiście byłoby zobaczyć dwóch Polaków w WRC. Tylko zastanawia mnie czy to nie jest jakis trade off. Czyli czy wystepy jednego nie beda uzaleznionego od tego czy bedzie wystepował drugi.

Anonimowy pisze...

Kajto to jeden z największych talentów rajdowych w historii polskiego motosportu i mimo swojego wieku ma szansę jeszcze pokazać światu rajdowemu ze ma niesamowity talent. W jego karierze wyszło jak wyszło (za długo na polskim podwórku chciano aby rządził) wiec za podbój Europy i świata zabrał się trochę za późno, ale wierzę w polskie talenty i w to że lotos mu to zrekompensuje i da szanse na starty w WRC2 a później w WRC wraz z Robertem.

Anonimowy pisze...

Z punktu widzenia Lotosu to medialność cykly ERC jest wieksza niż WRC2 przynajmniej jeśli chodzi o ilość czasu antenowego w którym na ekranie widać Kajto, w kwesti prestiży WRC2 chyba stoi ciut wyżej, a na pewno na korzyść WRC2 przemawia rozwój Kajtka. W WRC2 mógłby sporo namieszać i myśle że stać go nawet na wygranie jakiegoś rajdu bo cały cykl w pierwszym sezonie byłoby mega trudno ale nie jest to niemożliwe, chociaż w MŚ znajomość rajdów pomaga do kwadratu.

Anonimowy pisze...

Mam nadzieje, że zobaczymy Kajto i Jarka w WRC2. Fajnie byłoby zobaczyć ich na trasach rajdowych mistrzostw świata. Myślę, że daliby sobie znakomicie rade.

Anonimowy pisze...

Jeśli karuzela wymian zarządów w dużych spółkach dotarła już do Lotosu...Przyszłość rajdowa Roberta i Kajty stanie pod dużym znakiem zapytania((

DTM Mercedes ogłosi składy dopiero w styczniu lub lutym. Chłopaki na kogoś chyba czekają?