Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

piątek, 20 listopada 2015

Liga Fantasy - podsumowanie

Zakończyła się rywalizacja w Rajdowych Mistrzostwach Świata, a wraz z nią walka w naszej lidze Fantasy. Zobaczcie, kto okazał się najlepszy w ostatniej rundzie oraz w całym sezonie naszej zabawy!

Najwięcej punktów w Rajdzie Wielkiej Brytanii spośród grających w naszej lidze zdobył Patryk Skielnik - aż 1796. Dało mu to 3. miejsce spośród wszystkich użytkowników strony. Serdecznie proszę o kontakt na mcdon21@gmail.com.

Miło mi ogłosić, że zwycięzcą naszej ligi jest Robert Oczkowski i to do niego wędruje model auta rajdowego, ufundowany przez Direkt Collections! Drugie miejsce zajmuje Manny, właściciel zespołu "IIcoolm84", a trzecie RK MONIA. Bardzo proszę o kontakt w sprawie wysyłki nagród - magnesów ufundowanych przez Pixgraf.pl.

W tabeli całej ligi Robert zajął 2. miejsce i zarazem jedynym naszym przedstawicielem w pierwszej 10-tce.

Miło mi poiformować, że nasza liga została najlepszą z lig...

a Polska wygrała klasyfikację państw - wszystko dzięki Wam!

Na koniec warto przyjrzeć się najlepiej punktującym kierowcom:

Moje podsumowanie

Popularność, jaką cieszyła się liga przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Zagrały z nami 824 osoby, co jest świetnym wynikiem. Bardzo dziękuję Wam za uczestniczenie w naszej zabawie, myślę, że będziemy ją kontynuować w przyszłym roku.

Ogromne podziękowania należą się pko24, który regularnie dostarczał nam wyników i ciekawych statystyk z naszej ligi.

Nagrody

Osoba, która w danym rajdzie zdobędzie w naszej lidze najwięcej punktów, otrzyma zestaw 4 rajdowych magnesów z Robertem Kubicą, ufundowanych prze firmę pixgraf.pl. Takie zestawy otrzymają również ci, którzy będą na koniec sezonu będą na 2. i 3. miejscu.
http://pixgraf.pl/

W całym konkursie nagrodą będzie również model auta Roberta Kubicy, ufundowany przez firmę Direkt Collections.
http://rallye.diecast-club.com/pl/?utm_source=utm_source%3Dinternet&utm_medium=utm_medium%3DFP1402L3DI3701&utm_term=utm_term%3Drally&utm_content=utm_content%3Dpowrotroberta.pl&utm_campaign=utm_campaign%3DFP1402L3DI3701

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com


Brak komentarzy: