Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

poniedziałek, 16 listopada 2015

Kubica twarzą nowej kampanii społecznej Lotosu

"Pomaganie przez tankowanie" - to nazwa nowej kampanii społeczno-marketingowej Grupy LOTOS. Jej twarzą został Robert Kubica. Przeczytajcie więcej o akcji i zobaczcie spot reklamowy z Robertem Kubicą.

Nowa przedświąteczna kampania jest wspólną inicjatywą spółki LOTOS Paliwa, Grupy LOTOS oraz Fundacji LOTOS. To pierwsza na taką skalę akcja z zakresu marketingu zaangażowanego społecznie zorganizowana przez firmę z branży paliwowej.

Celem akcji jest wsparcie realizacji pasji i marzeń podopiecznych partnerów społecznych Fundacji LOTOS. Zebrane w jej trakcie pieniądze zostaną przekazane wychowankom Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej oraz podopiecznym projektu „Osiedle Sitowie”, który realizowany jest przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku.

"Każdy ma marzenia. Naszym celem jest wspieranie tych, którzy mają w życiu trudniej. „Pomaganie przez tankowanie” pozwoli spełnić marzenia zarówno o koniku na biegunach, kursie na prawo jazdy, jak i własnym, wyposażonym pokoju. Poprosiliśmy dzieci, aby wśród swoich skrytych pragnień podali także takie, które pomogą im się rozwinąć i dać szansę na lepszą przyszłość. Świąteczne marzenia to tylko część celu naszej akcji. Chcemy, aby zebrane środki wsparły także wyjazd 20 podopiecznych Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej na ferie zimowe oraz remonty tzw. mieszkań wspieranych, w których ulokowani zostaną usamodzielniający się wychowankowie Domów dla Dzieci. Więcej na www.fundacjalotos.pl" - czytamy na stronie akcji. Znajduje się na niej licznik zebranych środków.

Bardzo ważnym elementem akcji będzie kampania marketingowo - społeczna, której twarzą został Robert Kubica. Poniżej zobaczcie jej spot reklamowy:


Głównym elementem kampanii „Pomaganie przez tankowanie” jest zachęcenie kierowców do tankowania na stacjach LOTOS oraz LOTOS Optima, gdyż każdy litr zatankowanego paliwa oznacza pomoc w zebraniu środków na spełnienie marzeń oraz remonty i doposażenie obiektów mieszkalnych służących dzieciom i młodzieży. Za każdy litr zakupionego paliwa ON Dynamic oraz PB98 Dynamic 1 grosz zostanie przekazany na konto Fundacji LOTOS, natomiast w zamian za zakup paliwa ON, BP95, PB98 oraz LPG 0,5 grosza zasili cel akcji. – Każdy litr sprzedanego paliwa to realne wsparcie na zrealizowanie marzeń i potrzeb dzieci. Po przeanalizowaniu wyników sprzedażowych paliw LOTOS jesteśmy pewni, że uzyskamy zaplanowaną kwotę – zapewnia Paweł Lisowski, prezes zarządu spółki LOTOS Paliwa.

Więcej o akcji przeczytacie TUTAJ.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com


15 komentarzy:

Anonimowy pisze...

i jak tu puscic takie zloto z rak

Anonimowy pisze...

dopóki nie będzie znana przyszłość Roberta akcji nie wesprę

adi2221 pisze...

I już im się nie uda zebrać odpowiedniej kwoty bo Anonimowy 14:22 nie zatankuje u nich . I właśnie cały zarząd zmartwiła ta sprawa i postanowili Przejąć Zespól VW WRC i wsadzić Roberta do jednego z samochodów żeby Anonimowy z !4:22 u nich zatankował.

Dalszy komentarz nie ma sensu

Anonimowy pisze...

Kubica to żyła złota dla wrc tylko muszą mu założyć "buty" michelin. On na to nie wyraził zgody i założył prywatny zespół oparty na polskim kapitale żeby więcej ugrać dla siebie bo chleb musi z czegoś mieć. I tak w tym roku więcej zarobił polegając na swoich sponsorach. Zarówno grupa azoty jak i lotos są notowane na GPW. Myślę, że start w rajdzie monte carlo 2016 będzie z grubej rury.
Myślę, że na kontrakcie z fabyką nie uzyskałby takich warunków.

Anonimowy pisze...

w mojej okolicy nie ma stacji lotosu. do najbliższej ich stacji mam ok. 20 km. więc pewnie nie będę brał udziału w tej akcji.

Anonimowy pisze...

Kierowca świetny ale z aktorstwa to on nie wyżyje!

Anonimowy pisze...

Lotos sie nie wycofuje, więc na 105 % beda jakies rajdy. Nie wiadomo czy sezon ale jakies na bank.

Leopoldix RSA pisze...

Strasznie mi się spodobała ta akcja :) Wielki plus.

Anonimowy pisze...

Kubica się sprzedał za oktany!

Anonimowy pisze...

A ty znowu te głupoty wypisujesz? Idź spać małolacie. Nie pozdrawiam.
Maciek

Anonimowy pisze...

Dżizus Krajst, czy wy nie macie ani kszty poczucia humoru? Co za nerdy.

Anonimowy pisze...

Dodam jeszcze, że poczucie humoru to błyszcząca strona inteligencji...

Anonimowy pisze...

Myślę,że sporo się już wyjaśniło.
Lotos pozostaje głównym sponsorem ale z tym budżetem Robert może sobie pozwolić na kilka rajdów w sezonie dla fumu.
Robert wraca na tor do DTM.
Pozostaje tylko pytanie czy czasem nie będzie jakiejś operacji w niedługim czasie dlatego,że bardzo ostrożnie się wypowiada co do startu w Monte i sam nie wie czy wszystko będzie ok.

Anonimowy pisze...

Chwila, chwila. Czyje marzenia mam wspierać? Nie interesuje mnie inny kierowca. Tankować chcę by wspierać Kubicę. I jeszcze się posługują jego podobizną. A potem rozliczą kasę po równo dla całej armii marzycieli? Proszę o szczegóły tego wspierania. Ja do tej pory tankuję u nich tylko i wyłącznie z powodu Roberta. Jeśli go wysyłają na zieloną trawkę, bo budżet ma mieć taki jak w ub. roku, to nie chcę ich znać. Co oni wykombinowali. Nie chcę nikogo źle osądzać. Proszę by ktoś z LOTOS wyjaśnił kibicom Roberta Kubicy, że akcja służy temu a nie innemu kierowcy, nie wspominając innych dyscyplin. Bo niby z jakiej racji ma wspierać piłkarzy? Rozumiem, że w tej grupie może być Karol Basz, który jest mistrzem świata i od lat ma problemy ze sponsoringiem.

Anonimowy pisze...

@15:55

Cały Lotos trzesie dupą teraz. A sztab ludzi juz szykuje raport co i dla kogo kiedy. Dziekujemy Ci ze to załatwiłeś.