Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

poniedziałek, 9 listopada 2015

Kombinezon Kubicy sprzedany na pniu

W zaledwie kilka godzin po wystawieniu sprzedany został kombinezon Roberta Kubicy z sezonu 2014. Cel aukcji na allegro był charytatywny.

Kombinezon sprzedawało East Management Sp. z o.o., a w dość enigmatycznym opisie czytamy, że "Jedynym i głównym celem aukcji jest finansowe wsparcie Naszej Fundacji. Biorąc udział w aukcji, możesz pomóc wybudować nowy, upragniony i od dawna wyczekiwany dom dla naszych podopiecznych. Pieniądze ze sprzedaży trafią na konto fundacji i będą przeznaczone na budowę Rodzinnego Domu Dziecka."

Kombinezon z certyfikatem autentyczności był wystawiony za cenę 4 tys. złotych, co osobiście uważam za zdecydowanie zbyt niską kwotę, gdyż sam kombinezon jest wart niewiele mniej. Licytowana obecnie na innej aukcji koszulka zespołu Roberta z jego autografem osiągnęła cenę 1 tys. złotych.

Akcję znajdziecie TUTAJ.


Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com


19 komentarzy:

Jaro75 pisze...

I wszystko w temacie. Jeżeli takie " gadżety" po Robercie chodzą za taką kwotę w skali kraju to ja już pytań więcej nie mam dlaczego tak ciężko o sponsoring. Mnie nie stać na takie wydatki ale gdzie są Ci bogaci ludzie ja się pytam. I to niby w szczytnym celu. Wstyd.
Nie wiem, może macie inne zdanie ale moje jest takie i niezmiennie.

Anonimowy pisze...

mam pytanie do prowadzacego bloga czemu nie mozna zrobic zmian w fantazy ?????

Anonimowy pisze...

dlaczego nie mozna zrobic zmian w fantazy

Anonimowy pisze...

Jak dla mnie to ta aukcja wygląda na jakiś przekręt. Ten kombinezon jest wart dużo więcej, a certyfikat podpisany przez Czachorskiego wygląda jakby pisał go ktoś koto niezbyt często pisze jakiekolwiek teksty - kiepska stylistyka, bez interpunkcji i są przebitki po kilka spacji. To musi być ściema. MC jak masz jakieś możliwości, to daj sygnał Czachorskiemu, nich sprawdzi czy ktoś go nie fałszuje.

Jack K pisze...

4k Co? toż to za darmo prawie. Kurde gdybym wiedział wcześniej to sam bym go kupił :P Nie rozumiem dlaczego nie wystawili go na LICYTACJĘ zamiast ustalać cenę "Kup teraz". Przecież na licytacji poszedłby za dużo więcej?? FUck logic!
Ktoś w tej "Fundacji" jest chyba wielkim fanem Roberta, stąd ta cena ;)

adam k pisze...

Kombinezon jak rozumiem zostal wystawiony w opcji "kup teraz" za te cztery tysiace?

Anonimowy pisze...

WSTYD !!!!

Anonimowy pisze...

Czy to są żarty prima aprilis?

Anonimowy pisze...

To nie była opcja KUP TERAZ! Przedmiot został wylicytowany za 4000 zł. Natomiast poza niską ceną może niepokoić to, że tylko 1 osoba wzięła udział w licytacji. Widać jakie jest zainteresowanie w Polsce...

Mateusz Cieślicki pisze...

Przecież jest wyraźnie napisane w aukcji Kup Teraz. Poza tym miałem kontakt z kupującym. Nawet mi się nie chce komentować tego "kup teraz" i takiej ceny... Ale sprawa w 100% autentyczna.

Anonimowy pisze...

Faktycznie Mateusz jest Kup Teraz. Ale wychodzi na to że to była licytacja z opcją KUP TERAZ. Jest info że jedna osoba licytowała. Przy zwykłych aukcjach KUP TERAZ inaczej jest to opisane. Czyli można było kupić od razu za 4 tyś lub licytować w nadziei że uda się taniej przed zakończeniem aukcji.

Anonimowy pisze...

@Mateusz nie chce Ci się komentować czyli też uważasz że ktoś komuś prezent zrobił? Chamówa żeby nawet na aukcjach charytatywnych ktoś sobie prywatę odstawiał !

Mateusz Cieślicki pisze...

Aukcja w 100% uczciwa, ale uważam, że ktoś wykazał się sporą niefrasobliwością dając cenę 4 tys. bo można było uzbierać i tym samym pomóc 3 razy więcej (minimum).

Anonimowy pisze...

Coś czuję że osoba która go kupiła za 4k już niedługo wystawi ten kombinezon spowrotem na aukcji ale z ceną minimalną 8k.

Jakub Zydorczak pisze...

Pytam: gdzie jest "menadżer" Roberta.
Wstyd!
cubici

Jacek G pisze...

Nie sądzę żeby chciał go od razu sprzedać, jak Robert zrobi majstra WRC to cena poszybuje do nieba ;)))

kargul102 pisze...

Polska he he nikomu nie dogodzisz

Anonimowy pisze...

EEEE Kargul, czasami mnie wkurzasz, zwłaszcza ostatnio, ale tym razem przyznam ci rację. Dla jednego 4 tysiące to fortuna, dla innego zaś dosłownie nic, większość społeczeństwa w naszym kraju biduję, a ci , którzy mają dużo kasy płaczą jak jest im źle. Inni jeszcze chwalą się, sprowadzonym autem ze stanów twierdząc, że (o matko chyba popełniłem błąd kupując Forda za 100 tysi)Fiesta Roberta to szrot... Wiesz emocje warto czasami zostawić dla siebie i nie upubliczniać nic w sieci, nie wszyscy nadajemy na tych samych falach, ale wszyscy w jakiś sposób kibicujemy Robertowi. Więc życzę wszystkim zdroworozsądkowego kibicowania i dużo zdrowia.
Pozdrawiam.
Maciek

Anonimowy pisze...

No tak akcja była promowana ze wiedzieli nieliczni Ci którzy mieli wiedzieć. Teraz tylko obserwować jak pojawi się na licytacji i pójdzie w "normalnych" pieniądzach. # Bloodthristy