Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

środa, 25 listopada 2015

Fotel Neuvilla bezpieczny

Szef Hyundaia, Michel Nandan przyznał, że pomimo krążących plotek, jego zespół nie zamierza pozbywać się Thierry Neuvilla przed sezonem 2016.


Neuville w ostatnich rajdach jeździł słabo, a sezon zakończył kolejnym wypadkiem. W Rajdzie Wielkiej Brytanii nie punktował dla Hyundaia, który ostatecznie zajął 3. miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw."Jestem pewien, że niebawem zobaczymy starego dobrego Thierry Neuvilla. Nie jestem w 100% pewien, czy będzie kierowcą Hyundaia w przyszłym roku. Jestem pewien w 200%" - powiedział Nandan.

Co ciekawe, nie krytykował on Neuvilla za wypadek w Rajdzie Wielkiej Brytanii, tłumacząc, że miejsce, w którym wypadł było bardzo zdraliwe i trudne.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Raczej przed sezonem 2016r.

Anonimowy pisze...

Niech trzymają Neuvila, Sordo a mogli mieć kilera i kierowcę który bym im wygrywał rajdy jeszcze będą tego żałować a RK dopnie i tak swego..
Colocini

Anonimowy pisze...

@14:54 czy RK dopnie swego? szczerze w to wątpię, nikomu w środowisku rajdowym na tym nie zależy żeby on dopiął swego...

adam k pisze...

Robert podobno mial swego czasu oferte z Hyundaya.

Anonimowy pisze...

A o co w ogóle chodzi w tym co ten gość powiedział? Czego jest pewien na 200% a czego nie jest pewien na 100%? W mojej ocenie to on mówi, że TN nie będzie kierowca Hyundaia na 100 ale zobaczymy go lepszego w przyszłości na 200....

Anonimowy pisze...

@15:30 wyszło na jaw że oferty nie było tylko rozmowy bez konkretnej propozycji

Anonimowy pisze...

Anonimowy25 listopada 2015 15:37

Przeczytaj news tyle razy ile będziesz potrzebował, żeby go zrozumieć. Jest logiczny i niespecjalnie trodny do przetrawienia. Powodzenia!

Anonimowy pisze...

@anonimowy 15:37 ...a nie lepiej było używając takiej samej ilości słów wytłumaczyć o co chodzi? ... to taka polska życzliwość polegająca na tym, że każdy chce się powymądrzać jaki to niby nie jest mądry ale boi się pokazać tej mądrości bo a nóż wyjdzie jednak na głupka... P.s. Przeczytaj ten wpis tyle razy ile będziesz potrzebował do zmądrzenia i dorośnięcia... Naparz sobie dużo herbaty i Powodzenia!

Anonimowy pisze...

... pisałem oczywiście do anonimowego z 19:30 a tego z 15:37 Pozdrawiam. A tak w ogóle to dla mnie też nie jest ten wpis czytelny i tyle w temacie.