Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

środa, 25 listopada 2015

Bertelli niemal pewny, że wróci

Lorenzo Bertelli chce jeszcze mocniej zaangażować się w udział w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Włoch jest przekonany, że będzie startował w przyszłym sezonie, choć nie wszystko jest jeszcze ustalone.


"Niebawem zdecyduję, co będę robił, nadal muszę porozmawiać z pewnymi ludźmi. Mogę powiedzieć, że jest bardzo prawdopodobne, że będę tu ponownie, ale nie jestem na 100% pewien. Nie wiem czy będę jechał w takim samym układzie w własnym zespole. To jedna z tych rzeczy, które muszą być wyjaśnione" - mówi Bertelli.Krąży plotka, iż Bertelli jest zainteresowany jazdą w drugim zespole fabrycznym M-Sportu, który miałby powstać m.in. dzięki jego zaangażowaniu budżetowemu. On sam nie wspomina o takim wariancie, ale zapewne jest coś na rzeczy, skoro wspomina, że kwestia ta nie jest jeszcze wyjaśniona.

Bertelli chce w przyszłym sezonie zaprezentować się ze znacznie lepszej strony: "Ten sezon nie był dobry, ale zakończenie było bardzo udane. Miałem w tym roku wiele problemów, również poza rajdami, ale tak już jest. Nie chcę jednak kończyć w ten sposób. Chcę kontynuować jazdę i spróbować w przyszłym roku zrobić większy postęp. Wiele się nauczyłem z moich błędów, które popełniłem w tym roku i jestem pewien, że w wielu aspektach mogę się poprawić" - dodaje Bertelli.
Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

1 komentarz:

Jaro75 pisze...

No to powodzenia Lorenzo :-))