Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

piątek, 30 października 2015

Podsumowanie Ligi Fantasy w Rajdzie Hiszpanii

Do pewnego momentu w Rajdzie Hiszpanii wszystko szło standardowo, ale wypadek Sebastiena Ogiera na Power Stage sprawił, że wielu grającym w naszej lidze fantasy ubyło punktów. Kto okazał się najlepszy? Jak wygląda sytuacja w rankingach naszej ligi fantasy przed ostatnim rajdem? Zobaczcie!


Najwięcej punktów w Rajdzie Hiszpanii spośród grających w naszej lidze zdobył Marcin Kopacz - aż 1836. Dało mu to 7. miejsce spośród wszystkich użytkowników strony. Serdecznie proszę o kontakt na mcdon21@gmail.com

W tabeli całej ligi najwyżej sklasyfikowanym graczem naszej ligi jest Robert Oczkowski, który jest wiceliderem. Sięgnąć po zwycięstwo w lidze może być trudno, ale życzymy mu tego gorąco! Wysoko są również RK MONIA, Szymolus i RK WorldRallyTeam.

Tak natomiast przedstawia się tabela naszej ligi. Przypominam, że nagrody zgarnia pierwsza trójka i Szymolus oraz RK WorldRallyTeam czeka ciekawa walka o podium.

W Rajdzie Wielkiej Brytanii czeka nas bardzo ważne zadanie - obronić pierwsze miejsce w rankingu krajów w rankingu całej strony. Nowozelandczycy tracą do nas tylko 1 punkt!

Dość bezpieczną przewagę ma natomiast nasza liga w zestawieniu prywatnych lig całej strony, choć trzeba zauważyć, że nasza liczebność bardzo nam pomogła w jej zdobyciu.

A tak wyglądają wartości kierowców przed ostatnim rajdem sezonu. Których wybierzecie?
Nagrody

Osoba, która w danym rajdzie zdobędzie w naszej lidze najwięcej punktów, otrzyma zestaw 4 rajdowych magnesów z Robertem Kubicą, ufundowanych prze firmę pixgraf.pl. Takie zestawy otrzymają również ci, którzy będą na koniec sezonu będą na 2. i 3. miejscu.
http://pixgraf.pl/

W całym konkursie nagrodą będzie również model auta Roberta Kubicy, ufundowany przez firmę Direkt Collections.
http://rallye.diecast-club.com/pl/?utm_source=utm_source%3Dinternet&utm_medium=utm_medium%3DFP1402L3DI3701&utm_term=utm_term%3Drally&utm_content=utm_content%3Dpowrotroberta.pl&utm_campaign=utm_campaign%3DFP1402L3DI3701

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak dołączyć do ligi?

Po pierwsze, trzeba wejść na portal www.fantasywrc.com i założyć swój zespół. Wybieramy kierowców do naszego zespołu WRC (WRC). Każdy kierowca ma określoną "wartość" nie przejdzie zatem numer, że wybierzemy sobie Ogiera, Latvalę, Mikkelsena i Kubicę, bowiem mamy ograniczony "budżet". Trzeba zatem kombinować :) Nasz początkowy budżet to 10, a wartość poszczególnych kierowców (a więc i w konsekwencji aktualny dostępny budżet) zmienia się wraz z każdym rajdem.

Skład swojego zespołu można modyfikować w każdej chwili w trakcie sezonu, oprócz czasu, w którym odbywa się rajd. Punkty przyznawane są za miejsca naszych kierowców na OS-ie oraz w klasyfikacji generalnej rajdu.

Jak dołączyć do ligi bloga? Wystarczy w menu pod Waszym imieniem i nazwiskiem kliknąć "Join Personal League". Numer ligi naszego bloga to 6.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zmiany

Jak dokonać zmian w zespole? Oto krótka instrukcja, choć zapewne prawie wszyscy doskonale już zorientowaliście się w zasadach i menu ligi.

Klikamy nazwisko kierowcy, którego chcemy usunąć:
I wybieramy dostępnych zawodników z listy.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com


10 komentarzy:

Anonimowy pisze...

RK TEAM WRC poda kogo wystawić i wtedy wygramy ligę jako drużyna i jako kraj ;)

Anonimowy pisze...

Tyle, że RK TEAM WRC w ostatnich trzech rajdach nie wygrywał nawet w prywatnej lidze :)

Anonimowy pisze...

No to ktoś inny dla dobra grupy i jako Patriota :)

Anonimowy pisze...

Jak można mieć RK w nazwie teamu i nie wystawiać Kubicy? Ciekawe jak by wyglądało zestawienie dla zawodników, którzy mieli Kubicę w każdym rajdzie w którym startował.

Robert Oczkowski pisze...

Można:) Powalczymy i wygramy z Nowozelandczykami:) Mikkelsen jak zawali rajd to moze uda mi się wskoczyć na Top 1;) więc trzeba zaryzykować co moze sie skończyć też spadkiem z drugiego miejsca;) ale to tylko zabawa:)

Anonimowy pisze...

sam jestem ciekawy, jakby wyglądało takie zestawienie, tym bardziej, że Roberta włączałem do składu od czasu do czasu i, że nie "jadę" pod polską flagą :)...

Alex Webster

G4RallyTeam pisze...

Nie chwaląc się, to mój team jest najlepszy w naszej lidze jestem 9 a w całe stronce 39, nie miałem Roberta tylko w Australii i Argentynie gdzie Robert nie jechał, ale niestety żadnych nagród w takiej kategorii nie przyznają - zostaje satysfakcja :DD

Robert Oczkowski pisze...

Moze bedzie nagroda;) ale zaraz zapewne odezwie sie ktos kto miał od początku w zestawie np: Hołka i tez jest najlepszy w tej grupie:)))

Anonimowy pisze...

też miałem Roberta w każdym rajdzie w którym startował, ale jestem dopiero, albo i aż na 29 m-cu
pzdr,
MT

Jacek pisze...

Robert tak.. a ten blog to powrotkrzyska.blogspot.com heh...