Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

czwartek, 29 października 2015

Paddon krytykuje Neuvilla

Hayden Paddon, który niedawno podpisał nowy, 3-letni kontrakt z Hyundaiem, czuje się w koreańskiej ekipie coraz pewniej. Teraz pozwolił sobie na krytykę swojego zespołowego kolegi, Thierry Neuvilla.

W Rajdzie Hiszpanii pumkty dla walczącego z Citroenem o wicemistrzostwo Hyundaia zdobywali Dani Sordo i Thierry Neuville. Neuville jechał po siódme miejsce i miał zostać przepuszczony przez Paddona, przez co przed Rajdem Wielkiej Brytanii Citroen i Hyundai miałyby tyle samo punktów.

Niestety, Neuville na jednym z niedzielnych OS-ów wypadł z trasy i stracił 5 minut. Paddon na mecie powiedział: "To frustrujące dla całego zespołu. Coś takiego wydarzyło się nie po raz pierwszy. To jasne, że zamierzaliśmy oddać mu pozycję, więc nie miał powodów by jechać ostro".Okazało się jednak, że Neuville miał problemy techniczne, a Paddon przepraszał za swoje słowa, które były "wypowiedziane pod wpływem chwili".

Neuville spisuje się ostatnio poniżej oczekiwań i w Wielkiej Brytanii to Paddon będzie zdobywał punkty dla zespołu.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

1 komentarz:

Krzysztof Stanek pisze...

https://twitter.com/HaydenPaddon/status/658725530083135488 ;)