Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

piątek, 9 października 2015

Liga Fantasy - podsumowanie Rajdu Francji

O ile zwycięstwo Jariego Matti Latvali w Rajdzie Korsyki można było przewidzieć, o tyle 2. miejsce Elfyna Evansa było sporym zaskoczeniem i ci, którzy postawili przed tym rajdem na Walijczyka, mogli sporo zyskać w naszej lidze fantasy. Kto okazał się najlepszy? Poznajcie wyniki.

Bardzo miło widzieć nowe twarze na czele naszego typowania. Tym razem najlepiej spośród kilkuset uczestników naszej ligi fantasy spisał się Alex Webster - gratuluję i zapraszam do kontaktu w celu odebrania nagrody!


Najwyżej w rankingu ogólnym całej strony jest nadal zespół Roberta Oczkowskiego, RK TEAM WRC, zmienił się natomiast lider.


W tabeli naszej ligi RK TEAM WRC umocnił swoje prowadzenie i choć przewaga jest spora, to jeden szalony rajd może wszystko zmienić!

Dzięki naszej lidze, Polska przewodzi klasyfikacji państw:

Nasza liga jest nadal liderem w tabeli wszystkich lig:

Oto punkty poszczególnych kierowców w tym sezonie:


I stan ich wartości przed Rajdem Hiszpanii:


Nagrody

Osoba, która w danym rajdzie zdobędzie w naszej lidze najwięcej punktów, otrzyma zestaw 4 rajdowych magnesów z Robertem Kubicą, ufundowanych prze firmę pixgraf.pl. Takie zestawy otrzymają również ci, którzy będą na koniec sezonu będą na 2. i 3. miejscu.
http://pixgraf.pl/

W całym konkursie nagrodą będzie również model auta Roberta Kubicy, ufundowany przez firmę Direkt Collections.
http://rallye.diecast-club.com/pl/?utm_source=utm_source%3Dinternet&utm_medium=utm_medium%3DFP1402L3DI3701&utm_term=utm_term%3Drally&utm_content=utm_content%3Dpowrotroberta.pl&utm_campaign=utm_campaign%3DFP1402L3DI3701

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak dołączyć do ligi?

Po pierwsze, trzeba wejść na portal www.fantasywrc.com i założyć swój zespół. Wybieramy kierowców do naszego zespołu WRC (WRC). Każdy kierowca ma określoną "wartość" nie przejdzie zatem numer, że wybierzemy sobie Ogiera, Latvalę, Mikkelsena i Kubicę, bowiem mamy ograniczony "budżet". Trzeba zatem kombinować :) Nasz początkowy budżet to 10, a wartość poszczególnych kierowców (a więc i w konsekwencji aktualny dostępny budżet) zmienia się wraz z każdym rajdem.

Skład swojego zespołu można modyfikować w każdej chwili w trakcie sezonu, oprócz czasu, w którym odbywa się rajd. Punkty przyznawane są za miejsca naszych kierowców na OS-ie oraz w klasyfikacji generalnej rajdu.

Jak dołączyć do ligi bloga? Wystarczy w menu pod Waszym imieniem i nazwiskiem kliknąć "Join Personal League". Numer ligi naszego bloga to 6.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zmiany

Jak dokonać zmian w zespole? Oto krótka instrukcja, choć zapewne prawie wszyscy doskonale już zorientowaliście się w zasadach i menu ligi.

Klikamy nazwisko kierowcy, którego chcemy usunąć:
I wybieramy dostępnych zawodników z listy.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com4 komentarze:

Anonimowy pisze...

13-tka jest szczęśliwa bo zawsze z RK :)..

Anonimowy pisze...

a są jakieś podsumowania i nagrody w lidze powrotroberta.pl za pierwsze miejsce w poszczególnej rundzie GP F1 ?

Anonimowy pisze...

sory gregory, ale z tego co wiem to Alex do dzisiaj nie otrzymał nagrody

Mateusz Cieślicki pisze...

Trochę żałosne jest takie pisanie anomimowo i upominanie się o nagrodę... Nie mam do napisania nic więcej niż w e-mailu Pani Małgorzato.