Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

piątek, 18 września 2015

Liga Fantasy - Podsumowanie po Rajdzie Australii

Rajd Australii nie należał do najtrudniejszych w typowaniu, dlatego wygrać mogli ci, którzy postawili miks najlepszych kierowców i nieco tańszych kierowców. Kto tym razem okazał się najlepszy? Kto na 3 rajdy przed końcem naszej ligi jest najbliżej zwycięstwa w całym konkursie? Zobaczcie! 

Już po raz drugi w ostatnim czasie, zwycięstwo w typowaniu pojedynczego rajdu odniósł RK Rally Team. W typowaniu na całej stronie zajął on 5. pozycję.

Najwyżej w rankingu ogólnym całej strony jest zespół Roberta Oczkowskiego, RK TEAM WRC, zmienił się natomiast lider.

W tabeli naszej ligi do RK TEAM WRC zbliżyła się RK MONIA i biorąc pod uwagę różnice punktowe, wydaje się, że już tylko ta dwójka może zwyciężyć w naszej lidze.

Dzięki naszej lidze, Polska przewodzi klasyfikacji państw:

Nasza liga jest nadal liderem w tabeli wszystkich lig:

Oto punkty poszczególnych kierowców w tym sezonie:

I stan ich wartości przed Rajdem Korsyki:

Nagrody

Osoba, która w danym rajdzie zdobędzie w naszej lidze najwięcej punktów, otrzyma zestaw 4 rajdowych magnesów z Robertem Kubicą, ufundowanych prze firmę pixgraf.pl. Takie zestawy otrzymają również ci, którzy będą na koniec sezonu będą na 2. i 3. miejscu.
http://pixgraf.pl/

W całym konkursie nagrodą będzie również model auta Roberta Kubicy, ufundowany przez firmę Direkt Collections.
http://rallye.diecast-club.com/pl/?utm_source=utm_source%3Dinternet&utm_medium=utm_medium%3DFP1402L3DI3701&utm_term=utm_term%3Drally&utm_content=utm_content%3Dpowrotroberta.pl&utm_campaign=utm_campaign%3DFP1402L3DI3701

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak dołączyć do ligi?

Po pierwsze, trzeba wejść na portal www.fantasywrc.com i założyć swój zespół. Wybieramy kierowców do naszego zespołu WRC (WRC). Każdy kierowca ma określoną "wartość" nie przejdzie zatem numer, że wybierzemy sobie Ogiera, Latvalę, Mikkelsena i Kubicę, bowiem mamy ograniczony "budżet". Trzeba zatem kombinować :) Nasz początkowy budżet to 10, a wartość poszczególnych kierowców (a więc i w konsekwencji aktualny dostępny budżet) zmienia się wraz z każdym rajdem.

Skład swojego zespołu można modyfikować w każdej chwili w trakcie sezonu, oprócz czasu, w którym odbywa się rajd. Punkty przyznawane są za miejsca naszych kierowców na OS-ie oraz w klasyfikacji generalnej rajdu.

Jak dołączyć do ligi bloga? Wystarczy w menu pod Waszym imieniem i nazwiskiem kliknąć "Join Personal League". Numer ligi naszego bloga to 6.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zmiany

Jak dokonać zmian w zespole? Oto krótka instrukcja, choć zapewne prawie wszyscy doskonale już zorientowaliście się w zasadach i menu ligi.

Klikamy nazwisko kierowcy, którego chcemy usunąć:
I wybieramy dostępnych zawodników z listy.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com3 komentarze:

Anonimowy pisze...

a dlaczego nie ma podsumowań i nagród dla poszczególnych rund GP F1 ?

teo pisze...

Ja dalej nie wiem czemu nie dostałem punktacji :( Ogiera i Latvale odpstawiłem a miałem 0,00 za Latvale a ogiera -0,52 czy coś takiego. Ktoś wie dlaczego?

pko24 pisze...

chyba podajesz zmianę wartości zawodników a nie punktację,