Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

wtorek, 25 sierpnia 2015

Podsumowanie Fantasy WRC - Rajd Niemiec

Przewidzenie pierwszej trójki Rajdu Niemiec nie było zadaniem trudnym, ale sztuką było wybrać taki skład, który da jeszcze więcej puntków niż standardowa trójka Volkswagena. Kto poradził sobie najlepiej? Jak się okazuje to ten sam gracz, który wygrał podczas poprzedniego rajdu!

Robert Oczkowski zalicza fenomenalną serię. Gracz naszej ligi po raz drugi z rzędu zdobył najwięcej punktów na naszej stronie! Robert jest właścicielem zespołu o nazwie RK Rally Team - przypadek? :). Zwycięstwo dali mu Ogier, Latvala, Mikkelsen, Lefbvre i Breen.

Tym samym Robert objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej naszej ligi i awansował na 3. pozycję w rankingu ogólnym całej strony!

Oto tabela naszej ligi:

Dzięki naszej lidze, Polska przewodzi klasyfikacji państw:

Nasza liga jest nadal liderem w tabeli wszystkich lig:

Oto punkty poszczególnych kierowców w tym sezonie:

I stan ich wartości przed Rajdem Finlandii:

Nagrody

Osoba, która w danym rajdzie zdobędzie w naszej lidze najwięcej punktów, otrzyma zestaw 4 rajdowych magnesów z Robertem Kubicą, ufundowanych prze firmę pixgraf.pl. Takie zestawy otrzymają również ci, którzy będą na koniec sezonu będą na 2. i 3. miejscu.
http://pixgraf.pl/

W całym konkursie nagrodą będzie również model auta Roberta Kubicy, ufundowany przez firmę Direkt Collections.
http://rallye.diecast-club.com/pl/?utm_source=utm_source%3Dinternet&utm_medium=utm_medium%3DFP1402L3DI3701&utm_term=utm_term%3Drally&utm_content=utm_content%3Dpowrotroberta.pl&utm_campaign=utm_campaign%3DFP1402L3DI3701

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak dołączyć do ligi?

Po pierwsze, trzeba wejść na portal www.fantasywrc.com i założyć swój zespół. Wybieramy kierowców do naszego zespołu WRC (WRC). Każdy kierowca ma określoną "wartość" nie przejdzie zatem numer, że wybierzemy sobie Ogiera, Latvalę, Mikkelsena i Kubicę, bowiem mamy ograniczony "budżet". Trzeba zatem kombinować :) Nasz początkowy budżet to 10, a wartość poszczególnych kierowców (a więc i w konsekwencji aktualny dostępny budżet) zmienia się wraz z każdym rajdem.

Skład swojego zespołu można modyfikować w każdej chwili w trakcie sezonu, oprócz czasu, w którym odbywa się rajd. Punkty przyznawane są za miejsca naszych kierowców na OS-ie oraz w klasyfikacji generalnej rajdu.

Jak dołączyć do ligi bloga? Wystarczy w menu pod Waszym imieniem i nazwiskiem kliknąć "Join Personal League". Numer ligi naszego bloga to 6.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zmiany

Jak dokonać zmian w zespole? Oto krótka instrukcja, choć zapewne prawie wszyscy doskonale już zorientowaliście się w zasadach i menu ligi.

Klikamy nazwisko kierowcy, którego chcemy usunąć:
I wybieramy dostępnych zawodników z listy.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.comBrak komentarzy: