Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

piątek, 7 sierpnia 2015

Podsumowanie Fantasy WRC - Rajd Finlandii

W związku z wypadnięciami Andreasa Mikkelsena, Roberta Kubicy czy Haydena Paddona oraz wygraną Jariego Matti Latvali, Rajd Finlandii nie był łatwy do wytypowania. Kto poradził sobie najlepiej? Kto zgarnął nagrody? Zobaczcie!

Bardzo miło mi poinformować, że najwięcej punktów na całej stronie po raz kolejny zdobył gracz z naszej ligi. Tym razem gratulacje wędrują do RK TEAM WRC (podczas Rajdu Polski triumfował zespół RK Rally Team - przypadek? :)), którego właścicielem jest Robert Oczkowski.

W klasyfikacji generalnej całej strony najwyższą pozycję z naszych "ligowiczów" zajmuje RK MONIA, która zaliczyła spory awans w tym tygodniu.

RK MONIA jest oczywiście liderką naszej ligi, oto najlepsi w niej:

Dzięki naszej lidze, Polska przewodzi klasyfikacji państw:

Nasza liga jest nadal liderem w tabeli wszystkich lig:

Oto punkty poszczególnych kierowców w tym sezonie:

I stan ich wartości przed Rajdem Finlandii:

Nagrody

Osoba, która w danym rajdzie zdobędzie w naszej lidze najwięcej punktów, otrzyma zestaw 4 rajdowych magnesów z Robertem Kubicą, ufundowanych prze firmę pixgraf.pl. Takie zestawy otrzymają również ci, którzy będą na koniec sezonu będą na 2. i 3. miejscu.
http://pixgraf.pl/

W całym konkursie nagrodą będzie również model auta Roberta Kubicy, ufundowany przez firmę Direkt Collections.
http://rallye.diecast-club.com/pl/?utm_source=utm_source%3Dinternet&utm_medium=utm_medium%3DFP1402L3DI3701&utm_term=utm_term%3Drally&utm_content=utm_content%3Dpowrotroberta.pl&utm_campaign=utm_campaign%3DFP1402L3DI3701

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak dołączyć do ligi?

Po pierwsze, trzeba wejść na portal www.fantasywrc.com i założyć swój zespół. Wybieramy kierowców do naszego zespołu WRC (WRC). Każdy kierowca ma określoną "wartość" nie przejdzie zatem numer, że wybierzemy sobie Ogiera, Latvalę, Mikkelsena i Kubicę, bowiem mamy ograniczony "budżet". Trzeba zatem kombinować :) Nasz początkowy budżet to 10, a wartość poszczególnych kierowców (a więc i w konsekwencji aktualny dostępny budżet) zmienia się wraz z każdym rajdem.

Skład swojego zespołu można modyfikować w każdej chwili w trakcie sezonu, oprócz czasu, w którym odbywa się rajd. Punkty przyznawane są za miejsca naszych kierowców na OS-ie oraz w klasyfikacji generalnej rajdu.

Jak dołączyć do ligi bloga? Wystarczy w menu pod Waszym imieniem i nazwiskiem kliknąć "Join Personal League". Numer ligi naszego bloga to 6.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zmiany

Jak dokonać zmian w zespole? Oto krótka instrukcja, choć zapewne prawie wszyscy doskonale już zorientowaliście się w zasadach i menu ligi.

Klikamy nazwisko kierowcy, którego chcemy usunąć:
I wybieramy dostępnych zawodników z listy.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com3 komentarze:

Anonimowy pisze...

dlaczego nie mozna wybrac Kevina Abbringa na rajd Niemiec skoro jest zgloszony do rajdu?

Anonimowy pisze...

Mateusz dlaczego nikt nie prowadzi statystyk w fantasy zespołów które w składzie(oprócz Argentyny oczywiście) zawsze miały w składzie Roberta?

Wydaje mi się że Tu są sami jego fani, mnie to bardzo by interesowało bo zawsze RK miał u mnie miejsce - myślę że nie jestem odosobnionym klinicznym przypadkiem :).

W naszej lidze jestem na 41 pozycji i myślę że wśród w/w kryteriów byłbym w czołówce... :D

Anonimowy pisze...

do anonimowy 8 sierpnia 2015 10:32

nie jestes sam ;) mam Roberta w składzie na każdy rajd

DyjabeuRallyTeam