Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

poniedziałek, 13 lipca 2015

Podsumowanie Rajdu Polski w Fantasy WRC

Rajd Polski zakończył się tydzień temu, ostatnia chwila zatem na podsumowanie wyników naszej zabawy w Fantasy WRC. Bohater tego typowania był jeden, a zmiany doczekaliśmy się na pozycji lidera naszej ligi. Zobaczcie wyniki.

Zdecydowanie najlepszym składem dysponował na Rajd Polski... Rafał B i jego drużyna RK Rally Team :) Zdobył on najwięcej punktów ze wszystkich typujących na stronie - aż 1717. Na trzecim miejscu był WitekPod.

WitekPod awansował na pierwsze miejsce w naszej lidze, ale zespołem o największej wartości dysponuje RK Rally Team - 12,26 mln.

W rankingu ogólnym awansował aż o 12 miejsc i jest 4.

Nasza liga utrzymała pierwsze miejsce w rankingu lig:

Tak przedstawiają się punkty kierowców w dotychczasowych rundach:

I stan ich wartości przed Rajdem Finlandii:

Nagrody

Osoba, która w danym rajdzie zdobędzie w naszej lidze najwięcej punktów, otrzyma zestaw 4 rajdowych magnesów z Robertem Kubicą, ufundowanych prze firmę pixgraf.pl. Takie zestawy otrzymają również ci, którzy będą na koniec sezonu będą na 2. i 3. miejscu.
http://pixgraf.pl/

W całym konkursie nagrodą będzie również model auta Roberta Kubicy, ufundowany przez firmę Direkt Collections.
http://rallye.diecast-club.com/pl/?utm_source=utm_source%3Dinternet&utm_medium=utm_medium%3DFP1402L3DI3701&utm_term=utm_term%3Drally&utm_content=utm_content%3Dpowrotroberta.pl&utm_campaign=utm_campaign%3DFP1402L3DI3701

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak dołączyć do ligi?

Po pierwsze, trzeba wejść na portal www.fantasywrc.com i założyć swój zespół. Wybieramy kierowców do naszego zespołu WRC (WRC). Każdy kierowca ma określoną "wartość" nie przejdzie zatem numer, że wybierzemy sobie Ogiera, Latvalę, Mikkelsena i Kubicę, bowiem mamy ograniczony "budżet". Trzeba zatem kombinować :) Nasz początkowy budżet to 10, a wartość poszczególnych kierowców (a więc i w konsekwencji aktualny dostępny budżet) zmienia się wraz z każdym rajdem.

Skład swojego zespołu można modyfikować w każdej chwili w trakcie sezonu, oprócz czasu, w którym odbywa się rajd. Punkty przyznawane są za miejsca naszych kierowców na OS-ie oraz w klasyfikacji generalnej rajdu.

Jak dołączyć do ligi bloga? Wystarczy w menu pod Waszym imieniem i nazwiskiem kliknąć "Join Personal League". Numer ligi naszego bloga to 6.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zmiany

Jak dokonać zmian w zespole? Oto krótka instrukcja, choć zapewne prawie wszyscy doskonale już zorientowaliście się w zasadach i menu ligi.

Klikamy nazwisko kierowcy, którego chcemy usunąć:
I wybieramy dostępnych zawodników z listy.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

1 komentarz:

Max pisze...

Gratulacje dla zwycięzców!