Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

piątek, 19 czerwca 2015

Podsumowanie Rajdu Sardynii w Fantasy WRC

Lepiej późno niż wcale - dopiero teraz zapraszam Was do przeczytania podsumowania Rajdu Sardynii w naszej lidze Fantasy WRC. Kto wygrał i zgarnął nagrodę? Którzy kierowcy zebrali najwięcej punktów w tej morderczej rundzie?

Powiedzmy, że tak późna publikacja podsumowania to wynik tego, iż musiałem się oswoić ze sromotną porażką. Miałem bowiem w swoim składzie Andreasa Mikkelsena (odpadł na 2. OS-ie i zdołał wrócić tylko na kilka prób w sobotę), Roberta Kubicę (odpadł na 3. OS-ie) i Krisa Meeke (odpadł na 4. OS-ie). W piątek odpadł też Stephanne Lefebvre. Ustukałem zatem nieco ponad 400 punktów. Żal...

Ale nie mówimy o najsłabszych typowaniach, piszmy o najlepszych! A najlepszym graczem naszej ligi podczas Rajdu Sardynii okazał się Jarek Wójtowicz, który uzbierał aż 1708 punktów!

W rankingu całej strony dało mu to 10. miejsce w Rajdzie Sardynii. Jarka zapraszam do kontaktu na mcdon21@gmail.com w celu odbioru nagrody!

Jarek awansował o 11 miejsc w tabeli naszej ligi, ale nie był to najwyższy awans w pierwszej 10-tce. Na pozycję lidera wskoczył Szymolus, który ma dość sporą przewagę nad kolejnymi typującymi. W "grupie pościgowej" jest ciasno...

W rankingu ogólnym całej strony Szymolus zajmuje 5. miejsce i jest jedynym naszym graczem w pierwszej 10-tce.

Dobrą wiadomość mam dla Was jeżeli chodzi o miejsce naszej ligi w rankingu wszystkich lig - wróciliśmy na pierwsze miejsce!

A którzy kierowcy po 6 rajdach zgromadzili najwięcej punktów? Jak widać skład Ogier, Latvala, Ostberg dawałby sporo punktów...

Teraz czeka nas niezwykle prestiżowe typowanie przed Rajdem Polski - zobaczcie, jak przedstawiają się wartości kierowców przed naszą rundą:

Przypominam też o typowaniu najlepszej 10-tki Grand Prix Austrii Formuły 1! Czas jutro do godz. 14, a szczegóły naszej ligi poznacie TUTAJ.

Nagrody

Osoba, która w danym rajdzie zdobędzie w naszej lidze najwięcej punktów, otrzyma zestaw 4 rajdowych magnesów z Robertem Kubicą, ufundowanych prze firmę pixgraf.pl. Takie zestawy otrzymają również ci, którzy będą na koniec sezonu będą na 2. i 3. miejscu.
http://pixgraf.pl/

W całym konkursie nagrodą będzie również model auta Roberta Kubicy, ufundowany przez firmę Direkt Collections.
http://rallye.diecast-club.com/pl/?utm_source=utm_source%3Dinternet&utm_medium=utm_medium%3DFP1402L3DI3701&utm_term=utm_term%3Drally&utm_content=utm_content%3Dpowrotroberta.pl&utm_campaign=utm_campaign%3DFP1402L3DI3701

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak dołączyć do ligi?

Po pierwsze, trzeba wejść na portal www.fantasywrc.com i założyć swój zespół. Wybieramy kierowców do naszego zespołu WRC (WRC). Każdy kierowca ma określoną "wartość" nie przejdzie zatem numer, że wybierzemy sobie Ogiera, Latvalę, Mikkelsena i Kubicę, bowiem mamy ograniczony "budżet". Trzeba zatem kombinować :) Nasz początkowy budżet to 10, a wartość poszczególnych kierowców (a więc i w konsekwencji aktualny dostępny budżet) zmienia się wraz z każdym rajdem.

Skład swojego zespołu można modyfikować w każdej chwili w trakcie sezonu, oprócz czasu, w którym odbywa się rajd. Punkty przyznawane są za miejsca naszych kierowców na OS-ie oraz w klasyfikacji generalnej rajdu.

Jak dołączyć do ligi bloga? Wystarczy w menu pod Waszym imieniem i nazwiskiem kliknąć "Join Personal League". Numer ligi naszego bloga to 6.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zmiany

Jak dokonać zmian w zespole? Oto krótka instrukcja, choć zapewne prawie wszyscy doskonale już zorientowaliście się w zasadach i menu ligi.

Klikamy nazwisko kierowcy, którego chcemy usunąć:
I wybieramy dostępnych zawodników z listy.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com9 komentarzy:

Szymolus pisze...

Widzę, że napędzam naszą ligę :D :D :D pozdrawiam :)

Wojciech Sołtysik pisze...

Lepiej zajmij się swoim teamem, bo depczemy Ci po piętach!! Ja już podkręcam moje polówki!

pio&aga pisze...

Przepraszam że z innej beczki ale pojawiły się już mapy na Rajd Polski! JUPI!!!
Czekałem z niecierpliwością bo wybieram się z żoną w ciąży to muszę mieć wszystkie dojazdy obcykane :-)

Powodzenia w fantasy lidze, ja niestety nie mam czasu.

Mateusz Cieślicki pisze...

pio - mapy wiszą na blogu już od kilku dni :)

pio&aga pisze...

Mateusz, ale mi chodziło o te ostateczne mapki z pełną informacją o punktach widokowych, parkingach, zakazach wjazdu itd :)
Tak to ja wiem, że są mapki OSów. Już dawno mam podrukowane i przeanalizowane. Teraz widzę, że parę zakazów wjazdu pokrzyżowały mi plany, ale i tak jestem zadowolony z organizacji tego rajdu - odcinki blisko siebie, blisko parkingi. Naprawdę super! :)

PS: hmm rzeczywiście są mapki w dziale Rajd Polski, ale patrzę, że całkiem inne z inny informacjami, nie dla kibiców chyba, nie widziałem ich wcześniej. No nic, dzięki za info Mateusz ;)

Pozdr
Piotrek

Mateusz Cieślicki pisze...

Pio - właśnie te mapki o których piszesz już od kilku dni są na blogu. Krązyły pocztą pantoflową od jakiegoś czasu :) Reklamowałem je na fejsie :)

pio&aga pisze...

Dobra, nie chcę się kłócić tutaj i spamować :)
Te mapki na fejsie to rozumiem są te:

https://mega.co.nz/#F!yUYnnLiC!TJ-51KQ-6vUcLSOEha80Ag

A te oficjalne z rajpolski.pl są inne:

http://kibice.rajdpolski.pl/pl/mapy/

Anonimowy pisze...

Tyle tylko zostało z Roberta - " Fantasy WRC " - dramat, żenada, poniżenie i wstyd...

Lux Perpetua pisze...

Wiadomo może, kiedy zaktualizują listę kierowców możliwych do wybrania na Rajd Polski? Bo nie wiem kiedy będę mógł wybrać skład.