Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

piątek, 29 maja 2015

Liga Fantasy - podsumowanie po Rajdzie Portugalii

fot. wrc
Przewidzieć wyniki Rajdu Portugalii było... bardzo łatwo. Tercet Volkswagena zdominował rywalizację, zajmując trzy pierwsze miejsca. Punktów zatem, również z racji tego, że punkty dowiózł Robert Kubica, trzeba było zdobyć w naszej lidze sporo, aby okazać się zwycięzcą. Kto nim został? Zobaczcie podsumowanie!


Konkurs

Na początek jednak informacja o kolejnym konkursie, w którym do wygrania jest 4-dniowy Rally Pass na Rajd Polski. Znajdziecie go TUTAJ.

Zaczynamy od tego, jak punktowali poszczególni kierowcy podczas rajdu:

Jeżeli chodzi o Wasze typowanie, to mamy powody do zadowolenia bowiem typowanie na całej stronie wygrał mieszkający w Norwegii Polak, członek naszej ligi!

IIcoolm został również liderem naszego typowania:


A to klasyfikacja wszystkich użytkowników strony:

Nasza liga jest nadal druga w klasyfikacji strony:

Tak natomiast wyglądają wartości poszczególnych kierowców przed następnymi rajdami:

Nagrody

Osoba, która w danym rajdzie zdobędzie w naszej lidze najwięcej punktów, otrzyma zestaw 4 rajdowych magnesów z Robertem Kubicą, ufundowanych prze firmę pixgraf.pl. Takie zestawy otrzymają również ci, którzy będą na koniec sezonu będą na 2. i 3. miejscu.
http://pixgraf.pl/

W całym konkursie nagrodą będzie również model auta Roberta Kubicy, ufundowany przez firmę Direkt Collections.
http://rallye.diecast-club.com/pl/?utm_source=utm_source%3Dinternet&utm_medium=utm_medium%3DFP1402L3DI3701&utm_term=utm_term%3Drally&utm_content=utm_content%3Dpowrotroberta.pl&utm_campaign=utm_campaign%3DFP1402L3DI3701

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak dołączyć do ligi?

Po pierwsze, trzeba wejść na portal www.fantasywrc.com i założyć swój zespół. Wybieramy kierowców do naszego zespołu WRC (WRC). Każdy kierowca ma określoną "wartość" nie przejdzie zatem numer, że wybierzemy sobie Ogiera, Latvalę, Mikkelsena i Kubicę, bowiem mamy ograniczony "budżet". Trzeba zatem kombinować :) Nasz początkowy budżet to 10, a wartość poszczególnych kierowców (a więc i w konsekwencji aktualny dostępny budżet) zmienia się wraz z każdym rajdem.

Skład swojego zespołu można modyfikować w każdej chwili w trakcie sezonu, oprócz czasu, w którym odbywa się rajd. Punkty przyznawane są za miejsca naszych kierowców na OS-ie oraz w klasyfikacji generalnej rajdu.

Jak dołączyć do ligi bloga? Wystarczy w menu pod Waszym imieniem i nazwiskiem kliknąć "Join Personal League". Numer ligi naszego bloga to 6.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zmiany

Jak dokonać zmian w zespole? Oto krótka instrukcja, choć zapewne prawie wszyscy doskonale już zorientowaliście się w zasadach i menu ligi.

Klikamy nazwisko kierowcy, którego chcemy usunąć:
I wybieramy dostępnych zawodników z listy.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com


8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

jeszcze poproszę o podsumowanie fantasy F1, GP Monako

Anonimowy pisze...

Tak w ogóle to co się stało z Solbergiem, że nie wystartował?
Straciłem na nim trochę punktów, bo na liście startowej był.

Anonimowy pisze...

też o Solberga pytałem w trakcie rajdu, ale nikt mi nie odpowiedział

Robert Oczkowski pisze...

Gdyby nie Szwecja (gdzie za późno wszedłem by zmienić skład) zapewne byłoby pierwsze miejsce w rankingu:) Ale jeszcze powalcze:)

Anonimowy pisze...

Panie Mateuszu, mógłby Pan wypowiedzieć się na temat absencji Solberga w rajdzie Portugalii?

Alex Webster

Mateusz Cieślicki pisze...

Niezbyt wiem o czym mam się wypowiadać. Solberga nie było w Portugalii. Nie wiem czemu. Ale zapewne brakło kasy. Tyle.

Wojciech Sołtysik pisze...

O cholercia, olałem ligę po 2 rajdzie i jakoś się już nie logowałem - i to chyba była dobra strategia bo pewnie bym coś nawywijał a tak - 3 miejsce w lidze totalnie z "pupy" :D

No nic, w takim razie dalej nic więcej nie ruszam i nie kombinuje :P

Anonimowy pisze...

Z Solbergiem niektórzy mieli ten kłopot, że pierwotnie był z tego co pamiętam zapowiadany jego udział w rajdzie. No i przed samym rajdem nie pojawiła się tutaj na blogu żadna informacja, że jednak Solberg nie startuje.

pozdrawiam

Alex Webster