Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

poniedziałek, 5 kwietnia 2010

Kajetanowicz drugi w Circuit Rally of Ireland

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran po bardzo ciekawej walce z Craigiem Breenem, zajęli 2. miejsce w Circuit Rally of Ireland - trzeciej eliminacji Rajdowych Mistrzostw Europy. Polacy stracili prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Oto wyniki:


Oto wypowiedź naszego kierowcy po rajdzie dla jego strony internetowej: Na ostatnim odcinku daliśmy z siebie wszystko. W całym rajdzie cisnąłem bardzo mocno. Dziękuję całemu Lotos Rally Team i wszystkim kibicom, a przede wszystkim Polakom, którzy tak licznie nas tutaj dopingowali. To były bardzo trudne i wyczerpujące zawody, nie tylko dla kierowcy, ale także dla pilota, dlatego bardzo dziękuję Jarkowi, bo dla niego ten rajd był ogromnym wysiłkiem umysłowym i fizycznym. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi. Cieszę się strasznie z tego, że do zawodnika, który doskonale zna te odcinki, straciłem tylko 6 sekund. Mieliśmy sporo frajdy na północnoirlandzkich oesach, więc bardzo chętnie wrócimy tu za rok, jeżeli tylko będziemy mieli taką szansę. Mam nadzieję, że przysporzyliśmy kibicom wiele radości, a sukces LOTOS Rally Team jest dla Was miłym prezentem świątecznym :) Cały zespół ciężko na to pracował. Toczyliśmy fantastyczną, twardą walkę z Robertem Barrable’em i Craigiem Breenem i dzięki temu emocje sięgały zenitu aż do samej mety. Ten rajd jest bardzo dobry dla naszego doświadczenia. To chyba najlepsze asfaltowe oesy na jakich się ścigałem. Piękna wyspa, piękne trasy. Wyjeżdżamy stąd pełni nadziei i mocno zmotywowani do dalszej walki w Rajdowych Mistrzostwach Europy. Już myślę o kolejnym rajdzie, by znowu walczyć tak mocno, jak tylko potrafię.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Świetny wynik, gratuluję Kajto i Jarkowi, o włos o zwycięstwa, ale w rywalizacji z Breenem, dla którego to domowy rajd, drugie miejsce to jak wygrana. Panowie, jak by wypalił przyszłoroczny program Kajto / Kubica w WRC to byłaby niesamowita petarda :)

Jack K pisze...

Brawo!! Team Lotos i reszta Polskich załóg, zajebiaszczy był rajd ;)

Anonimowy pisze...

Zapomnijcie o Kajcie w WRC. Sam powiedział w jednym z wywiadów, że jego WRC nie interesuje.

Anonimowy pisze...

Faktycznie jest taka opcja, zeby Kajto do WRC wskoczyl?

Anonimowy pisze...

Faktycznie jest taka opcja, zeby Kajto do WRC wskoczyl?

Anonimowy pisze...

Swietny wynik, gratulacje dla ekipy Kajetanowicz-Baran!!! To było COŚ!!!

marshad pisze...

@Anonimowy 10:08 Nie interesuje go w tej chwili, na razie jeździ w Mistrzostwach Europy i najpierw będzie chciał zdobyć ten tytuł. Kajto jest w innej sytuacji niż Robert. Ma tytuł Mistrza Polski, teraz czas na tytuł Mistrza Europy, a dopiero potem przyjdzie czas na ustalanie następnych celów.