Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

wtorek, 10 marca 2015

Fantasy WRC - podsumowanie Rajdu Meksyku

To była niezwykle trudna runda dla wszystkich uczestników naszej ligi fantasy - wybrać skład, który przejechał rajd "czysto" było szalenie trudno, ale niektórym się to udało. Zobaczcie, kto zgarnął zestaw magnesów, kto jest liderem klasyfikacji generalnej i jak wygląda sytuacja kierowców przed Rajdem Argentyny.


Fantasy F1

Na początek jednak zaproszenie do ligi Fantasy Bloga F1 - wszystkie informacje o niej TUTAJ.

Optymalny zestaw zespołu na Rajd Meksyku jest nieco zaskakujący - najbardziej bowiem opłacało się wybrać Nassera Al-Attiyah, Madsa Ostberga, Andreasa Mikkelsena i Sebastiena Ogiera. Taki wybór dałby aż 1817 punktów. 


Oto klasyfikacja Rajdu Meksyku wg zdobytych punktów kierowców:
http://www.fantasywrc.com/game/driverscores.php

Przechodząc już do naszej ligi, najwięcej punktów - 1672 - zdobyło 7 osób:

Nagrodę zdobywa GrzegorzB, który zajmuje najwyższą pozycję w klasyfikacji generalnej i dlatego do niego trafi zestaw magnesów rajdowych - proszę o kontakt!
http://pixgraf.pl/

Tak wygląda klasyfikacja generalna naszej ligi po 3 rajdach:

Niestety, w klasyfikacji generalnej straciliśmy lidera:

Ale utrzymaliśmy 1. miejsce w klasyfikacji lig:

Przed Argentyną...

Można już wybierać swoich kierowców na Rajd Argentyny - w porównaniu ze stanem po Rajdzie Szwecji, najwięcej "podrożeli" Ogier i Prokop, a najwięcej stracili na wartości Meeke, Tanak i Kubica. Oto wartości kierowców:

Nagrody

Osoba, która w danym rajdzie zdobędzie w naszej lidze najwięcej punktów, otrzyma zestaw 4 rajdowych magnesów z Robertem Kubicą, ufundowanych prze firmę pixgraf.pl. Takie zestawy otrzymają również ci, którzy będą na koniec sezonu będą na 2. i 3. miejscu. Zwycięzca całego typowania otrzyma model rajdowy auta Roberta Kubicy, ufundowany przez Direkt Collections SA.

http://pixgraf.pl/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak dołączyć do ligi?

Po pierwsze, trzeba wejść na portal www.fantasywrc.com i założyć swój zespół. Wybieramy kierowców do naszego zespołu WRC (WRC). Każdy kierowca ma określoną "wartość" nie przejdzie zatem numer, że wybierzemy sobie Ogiera, Latvalę, Mikkelsena i Kubicę, bowiem mamy ograniczony "budżet". Trzeba zatem kombinować :) Nasz początkowy budżet to 10, a wartość poszczególnych kierowców (a więc i w konsekwencji aktualny dostępny budżet) zmienia się wraz z każdym rajdem.

Skład swojego zespołu można modyfikować w każdej chwili w trakcie sezonu, oprócz czasu, w którym odbywa się rajd. Punkty przyznawane są za miejsca naszych kierowców na OS-ie oraz w klasyfikacji generalnej rajdu.

Jak dołączyć do ligi bloga? Wystarczy w menu pod Waszym imieniem i nazwiskiem kliknąć "Join Personal League". Numer ligi naszego bloga to 6.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zmiany

Jak dokonać zmian w zespole? Oto krótka instrukcja, choć zapewne prawie wszyscy doskonale już zorientowaliście się w zasadach i menu ligi.

Klikamy nazwisko kierowcy, którego chcemy usunąć:
I wybieramy dostępnych zawodników z listy.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com


4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Za 7 tygodni (a właściwie za 6 i pół tygodnia) mamy Rajd Argentyny. Jest to jeden z trzech rajdów, gdzie statystycznie najwięcej kierowców wypada - oprócz tego Meksyk i Monte.
Naprawdę dobrze by było, gdyby Robert po ponad pół roku zdobył jakieś punkty, a w Argentynie spokojna jazda to pewne punkty (dzwonów tam zawsze od groma co rok).
Jarubas

Anonimowy pisze...

Ogladajac Roberta onboardy naprawde widac ze jedzi on kwadratowo. Auto myszkuje strasznie. Widac to na asfalcie jak i na szutrze. Mysle ze to niestety efekt prowadzenia jedna reka... Dawno nikt juz nie pytal Roberta o postep w rehabilitacji. Czy jakis jeszcze nastepuje.?

Anonimowy pisze...

witam
zapraszam do mojej ligi na F1 fantasy
RK-F1TEAM

Anonimowy pisze...

Drogi anonimowy z 10 marca 2015 13:12, chcesz, jak rozumiem aby Kubica wywalił olbrzymią ilość kasy, dokonal wielkiego wysiłku fizycznego i organizacyjnego żeby, że tak się wyrażę powozic dupsko po bezdrożach Argentyny?? Jaki ma sens w wyczynowym sporcie takie podejście?
Aby dojechać do mety nie potrzebny jest cały ten wysiłek jaki sie wkłada, to wszystko inwestycja, która będzie przynosić zyski w swoim czasie. Ja rozumiem, że wszyscy mamy potrzebę zdobywania punkcików, ale powiedz mi po co komu punkciki jeśli nie myśli i nie działa w kierunku bycia NAJLEPSZYM ? Kubica to fighter, wkłada w to wszystko żeby aby kiedyś być na topie a ty chcesz żeby pojechał na wycieczkę??