Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

niedziela, 6 grudnia 2009

Premiera gry WRC - jest Kubica

Dwukrotny mistrz świata Sebastien Ogier, Robert Kubica i Kris Meeke to tylko niektórzy z bohaterów nowej gry WRC przeznaczonej na platformy mobilne, która właśnie dzisiaj (5. grudnia) trafiła do sprzedaży.

Oficjalna gra wideo WRC 2014 zapewnia rajdowe emocje w kieszonkowej formie i jest dostępna zarówno na konsolę Nintendo 3D, jak i na urządzenia z systemem Android, a wkrótce także iOS.

Gracze będą mogli wystartować w niej jako jeden z 17 kierowców WRC we wszystkich z 13 rajdów z sezonu 2014. Czeka na nich ponad sześćdziesiąt odcinków specjalnych prowadzących przez cztery kontynenty; od śnieżnych dróg Szwecji po spowite pyłem trasy Sardynii.

To jedyna gra, w której można zmierzyć się ze wszystkimi czołowymi kierowcami WRC i poprowadzić wszystkie auta w tej specyfikacji, jak Citroen DS3, Ford Fiesta RS, Hyundai i20, czy mistrzowski Volkswagen Polo R.

Wydawcą gry, którą w wersji pudełkowej można już kupić na konsolę Nintendo 3DS, jest Bigben Interactive, a developerem Firebrand Games. Gra dostępna jest także poprzez sklep Google Play na urządzenia z systemem Android, a wkrótce trafi także do App Store dla użytkowników iOS.

Zobacz ją na własne oczy w poniższym trailerze:


Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

1 komentarz:

Marek Luszczyszyn pisze...

I check App Store I could not find any game is only in Europe?