Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

czwartek, 24 kwietnia 2014

U Kubicy cisza, ale on nie próżnuje - jutro Q&A, co z biletami?

Już jutro będziemy mieli okazję przeczytać odpowiedzi Roberta Kubicy na pytania kibiców w miesięczniku F1 Racing. W ostatnim czasie mamy bardzo mało informacji o Robercie, ale zarówno jemu jak i nam przyda się trochę odpoczynku. Polak w tym tygodniu odwiedził fabrykę firmy Birel produkującej profesjonalne gokarty. Coraz bardziej niecierpliwie czekamy natomiast na informacje dotyczące biletów na Rajd Polski, który rozpoczyna się już za 2 miesiące.

Robert odwiedził fabrykę 

We wtorek Robert Kubica był gościem fabryki podwozi kartingowych Birel - Polak współpracuje z firmą od 2009 roku, a co roku wypuszczane są nowe modele gokartów Birela sygnowane przez Kubicę. Nie wiadomo, czego dotyczyła wizyta. Kubica jest właścicielem zespołu kartingowego używającego podwozi Birela, a w jego barwach ścigał się m.in. Karol Basz.

Cisza

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy odzwyczailiśmy się od ciszy w sprawie Roberta Kubicy. Teraz - podczas najdłuższej przerwy w rajdach w tym sezonie - informacji o Robercie Kubicy nie ma i chyba dobrze. Zarówno jemu jak i nam potrzebne jest teraz trochę ciszy i spokojnych przygotowań do kolejnego rajdu. W związku z ciszą pojawiają się różne domysły m.in. o zabiegu, któremu mógłby podać się Robert, ale trzeba je włożyć między bajki i spokojnie czekać.

Q&A z Kubicą

A czekać jest na co i nie trzeba długo bowiem już jutro w miesięczniku F1 Racing ukażą się odpowiedzi Roberta Kubicy na pytania kibiców zadawane mu za pośrednictwem magazynu. Jak tylko miesięcznik pojawi się w kioskach zacytuję najciekawsze odpowiedzi Roberta.


Co z biletami na Rajd Polski

Coraz częściej pytacie mnie, czy to na facebooku czy mailowo, jakie są w tym roku ceny biletów na Rajd Polski. Niestety zmuszony jestem odpowiadać, że nie wiem, gdyż nie zostały jeszcze ogłoszone. Czekamy na informacje, które powinny pojawić się już niebawem, a jak tylko będzie coś wiadomo, natychmiast się o tym dowiecie.

Już teraz jednak warto pomyśleć o noclegu na rajd i jeżeli wybieracie się do Mikołajek, to warto spojrzeć na ofertę przygotowaną przez www.rallytravel.pl. Za kwotę 129 zł od osoby za dobę mamy wygodny nocleg w ośrodku wczasowym nad jeziorem z własną plażą. Co najlepsze, w cenie jest pełne wyżywienie - śniadanie, obiad i kolacja, a posiłki będę wydawane w uzgodnieniu i dostosowaniu do godzin rozgrywania OS-ów. Zachęcam do kontaktu w tej sprawie – możecie uzyskać specjalny kod promocyjny dla tej oferty dla użytkowników i sympatyków bloga. Aby skorzystać z promocji wystarczy wejść TUTAJ i przy rezerwacji w polu uwagi wpisać "Powrót Roberta".

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób go lubiących i bądź na bieżąco! 
 

Więcej o całej F1 na MC Formula i OneStopStrategy

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

To Robert już nie jest właścicielem teamu kartingowego?

Michał pisze...

"(...) Kubica był właścicielem zespołu kartingowego używającego podwozi Birela (...)" Był? Coś przeoczyłem?

Anonimowy pisze...

Mimo że cytaty się pojawią tutaj, to i tak zakupie pewnie magazyn jak zresztą to czynie ;D
Jednak najpierw chyba sobie przeczytam jeszcze raz "Q&A" z sierpnia 2009, gdy czytelnicy wypytywali Roberta za czasów startów w F1, niestety wiele się od tego czasu zmieniło..

DADDY pisze...

"Kubica jest właścicielem zespołu kartingowego używającego podwozi Birela, a w jego barwach ścigał się m.in. Karol Basz."... ufff

Anonimowy pisze...

Hmmm, dziwne. Były już ceny biletów. Chyba 99 zł było za jeden dzień. A teraz faktycznie nie ma już ich na stronie rajdu.