Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

poniedziałek, 18 listopada 2013

Robert Kubica w Rajdzie Wielkiej Brytanii - filmy i zdjęcia (nowy film z wypadku)

Zapraszam do obejrzenia wszystkich filmów i zdjęć z występu Roberta Kubicy w Rajdzie Wielkiej Brytanii. To nie był udany weekend w Walii, ale z każdego startu można wyciągnąć pozytywy, a w OS-ach, które ukończył, Kubica pokazał bardzo dobre tempo. Poniżej wiele ciekawych ujęć i nagrań, zapraszam.


Wieczorem na blogu ukaże się podsumowanie Rajdu Wielkiej Brytanii wraz z dużym wywiadem Roberta Kubicy, zapraszam! Na początek nowy film z wypadku Roberta:fot. Julian Porter
 
fot. Julian Porter


fot. Julian Porter

fot. Julian Porterfot. Eryk Mełgwa


fot. planetf1.com

fot. planetf1.com

fot. planetf1.com

fot. planetf1.com

fot. planetf1.com

fot. planetf1.com

fot. planetf1.com

fot. planetf1.com

fot. planetf1.com

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco! 

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

18 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Ciekawe czy Robert będzie miał w tym tygodniu operację i czy w ogóle się zdecydował na nią.Myślę ,że powinien gorzej chyba być nie może.

Anonimowy pisze...

Im mniej się dowiemy o przyszłości p.Roberta przez najbliższe tygodnie, tym lepiej. To znaczy, że coś się "dzieje".

Anonimowy pisze...

najgorsze jest to - że teraz właśnie tak będzie - komentarze, domysły i wróżenie z fusów - NIESTETY - Nastanie cisza...... - nie będzie już oficjalnych wypowiedzi itd - bo i przy okazji czego ????
mam nadzieję, że Robert ogłosi co będzie robił w przyszłym sezonie ( bo przecież i taka możliwość istnieje, że nic nie powie i wszystko będzie trzymane w ścisłej tajemnicy.... - No chyba że WRC - wtedy jeśli nie Robert - to zespół ogłosi skład).

Grzegorz Kuczmik pisze...

Świetny artykuł na SokolimOkiem, Robert o sezonie 2013, rajdach:
http://sokolimokiem.tv/?p=10432

Łbz pisze...

Na kij nam tyle zdjęć i filmów?
Rozwalił się to się rozwalił po co drążyć temat. Na fejsie mam taki spam, że mnie szlag trafia. Już nie chcę tego słyszeć, że kubica się rozwalił w wielkiej brytanii i zmarnował swoją szanse bo baran nie był pilotem. ILE MOŻNA?!

Anonimowy pisze...

Poda mi ktoś link do wywiadu z Robertem ( chyba z Cezarym ) - gdzie mówi o Powrocie do F1 - i komentuje polskich dziennikarzy, którzy nie umieją polskiego - a on mówił po angielsku

Anonimowy pisze...

Nowy wywiad:
http://www.przegladsportowy.pl/Motosporty-Robert-Kubica-dachowal-i-nie-ukonczyl-Rajdu-Wielkiej-Brytanii,artykul,187319,1,352.html

Ma może ktoś dostęp do całego tekstu? Ponoć Robert tam mówi o trzech opcjach na 2014r i ta trzecia to nie rajdy.

Anonimowy pisze...

Maximus, to cytat z Ciebie: "żaden kierowca z F1 włącznie z Robertem nie odniesie żadnych sukcesów w wrc-max 5 miejsce". Miałeś jakieś nadprzyrodzone wizje na ten temat? A może opatentowałeś tajny wzór matematyczny, który pozwolił Ci to wyliczyć? Wiem, że jesteś "fanatykiem rajdów", ale jak czytam takie rzeczy to mam ochotę usunąć słowo "rajdów" z tamtego cudzysłowu. Jeśli Robert zostanie w rajdach (a sam się tego ochoczo domagałeś) kiedyś Ci to przypomnę ;)

Anonimowy pisze...

Zapewne konieczna wersja papierowa, ale myślę że Mateusz udostępni treść pełną wieczorem - to chyba miał na myśli wspominając o obszernym wywiadzie Kubicy.
Na razie więcej info podał Onet http://m.onet.pl/sport/motorowe/rajdy-samochodowe,c3jk8

Jaro75 pisze...

Nie wiem.Ja chciałbym aby Robert został w rajdach ale Robert do końca przekonany nie jest.Wiadomo że F1 nie wchodzi w grę więc co jak nie rajdy ?? Jest sens siadać do DTM albo WTCC ?? Wiadomo że to życie Roberta ale ja widzę Robsa w rajdach.Pewnie nagłe odejście MB troszkę w Roberta uderzyło.
Czekamy...

Anonimowy pisze...

http://eurosport.onet.pl/motorowe/rajdy-samochodowe/robert-kubica-nie-mam-chwil-zwatpienia-chce-sie-dalej-scigac/yg4j0

Anonimowy pisze...

Maciek Szczepaniak jest zdenerwowany, że ludzie piszą, że mógłby zostać jego pilotem. On zostaje z Kościuszką, ale Maćkowi nie podoba się, że idzie taki przekaz.
Jarek Baran zostaje z Kajetanem i Robert ma big problem. Jakby co pamiętajcie, że Gerber z którym jeździł Kubica to facet, który nie ma pojęcia o głównym WRC, poza tym Robert go "zwolnił" i wprowadził Inglesiego (ten z kolei wyleciał po R d Var). Bębenkowie są nie do ruszenia.
Najlepsi piloci są w Polsce pozajmowani, radziłbym Robertowi poszukać we Włoszech.
O 2014 roku i tak najprędzej wygada się nie Robert, a Matton, zobaczycie. Myślę, że jeszcze w tym tygodniu poznamy wszystko (może z wyjątkiem nazwiska pilota).
Na 90 proc. pewne: Robert nie ma najmniejszego zamiaru poddawać się operacji. Krakus

p197 pisze...

fragment wywiadu - Przegląd Sportowy 18.11

CG: Mówi pan, że rozważa na przyszły sezon powrót do wyścigów. Czy naprawdę po całym roku tej pracy wróci pan na tory?
RK: Mam trzy opcje. Numer 1 to jeżdżenie w rajdach na profesjonalnym poziomie. Po dziewięciu miesiącach rajdowania fakt, że mam taką propozycję jest dla mnie dużym wyróżnieniem. Bo gdyby ktoś mi powiedział, że koleś, który w marcu po raz pierwszy jeździł po szutrze, w listo-padzie musi powiedzieć „tak lub nie” na ofertę pojechania pełnego sezonu za kierownicą auta z najwyższej półki, w profesjonalnym zespole, to na mnie robi wraże-nie. Ale jeśli mam się podjąć tego wyzwania muszę mieć pewność, że osoba, która za-siądzie obok mnie, pójdzie ze mną w parze, będzie miała taki sam cel. Drugą opcją jest jeżdżenie w rajdach na niższym poziomie. Kontynuowanie tego, co zacząłem w tym roku, tylko zamiast trzech kroków w przód, zrobiłbym jeden. Ma to swoje plusy i minusy. A trzecią opcją, która nagle dostała dużo większą szansę, są tory.
CG: Czyli wyścigi...
RK: Muszę zdecydować, co chcę robić. Skoro moim celem jest powrót do bolidów, a może się to okazać niemożliwe, nie chcę wracać do ścigania w autach z dachem.
CG: Dlaczego?
Bo to, co sobie wypracowałem przez ten sezon nie byłoby do wykorzystania w przyszłym roku. Z drugiej strony w rajdówce jedzie się w dwójkę i muszę być pewny, że osoba, która ze mną do niej wsiądzie podoła zadaniu. Jazda przez cały se-zon w topowym aucie i czołowym zespole to duże wy-różnienie, ale też wyzwanie. Z jakiegoś powodu nie jestem w stu procentach przekonany do tej opcji.

Mr DK pisze...

Masz tutaj :

http://sport.wp.pl/kat,1778,title,Co-bedzie-robil-Kubica-Mam-trzy-opcje,wid,16177536,wiadomosc.html?ticaid=111aff

"A trzecią opcją, która nagle dostała dużo większą szansę, są tory". Trudno powiedzieć, jaką formę wyścigów ma na myśli Polak mówiąc o wzroście szans na jego powrót na tor. Pierwszą serią, jaka przychodzi na myśl, jest WTCC - w 2014 roku w mistrzostwach świata samochodów turystycznych ma zadebiutować współpracujący z Kubicą Citroen.

Ewa pisze...

Ten artykuł jest w dzisiejszym Przeglądzie Sportowum i Robert nie wyklucza powrotu do F1

Kubala pisze...

Opcje:
nr 1. WRC w opcji na kilka lat (mówił tu o tym, że trzeba mieć drugą osobę, która równie zaangażuje się w to wyzwanie)
nr 2. niższa kategoria rajdowa (i w domyśle rehabilitacja do powrotu w jakiś inny sposób)
nr 3. Wyścigi ("Skoro moim celem jest powrót do bolidów, a może się to okazać niemożliwe, nie chcę wracać do ścigania w autach z dachem")

Mateusz Cieślicki pisze...

W podsumowaniu, które opublikuję około godz. 17 będzie pełna treść wywiadu Roberta (mega ciekawy).

Anonimowy pisze...

http://www.youtube.com/watch?v=8k0kAvu_rKE#t=78 Wypadek i rozmowa Roberta z Kevinem od razu po wypadku.