Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

sobota, 14 września 2013

Robert Kubica w Rajdzie Polski - dzień 2 - Walka z trasą (Live timing, zdjęcia, filmy) [Aktualizacja godz. 23:55 - Robert Kubica nie wystartuje w niedzielę! Zdjęcie]

Piątek był bardzo intensywnym dniem dla kierowców, którzy zapoznawali się z 2. OS-ami, OS-em kwalifikacyjnym, który następnie przejeżdżali. Najszybsza była w nim załoga Robert Kubica/Maciej Baran, która dzięki temu mogła wybierać pozycję startową do dzisiejszych OS-ów. Nie będą one łatwe, gdyż przez większość nocy na trasach OS-ów padał deszcz. Robert Kubica będzie walczył o przetrwanie i zwycięstwo.LIVE TIMING RAJDU WŁĄCZYCIE TUTAJ

RADIO RAJDU (ERC)

RADIO RAJDU (RADIO OLSZTYN)

W piątek od rana kierowcy zapoznawali się z dwoma OS-ami, które w czwartek były nieprzejezdne, a następnie zostały znacznie skrócone - Tałty i Baranowo. Wczoraj, jak powiedział mi Robert Kubica, było nieco lepiej na trasie, ale padający przez większą część dnia i nocy deszcz ponownie sprawi zapewne, że na trasie pojawi się dużo błota.

Następnie kierowcy przejeżdżali Odcinek Kwalifikacyjny (film z niego TUTAJ i TUTAJ), w którym najszybszy był Robert Kubica, który o 0,4 sekundy wyprzedził Michała Kościuszkę. Robert i Maciej mogli dzięki temu jako pierwsi wybrać kolejność startową w sobotę i zdecydowali się na numer 4: "W sezonie 2008, który był dla mnie szczęśliwy, jeździłem z tym numerem, a że mam małe doświadczenie w rajdach i się na nich nie znam to tym kierowałem się w wyborze" - powiedział Robert podczas ceremonii startu. Jako pierwszy wystartuje jutro Jan Kopecky, a za nim Michał Kościuszko, Brian Bouffier, Kubica i Krzysztof Hołowczyc.

Robert jeszcze przed ceremonią narzekał na stan tras i zastanawiał się, co będzie, jeżeli na OS będzie musiał dojechać np. ambulans. "Po długiej nieobecności w Polsce widzę, że nic się nie zmieniło mimo tak wysokiej rangi imprezy" - dodał Robert.

Dzisiejsze OS-y stoją zatem pod znakiem zapytania, ale miejmy nadzieję, że odbędą się bez przeszkód i o wynikach będzie decydowała normalna rywalizacja.

Oto rozkład dzisiejszych OS-ów:

godz. 8:48 - Tałty (6,15 km)
godz. 9:40 - Baranowo (12,11 km)
godz. 11:36 - Mrągowo (25,16 km) - LIVE EUROSPORT
godz. 14:10 - Tałty 2 (6,15 km)
godz. 15:02 - Baranowo 2 (12,11 km)
godz. 16:11 - Mikołajki (2,5 km)
godz. 18:06 - Mrągowo 2 (25,16 km) - LIVE EUROSPORT
Relacje TV

Dziś program relacji telewizyjnych będzie dość bogaty - zobaczymy dwa OS-y Mrągowo na żywo w telewizji Eurosport. Wieczorem tradycyjna relacja w TVP:

Oto program transmisji telewizyjnych na dziś:
godz. 11:30 - Eurosport - relacja LIVE z OS-u Mrągowo 1 (19,14 km)
godz. 18:00 - Eurosport - relacja LIVE z OS-u Mrągowo 2 (19,14 km)
godz. 20:05 - TVP1 - Kronika Rajdu Polski

Oczywiście na blogu będziemy śledzić cały dzień i przekazywać wszystkie najnowsze informacje dotyczące startu Roberta Kubicy.

Aktualizacja

Miła wiadomość dla wszystkich kibiców Roberta Kubicy na początek trudnego dnia - polska załoga KubicaBaran wystartuje we francuskim rajdzie  Rallye Vosgien, aby przygotować się do startu w Rajdzie Francji. Impreza odbędzie się pomiędzy 20 a 22 września.

Aktualizacja godz. 8:25

Tak wygląda trasa 1. OS-u Tałty. Póki co chyba nie jest najgorzej, co innego po przejeździe np. 30 załóg. Foto Agnieszka Golec:
 
Aktualizacja godz. 8:55

Robert Kubica jest już na trasie 1. OS-u. Warunki są trudne, najlepiej jest jechać jako pierwszy.

Aktualizacja godz. 9:00

Robert Kubica jest już na mecie 1. OS-u (Tałty) o długości ponad 6 km. Załoga Kubica/Baran uzyskała czas 4:12.8. "Jest bardzo ślisko, mamy konserwatywny setup, ostrożnie wybieramy linię jazdy. Jedziemy bardzo ostrożnie. Nigdy wcześniej nie jeździłem w takich warunkach" - powiedział Robert, który stracił prawie 11 sekund do Briana Bouffier. 

Aktualizacja godz. 9:05

Tak wygląda klasyfikacja rajdu po przejeździe 6 kierowców:

Aktualizacja godz. 9:25

Wszystko wskazuje na to, że Robert Kubica zajmie 7. miejsce na mecie 1. OS-u Tałty. Liderem rajdu jest Brian Bouffier.

Aktualizacja godz. 9:40

Wystartował 2. OS - Baranowo, również skrócony z powodu słabych warunków. Robert Kubica zajmuje 8. miejsce w Rajdzie. Oto jakie warunki są na trasie - fot. Justyna Klecka.


Aktualizacja godz. 9:50


Robert Kubica zaraz będzie na mecie, problemy miał Michał Kościuszko, który stracił wspomaganie kierownicy i musiał zrestartować samochód.

Aktualizacja godz. 9:55

"Tym razem złapaliśmy nieco więcej przyczepności, ale to i tak bardzo trudny OS. Zmagamy się z brakiem przyczepności" - powiedział Robert Kubica, który póki co ma drugi czas. 

Aktualizacja godz. 10:00 

Robert Kubica pojechał bardzo szybko na 2. OS-ie i póki co awansował na 2. miejsce w klasyfikacji generalnej! Czekamy na kolejnych kierowców! Póki co Kubica i Baran tracą 14,4 sekundy do Bouffiera, ale mają 4,1 sekundy nad Kopeckim.

Aktualizacja godz. 10:05

Wygląda na to, że Robert Kubica zajmie 2. miejsce na 2. OS-ie i awansuje na 2. miejsce w generalce!

Aktualizacja godz. 10:35

Robert Kubica spadł na 3. miejsce w klasyfikacji etapu i generalnej. Mimo wszystko jest to świetny czas:

Aktualizacja godz. 10:40

Właśnie w Mrągowie na czołówkę wyjechał nam Citroen DS3 RRC :) Ale szybciutko się schował - niesamowite przyspieszenie ma to maleństwo. Za Robertem Kubicą kilometrowy ciąg samochodów. Oto zdjęcie Marlene Kulak z 2. OS-u:
Aktualizacja godz. 11:00

O godz. 11:30 Eurosport przeprowadzi relację na żywo z 3. OS-u. Link do niej pojawi się za kilkanaście minut.

Aktualizacja godz. 11:20

O godz. 11:36 wystartuje 3. OS Rajdu Polski. Będzie go można oglądać na żywo w telewizji Eurosport. Jeżeli ktoś nie ma telewizora pod polecam przejrzeć komentarze.

Aktualizacja godz. 11:36

Wystartował 3. OS Rajdu Polski - długa próba wokół Mrągowa. Warunki są trudne. Robert wystartuje ok. 11:44 

Aktualizacja godz. 12:00

Wszyscy, którzy oglądali Eurosport widzieli, jak genialnie jechał Robert Kubica. Polak jest już na mecie i prowadzi po przejeździe 4 kierowców! 

Aktualizacja godz. 12:05

"Było bardzo dobrze. To nowy OS dla wszystkich więc nikt nie miał przewagi, ale było bardzo trudno. W każdej chwili można wypaść, ale nie dlatego, że się jedzie za szybko, ale dlatego, że poziom przyczepności niesamowicie się zmienia" - powiedział Robert na mecie.

Aktualizacja godz. 12:08

Tak wygląda klasyfikacja po 3. OS-ach i przejeździe 6 kierowców. Czekamy na Kajto, który może namieszać:
Aktualizacja godz. 12:20

Robert Kubica i Maciej Baran wygrali 3. OS Rajdu Polski i awansowali na 2. miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu. Strata do lidera, Briana Bouffier jest do odrobienia:

Aktualizacja godz. 14:00

Oto nieco zdjęć Roberta z trasy i serwisu:


 
fot. Jarosław Janusz


fot. Paweł Jędrusiak
Aktualizacja godz. 14:20

Robert Kubica jest już na mecie 4. OS-u. Polak stracił do Briana Bouffier 7,5 sekundy i zapewne spadnie w klasyfikacji generalnej.

Aktualizacja godz. 14:30

Tak to wygląda po przejeździe czołowej 6-tki rajdu:

Aktualizacja godz. 14:35

Robert Kubica przyznaje, że warunki są bardzo trudne i jest to duże wyzwanie dla jego ręki. Jeżeli będzie kontynuował jazdę, to możliwe, że każdy OS będzie przejeżdżał bardzo spokojnie. Robert spadł na 3. miejsce w klasyfikacji generalnej - wyprzedził go Kajetan Kajetanowicz. Oto film z jego przejazdu:

 
 
Aktualizacja godz. 14:45

Poniżej obejrzycie przejazd Roberta z kamery onboard w trakcie 3. OS-u:
Aktualizacja godz. 15:08

Robert Kubica jest już na trasie 5. OS-u Rajdu Polski - próba Baranowo liczy ponad 12 km. 

Aktualizacja godz. 15:18

"Straciliśmy 3-4 sekundy na szykanie, musiałem się zatrzymać, ale wszystko jest OK" - powiedział Robert Kubica po 5. OS-ie, na którym był wolniejszy od Jana Kopeckiego, ale szybszy od Briana Bouffier. 

Aktualizacja godz. 15:22

Tak prezentuje się klasyfikacja po pierwszych kilku kierowcach. Czekamy na Kajetana Kajetanowicza.
Aktualizacja godz. 15:30


Robert Kubica wrócił na 2. miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu po tym, jak Kajetan Kajetanowicz popełnił błąd na 5. OS-ie i stracił kilka sekund. Robert na nad nim 4,2 sekundy przewagi. Oto aktualna klasyfikacja, która raczej już się nie zmieni:


Aktualizacja godz. 16:20

Robert Kubica jest póki co najszybszym kierowcą SuperOS-u w Mikołajkach. Polak był szybszy o 1 sekundę od Jana Kopecky. "Warunki są trudne,przed nami jeszcze jeden OS, trzeba uważać" - powiedział Robert na mecie. 

Aktualizacja godz. 16:35

Robert Kubica wygrał Super OS na stadionie w Mikołajkach i zmniejszył stratę do Briana Bouffier w klasyfikacji generalnej. Polak nadal jest w niej 2.

Aktualizacja godz. 17:05

Oto porcja zdjęć z Super OS-u:
Aktualizacja 17:35

Kolejne zdjęcie z przejazdu Roberta i 2 filmy:
fot. Konrad Waldeck

Aktualizacja godz. 18:00

Niebawem rozpocznie się ostatni dzisiejszy OS Rajdu Polski. Na poprzednim przejeździe próby Mrągowo (25 km) Robert Kubica był najszybszy. Relację na żywo obejrzycie w Eurosporcie, a jeżeli ktoś nie ma, to polecam przeczytać komentarze pod tym wpisem!Aktualziacja godz. 18:14

Robert Kubica jest już na trasie ostatniego dziś OS-u. A to fragment jego poprzedniego przejazdu i reakcja kibiców:Aktualizacja godz. 18:25

Robert Kubica miał problemy z autem podczas ostatniego dziś OS-u. Za chwilę więcej informacji.

Aktualizacja godz. 18:30

Robert Kubica urwał prawe przednie koło po uderzeniu w kamień. Polak powoli jedzie do mety. 

Aktualizacja godz. 18:35

"Był duży kamień na cięciu, uderzyliśmy go. Zobaczymy co da się zrobić" - powiedział Robert zapytany o to, czy uda mu się dojechać do mety. 

Aktualizacja godz. 18:40

Robert powiedział, że nie wie czy będzie jutro kontynuował jazdę, ale zniszczenia są mniejsze niż myślał.

Aktualizacja godz. 18:50

Niestety, Robert Kubica zakończył dzień bardzo pechowo i teraz musi czekać na transport do serwisu, czyli lawetę. Nie może dojechać do parku serwisowego o własnych siłach z powodu przepisów. Otrzyma zatem karę i nie wiadomo, czy będzie jutro kontynuował rywalizację. 

Aktualizacja godz. 19:30

Mamy nerwową końcówkę dnia. Mechanicy Roberta wyjechali na OS, trwają poszukiwania koła auta Roberta. Być może uda się wystartować jutro.  

Aktualizacja godz. 19:35

Czekamy na przyjazd Roberta przy parku serwisowym, ale nikt nie wie, kiedy może on nastąpić. Oto zdjęcia auta bez koła (fot. FIA)

Aktualizacja godz. 19:50

Do serwisu mechanicy Roberta przywieźli 4 nowe koła, wygląda na przygotowania do jutrzejszego startu.

Aktualizacja godz. 20:20

Nadal czekamy na jakiekolwiek informacje w sprawie Roberta. W serwisie czeka na niego wiele osób. Oto kolejne zdjęcia auta:

Aktualizacja godz. 20:50

W parku serwisowym nie ma Roberta i raczej już nie wróci do serwisu a przejedzie prosto do hotelu. Nie ma jeszcze decyzji (chyba) co do jutrzejszego startu.

Aktualizacja godz. 21:00

Oto film z przejazdu na którym Robert urwał koło:Aktualizacja godz. 21:15

Robert Kubica wrócił już do bazy rajdu w Mikołajkach. Nie ma jeszcze jego auta. Mechanicy będą pracować nad nim do późna, ale dopiero po przyjeździe auta będzie wiadomo, czy uda się jutro wystartować. Jeżeli Robert się na to zdecyduje, zostanie mu doliczone 5 minut kary.

Aktualizacja godz. 21:45

Kolejny film z Robertem i wywiad z Robertem:Aktualizacja godz. 22:10

Auto Roberta jest już w serwisie, teraz mechaników czeka dużo pracy, o ile podjęta zostanie decyzja o starcie. fot. Justyna Klecka.

Aktualizacja godz. 23:45

Niestety, prawdopodobnie Robert Kubica i Maciej Baran nie wystartują jutro w drugim etapie rajdu Polski. Mechanicy Citroena nie naprawiają auta, zostało ono przykryte. A oto doskonałe ujęcie odpadającego koła:

Aktualizacja godz. 23:55

Mamy potwierdzenie - Robert Kubica i Maciej Baran nie wystartują jutro w Rajdzie Polski.

Aktualizacja godz. 23:59

Robert Kubica widnieje na oficjalnej liście startowej 2 etapu Rajdu Polski, ale jest już informacja, że Polacy nie wystartują jutro.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco! 

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

369 komentarzy:

1 – 200 z 369   Nowsze›   Najnowsze»
ŁukaszRog pisze...

Nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć powodzenia Robertowi w tym morderczym rajdzie.

Anonimowy pisze...

..

Anonimowy pisze...

Przesadził z tym "nic się nie zmieniło". RK jak sam mówi ma małe doświadczenie w rajdach i dlatego zaskoczyły go skutki długotrwałych opadów. Szuter nie nasiąka tak wodą i szybciej ją odprowadza.

damian lewek pisze...

Wydaje mi sie ze ma racje bo wiele w polsce sie nie zmienilo w roznych przypadkach a szczegolnie dotyczace drog ale wszedzie sa rozne slabosci wszystkiego

Jan Golonka pisze...

Jemu chodziło o PZMOT a nie o drogi, ludzi czy to co jest w sklepach na półkach. Niestety PZMOT jest zbiorem leśnych dziadków którzy tkwią w głębokiej komunie, kto jest bliżej tej organizacji wie jak to wygląda.

Anonimowy pisze...

Ciekawe a i prawdziwe słowa powiedział Cezary Gutowski :
Po dniu brodzenia w blocie, latania bez sensu na rozne strony i walkach z ochroniarzami moge z pelna odpowiedzialnoscia stwierdzic ze Rajd Polski to najfatalniej zorganizowana impreza na jakiej bylem. A bylem na bardzo wielu.
Bajzel poraza. Ze nie wspomne ze praca dziennikarza jest utrudniona do granic mozliwosci.
Przeraza mnie to takze w kontekście bezpieczeństwa...

Anonimowy pisze...

chodziło mu o to, że u nas organizacja=improwizacja, ułańska fantazja i króluje "jakoś to będzie", a jak sie coś stanie to wtedy organizatorzy są zdziwieni - i to się faktycznie nie zmieniło - patrz otwarty stadion narodowy.
a jeżeli chodzi o odwoływanie dużych imprez, to nie ma takiej opcji w polsce, kto odda kase za bilety która już jest w kieszeni? nawet jakby była powódź to by zrobili objazdy...

pewnie robert ma nadzieję, że któryś z tych przed nim stwierdzi że to nie ma sensu jak się zakopie w błocie...
radek

Mateusz Cieślicki pisze...

Niestety muszę potwierdzić słowa Pana Cezarego - ja np. miałem problem z dostaniem się na stadion, bo nikt z obsługi nie wiedział, gdzie jest wejście dla mediów... Ostatecznie dostałem się "na chama". Parking też został nam w ostatniej chwili skasowany. Szkoda.

Anonimowy pisze...

" jak sam mówi ma małe doświadczenie w rajdach" nic człowieku nie rozumiesz co Robert do Ciebie mówi :/

Jan Golonka pisze...

Dziadki leśne wykombinowały że będzie Kubica to się zrobi drogie bilety i tak ludzie przyjadą. Ludzie do zabezpieczenia z łapanki za drobne i zysk w kasie będzie mega. Odtrąbi się sukces i będzie pompować balonik WRC na 2014. Niestety pogoda obnażyła tych pseudoorganizatorów!!!

Z innej beczki Al-Kuwari jest pierwszy i ma 1.20 przewagi nad protasowem, kolejny zawodnik ma ponad 8 minut, potem jest 20 min i dwóch po 30 min. Widać że tam też masakra.

pkmoto pisze...

Aż przykro słuchać, Rob przyjeżdża po latach do "siebie" i daje do zrozumienia że jest zawiedziony "organizacyja" dobrze ktoś to napisał jakoś to będzie.Trzymam kciuki za Roberta i Maćka spokojnie do mety.

dom86# pisze...

Janek K. już na mecie 1-os więc źle może nie będzie :) Bynajmniej dla pierwszych startujących ekip...

dom86# pisze...

Kościuszko na mecie, 0.8 sek szybciej niż Czech. Mówi, że warunki ekstremalne, dużo wody na drodze, os przypominał raczej CC niż zwykły rajd...

dom86# pisze...

Bouffier 5.4 sek szybciej od Kościuszki...

dom86# pisze...

4:12 czas Roberta i Maćka. Mówi, że wybrali średnie ustawienia auta. Jechał na dotarcie do mety, bez ryzyka.

typ pisze...

Pierwszy czas będzie chyba jednym ze słabszych niestety...

Paweł J. pisze...

kucze, słabiutko :(

Anonimowy pisze...

niestety coś nienajlepszy czas. 10s na tak krótki oesie to sporo. Nawet holowczyc szybciej czego sie nie spodziewalem szczerze, bo nie ublizajac jemu to jednak juz emeryt

Maximus pisze...

Breen nie zna trasy ,podobnie jak Kubica i widać to w winikach.Hołek mimo,że zna trase jak własną kiszeń tylko 2s lepiej od Kubicy-to oznacza,że Hołek to rzeczywiście emeryt.

Anonimowy pisze...

@9:02

sam jestes tempak. Co dziwnego w tym, ze jestesmy niezadowoleni ze sredniego czasu naszego idola? Na dobre i na złe zawsze za Robertem, ale logiczne, ze oczekiwania byly nieco wyzsze. Nie mniej jednak to dopiero początek i czuje, ze wielu popełni sporo kosztujące blędy. Wazne jest, aby Robert ich uniknął (aka patrzcie kuwari w obecnym rajdzie wrc)

Anonimowy pisze...

@9:02

sam jestes tempak. Co dziwnego w tym, ze jestesmy niezadowoleni ze sredniego czasu naszego idola? Na dobre i na złe zawsze za Robertem, ale logiczne, ze oczekiwania byly nieco wyzsze. Nie mniej jednak to dopiero początek i czuje, ze wielu popełni sporo kosztujące blędy. Wazne jest, aby Robert ich uniknął (aka patrzcie kuwari w obecnym rajdzie wrc)

Anonimowy pisze...

I bardzo dobrze!!!
To jest dla Roberta rajd o pietruszkę!!
Moim zdaniem, celem Roberta jest tu dojechanie do mety.
Niech ścigają się ci którzy mają o co się ścigać. Tyle w temacie.

gervazy

anwod pisze...

Ale trole :-) olac ich. Rozmawialem chwile z kub wczoraj. Woe co robi, nie bedzie ryzykowal. To niesamowicie normalny koles i twarfo stapajacy po ziemi. Nic nie musi nikomu udawadniac. Jedzie swoje i ostroznie. Ten rajd mu sie do niczego nie liczy.

Mateusz Cieślicki pisze...

Błagam nie odpowiadajcie na zaczepki!!!

dom86# pisze...

@09:02
"tempaki"? Spójrz na własną osobę półgłówku ;) Jak mniemam gimnazjalista :D

Maximus pisze...

Lepiej niech RObert zamocno nie ciśnie tą cytrynką,bo już w testach miał 3 awarie zawieszenia,więc spokojnie do mety aby dojechać,aby nie wypaść i nie dać szansy trolom na spekulACJE.

Mateusz Cieślicki pisze...

Ludzie, odnosicie się do komentarza, którego już nie ma! Nie odpowiadajcie na zaczepki! Nie prowokujcie!

pkmoto pisze...

BARDZO DOBRZE -- po malutku ażdo skutku

Maximus pisze...

A tak wogóle to zato bardzo szanuje Roberta-nie jezdzi na popis,nie musi nic udowadniać,jak walczy w tabeli WRC2 to ryzykuje,jedzie na krawędzi,a jak jedzie w Polsce dla sponsorów i kibiców to jedzie aby dojechać bez podniety i głupot w głowie.Brawo Robert!

Anonimowy pisze...

komentarz kajetanowicza genialny: to był zajebisty oes xD

dom86# pisze...

Kajto mistrz :D W radiu gdy poproszono go o opisanie odcinka: In polish, Kajto odp: Zajebisty odcinek :D

untrusted pisze...

od czego w rajdach jest ten skrót CC?
cross country? we wszystkich innych dyscyplinach cross country skraca sie jako XC :)

intense pisze...

no chyba logicze ze X to cross

Mateusz Tomczyk pisze...

~dom86

Kolego dom86, błagam nie używaj słowa "bynajmniej" jako zamiennika słowa "przynajmniej". Oczy bolą ;) Bez złośliwości, ale dbajmy o nasz język i nie używajmy słów jeśli nie znamy ich znaczenia. To okropny, jeden z najgorszych błąd językowy! Trzymamy kciuki za Roberta :) Powodzenia!

Anonimowy pisze...

Mam nadzieje,że ten wynik Roberta to chłodna woda dla wielu "ciepłych głów",którzy rajdy oglądają od miesiąca.Teraz zrozumieją,że nie ma gościa który nie zna tras,nie jeżdził w błocie i odrazu wygrywa z mistrzami ,którzy jezdzili w tym rajdzie parokrotnie.Jedzcie na tor gokartowy i zróbcie na I kółku idealny czas(mając podstawowy opis) a potem przejedzcie 4 kółka i zróbcie na 5 kółku nowy czas..i poprawqicie czas o pare-parenascie sekund!.Panowie oglądać rajdy ,uczyć się i pokora,jeszcze raz pokora.Wiem,że Robert jest numerem 1,ale bez znajomości tras,rutyny nie ma szans na wygrywanie!.

Anonimowy pisze...

To mój pierwszy komentarz na blogu a jestem tu od początku. Bardzo mi zależy aby Robert dojechał do końca bezpiecznie. Na niczym innym!!!!
Resztę zostawiam jemu. Udowodnił mi, że zawsze jedzie na swoim limicie i to mi wystarcza.
Dziękuję Mateusz za bloga
pozdrowionka
Esiek

Anonimowy pisze...

@9:17

To jak wytlumaczysz kompletną dominacje w WRC2?

untrusted pisze...

intense ja nie pytalem od czego jest X w XC bo to wiem tylko czy CC w rajdach oznacza cross country :p

Anonimowy pisze...

Robert Kópica mimo to jedzie dalej cos niesamowitego dla tych tysioncy Kibicuf ktuży kibicójom mu ze fszystskich sił:)Pytanie nasuwa mi sie jedno...Kiedy bendzie dzwon?Kiedy zginie On lub Maciek?Obstawiamy :D

Anonimowy pisze...

AL-KUWARI już jest pierwszy w rajdzie Australii ...

SIWOLONG pisze...

Robert jedzie bardzo ostrożnie- i to chodzi. To kolejne dla niego doświadczenie. Nam nie musi nic udowadniać bo wiemy czego jest wart.
Pozdrawiam WSZYSTKICH obserwatorów strony Mateusza Cieślickiego- jest najlepsza- rozpoczyna się uczta..

Jan Golonka pisze...

Tyle razy było pisane ale ja jeszcze raz powtórze. W tym rajdzie jest kilka grup zawodników. Jedni startują bo to lubią, inni jadą żeby sobie coś udowodnić (np. Hołek), część ściga się o punkty w ERC, część żeby wygrać z Kubicą, a robert jako jedyny jedzie bo mu sponsor kazał. Ma przejechać w całości żeby był codziennie w kronice rajdu. On ma za tydzień przygotowanie do rajdu Francji i to tam walczy o końcowy sukces a nie tu.

Anonimowy pisze...

"Mam nadzieje,że ten wynik Roberta to chłodna woda dla wielu "ciepłych głów",którzy rajdy oglądają od miesiąca.Teraz zrozumieją,że nie ma gościa który nie zna tras,nie jeżdził w błocie i odrazu wygrywa z mistrzami ,którzy jezdzili w tym rajdzie parokrotnie.Jedzcie na tor gokartowy i zróbcie na I kółku idealny czas(mając podstawowy opis) a potem przejedzcie 4 kółka i zróbcie na 5 kółku nowy czas..i poprawqicie czas o pare-parenascie sekund!.Panowie oglądać rajdy ,uczyć się i pokora,jeszcze raz pokora.Wiem,że Robert jest numerem 1,ale bez znajomości tras,rutyny nie ma szans na wygrywanie!. "
W takim razie chyba nie śledzisz poczynań Roberta w tym roku :D Bo dla niego każdy rajd jest nowy i jedzie go pierwszy raz :D Poza tym to dopiero pierwszy, rajd trwa 2 dni i zluzuj gacie ;)

F1Kubica FAN pisze...

Bardzo dobrze pojechał niech nie ryzykuje nie musi nic udowadniać ,jak warunki się poprawią na pewno przyspieszy.KubicaFan

Dominik pisze...

Czesc, macie jakiś stream do relacji z eurosportu ?

damian lewek pisze...

tez mi sie wydaje ze nie ma po co cisnac bo nie ma o co i nie ma co udowadniac kazdy wie co potrafi wiec aby tylko dojechali :)

Kaczmar pisze...

podpisuje sie z prosa o stream do eurosportu od 11:30 jesli tu nie wolno to podeslijcie na gadu 2471477 dzieki

Jan Golonka pisze...

Jak na razie nasi napinacze w R5 dostali baty od starego S2000 Bufiera.

Jan Golonka pisze...

Na stronie meczyki.pl jest niby podwieszona jedna strona gdzie ma być relacja z eurosportu.

Anonimowy pisze...

Do tego z 09:27

Gościuniu, ale Robuś wygrał Grecję, Włochy, Niemcy i 2 w Finlandii. Wszędzie ścigał się po raz pierwszy! Więc twoją teorię idzie o kant tyłka potłuc! Wiadomo nie wszędzie będzie wygrywał to niemożliwe. Ale po prostu dzisiaj są bardzo trudne warunki. Ten rajd na razie nie polega na ściganiu a na tym żeby przetrwać, niczego nie urwać, itd... W takiej sytuacji Kubica nie może pokazać w pełni na co go stać u tyle. Ale spoko jak tylko trasa się poprawi to Robuś wsyśnie wszystkich nosem! A przepraszam bardzo o jakich ty mistrzach mówisz?

Kazik

dom86# pisze...

@Mateusz Tomczyk

Dzięki za poprawkę ;) Faktycznie mój błąd, aż razi po oczach :/

Anonimowy pisze...

Szkoda, ze nie ma opisu OSuów, np. procenotowo ile jest bagna a ile w miarę normalnej trasy, bo bez tej wiedzy wyniki są maxymalnie niemiarodajne. Bo wiadomo, że w błocie to nie ściganie tylko przeprawa, więc ciężko ocenić czasy. Myślę, że najbardziej miarodajnym odcinkiem były kwalifikacje, gdzie RRC wygrało z dużo mocniejszym R5. I na tym wszystkie spekulacje powinny się zakończyć, tylko nie każdy to rozumie niestety...

Anonimowy pisze...

http://www.hahabar.com/20130808/v--493129-5202de932cbef3.07442136.html
tutaj powinno działać :)
ewentualnie jeszcze tu:
http://www.hahabar.com/20130808/v--493137-5202de93434fe5.32758650.html
i tu:
http://www.hahabar.com/20130913/v-motorsports-639919-5233788a9098c3.62928739.html
pozdrawiam
r.b.

Anonimowy pisze...

Kosciuszko zawsze musi miec jakies problemy jak nie Mini, opony to teraz wspomaganie...

Jan Golonka pisze...

Kolega z 9.55 idealnie podsumował wyniki, czyli kwalifikację dały pokaz co kto umie. Dla nie wtajemniczonych powiem że R5 są autami szerszymi, a mówiąc techniczniej mają między innymi większy rozstaw kół i lepsze hamulce.

dom86# pisze...

Po tym odcinku załoga KUB/BAR odrobiła praktycznie całą stratę z 1 OS-u. Jak do tej pory Bouffier najlepsze czasy...

Anonimowy pisze...

Dzięki GOLONKA, Ty też miałeś kilka rzeczowych postów, pozdro ;)
anonim z 9:55

Anonimowy pisze...

stronka z live wynikami http://rajdy.autoguard.pl/wyniki/2013/rajd-polski/rsmp to porazka, raz dziala raz nie jak ten caly rajd...

marshad pisze...

Przecież masz linka na początku postu: http://www.fiaerc.com/events/live/id/11

HeavyRain pisze...

Świetny czas po OSie :) oby tak dalej

Anonimowy pisze...

Rajd Polski:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=528406933900772&set=a.196371867104282.48181.112414205500049&type=1&theater

Anonimowy pisze...

A ja słucham radia ERC i chłopaki przechścili Grzegorza Grzyba na Gregory Mushroom ha ha :D

Anonimowy pisze...

Panie i Panowie bez emocji proszę, Robert bierze udział w tym rajdzie, tylko żeby wypełnić umowę sponsorską. Nie będzie ryzykował niepotrzebnie bo jak pojechał na limicie to o mały włos wpadłby na krowy. Podoba mi się że jest szczery wobec nas i o tym głośno mówi. Trzymam kciuki za powrót F1. Mateusz dzięki za bloga. Gdzie Arof, Piotrek i Meduza?:)

o

Anonimowy pisze...

Poziom komentarzy spadł do zera.Dziecinada!

Anonimowy pisze...

Wie ktoś jak się nazywa Polak, który tłumaczy wypowiedzi polskich kierowców w radiu ERC? Niezły gośc z niego :)

Anonimowy pisze...

Rafał jakiśtam xD

Anonimowy pisze...

@10:23

trzymasz kciuki za "powrót F1"?
To F1 gdzieś odeszła?

o

Ewa pisze...

Wierzę w rozsądek Roberta, w wywiadzie dla TVN powiedział przecież, że jedzie dla kibiców a nie dla wyników. Ten rajd to duże ryzyko w tych warunkach dla niego. Wolałabym żeby w ogóle nie brał w tym rajdzie .
Na marginesie-gdzie jest Piotrek, czyżby zwątpił?

Maximus pisze...

W rajdzie jedzie Grzegorz Grzyb?ten,który po wypadku Roberta na Kanarach go krytykował i pouczał jak ma jeżdzić.Jeżeli jedzie w tym rajdzie napewno pokaże Kubicy jak się jezdzi.

Loty pisze...

tak żałuję, że nie mogłem jechać na mazury :/ mam nadzieje, że Kubica wygra :) ciesze się, że dokopie tym naszym kierowcom rajdowym :D

joanna kusmierska pisze...

racja.Robert nie musi nikomu nic udowadniać. jest świetny w tym co robi/ nie ubliżając innym zawodnikom/. wygra będzie fajnie. a nawet jeżeli nie to co się stanie?. niektórzy co najwyżej będą się chełpić że oto wygrali z Kubicą.

Maximus pisze...

A mamy gagatka jest na 23 miejscu...No Grzes bierz się do roboty pokaż klase i przemien twoje teorie na praktyke.

Anonimowy pisze...

Popatrz sobie na listę startową to będziesz wiedział czy jedzie Grzyb i przestaniesz zadawać głupkowate pytania Maximus.

a.t.

Anonimowy pisze...

Przeschnie troszkę i Robek dokopie i naszym lokalnym "gwiazdom", posłowi z PO i Francuzowi. Zobaczycie. A pogoda... wydaje się, że będzie sprzyjać >>> http://pogodynka.pl/polska/radary

Anonimowy pisze...

o 11:30 relacja na żywo na eurosport. To stacja FTA czyli za darmo nadawana z satelity Astra po niemiecku, czyli z tej satelity, na której jest pełno programów niemieckich też FTA. Jeśli ktoś jest teraz w Berlinie to eurosport jest nadawany przez dvb-t z wieży chyba na Alexanderplatz (to ta wieża z kulą)- jeśli się mylę to poprawcie. Pozdro

Casio pisze...

@11:09

no i po co odpowiadasz mu

Piotrek pisze...

Ewo!
Piotrek jest, ale tajny ;)

Szybkiego powrotu na tor Robert

Anonimowy pisze...

http://nowwatchtvlive.com/2012/08/eurosport-hd-poland-watch-eurosport-poland-online-eurosport-channel/

stream eurosport poland HD

marco

Paweł J. pisze...

możliwe, ze tutaj będzie
http://www.fengyunzhibo.com/tv/17803_1350540444178-59oor05n.htm

Paweł J. pisze...

tak, na tym linku, co podałem hula
http://www.fengyunzhibo.com/tv/17803_1350540444178-59oor05n.htm
kto się cieszy? : )

untrusted pisze...

http://aliez.tv/live/meczinfo_15047/

Ewa pisze...

Witaj Piotek :)
Cieszę się, że jesteś. Zresztą ja też w zasadzie się nie uaktywniam, skoro wszystko już zostało napisane to powtarzanie tego samego po raz drugi zaczyna być "biciem piany" i narażaniem się na niewygodne zaczepki.
Pozdrawiam kibiców Roberta

Casio pisze...

ale sie popisal kosciuszko ;]

dom86# pisze...

Kościuszko na pierwszej większej hopie wypadł nieco z trasy. Dobrze, że udało mu się wrócić...

Anonimowy pisze...

ciekawe jak Kubickiemu pojdzie ten OS

Anonimowy pisze...

*Kubicy

Mateusz Cieślicki pisze...

Widok 10 oficjeli Eurosportu oglądających nielegalny stream w necie na kompie Krystiana Sobierajskiego w biurze prasowym, bo Eurosport Player nie działa jest bezcenny :P

Anonimowy pisze...

Ha ha ha !!!!!! Czad :P
DQ

Casio pisze...

boję się jakoś oglądać onboard Roberta xd

dom86# pisze...

Szkoda, że reklamami przerywają ale co zrobić... Eh.

Anonimowy pisze...

Q...a reklamy w takim momencie!!!
DQ

robo-tabu pisze...

Hehe, nieźle Mateusz. :) Prosimy o więcej ciekawostek!

Dla mnie widok Kubicy, który pruje po błocie przez las w takim tempie też jest bezcenny. Nie mam porównania, na razie tylko Kopecky na live-timingu, ale czas chyba będzie dobry! :D

Anonimowy pisze...

po co ta reklama na eurosporcie ? ...

vtec

Anonimowy pisze...

Jak spotkam realizatora z Eurosportu, to dam mu po mordzie za te reklamy podczas przejazdu Roberta. Z resztą komentatorzy też pitolą jak najęci i nie dadzą posłuchać Maćka jak prowadzi Roberta.

oio pisze...

Jakiś split-time gdzieś istnieje, bo coś nie mogę znaleźć?

dom86# pisze...

:O Ale czas Roberta i Maciusia :) Szacun :)

Anonimowy pisze...

Pierwszy czad!!!!!!!!!!!!!!!!
DQ

Anonimowy pisze...

HA! I Robert lepszy od Francuza!

Anonimowy pisze...

W końcu jest moc :-)

Anonimowy pisze...

ale ogień .......
fajnie Robert uśmiechnięty :)
dzień dobry Wszystkim
o.

robo-tabu pisze...

"Jedzie się masakrycznie", ale swoje zrobione.

O to chodzi Robert! :D

Casio pisze...

brawo ROBERT!!!!

dom86# pisze...

Hołek popełnił błąd na końcowym nawrocie. +26.6 sek straty do Roberta

Anonimowy pisze...

Ten zakręt przed metą pogrąży wszystkich co jeszcze jadą... Będzie pewnie wypychanie
DQ

Anonimowy pisze...

BRAWO !!!!
RK jak zwykle po mistrzowsku


super relacja Eurosportu
emocji co nie miara :)

Casio pisze...

ciekawy bedzie ten prawy zakret ;d

robo-tabu pisze...

No bardzo ciekawy, w końcu się tam ktoś nie zmieści. :P

Robert przejechał go płynnie, prawda? Dopiero po nim takie problemy mają.

krzych91krk pisze...

Co za niesamowity przejazd Roberta!
Plus dla organizatorów, że jest transmisja live (czego w WRC nie ma), ale reklama w jej środku niedorzeczna.
Podczas 2-godzinnego wyścigu F1 nie ma żadnej reklamy, a tutaj ją puszczą podczas jazdy jednego z faworytów. Wstyd.

dom86# pisze...

@DQ

Dokładnie. Teraz Ancian miał tam problemy. W środku zakrętu wytworzyły się takie dwie górki, które nie pozwalają płynnie skręcać i wyrzucają auta do przodu :|

Anonimowy pisze...

Miałem wrażenie że Rober też miał mały przestój na tym zakręcie. Komentatorzy tego nie zauważyli, ale wyraźnie tam stracił.

Anonimowy pisze...

Kajtek przestrzelił odrobinkę. Ciekawe czy to przez brak wskazówek pilota, czy to tylko awaria na ES?

Casio pisze...

Mi się wydaje, że Robert jako ostatni wykonał ten zakręt płynnie

marshad pisze...

@krzych91krk Wykup slot reklamowy i w zamian daj nam nieprzerwaną transmisję i sprawa załatwiona.

Anonimowy pisze...

Ciekawe ile Robert by już prowadził, gdyby Rajd Polski przebiegał po starym poczciwym asfalcie w Górach Sowich?

Anonimowy pisze...

Mushroom się wycofał podobno :)

vtec

Anonimowy pisze...

Jak się dobrze przypatrzycie to na tym feralnym zakręcie Robert otrzepał się z błota i pojechał dalej, dlatego później Hołek i reszta mieli problemy.

Anonimowy pisze...

a.t. z 10.53
Z całym szacunkiem, ale widać przecież, że to było pytanie retoryczne ;)
jar

Anonimowy pisze...

@jar z całym szacunkiem ale to było głupkowate pytanie retoryczne. Taka zaczepka w kierunku Grześka Grzyba.

Problem w tym że taki Maximus, czy jak mu tam, nigdy nie będzie miał odwagi zaczepić Grześka w rzeczywistości i powiedzieć mu to co tu napisał. Dostałby pstryka w nos i się osmarkał. W internecie to mu nie grozi. Tyle w temacie.

a.t.

joanna kusmierska pisze...

ależ nasz Pan Robert jest wkurzony...

Anonimowy pisze...

ja się pytam kiedy jakaś telewizja będzie prowadziła relację na żywo kiedy !? Kuuuurrrwwwaa !!!!! xD pozdr dla wszystkich ;)

Maximus pisze...

NIe mogłem tego oglądać na żywo,za słabe serducho.Jednak komentatorzy mówili wyrażnie-R5 ma więcej koników od cytryny Roberta,większy moment obrotowy,szerszy rozstaw osi.Dlatego bardzo interesował mnie 3 OS,gdyż Kajetan nigdy na nim nie jechał więc mieli równe szanse.Wynik już rozwiał mój znak zapytania.Robert jedz spokojnie,poprawiaj opisy i za rok wróć aby zmiażdzyc rywali.Myślełem,że Kościuszko lepiej pojedzie z Hołkiem.

Anonimowy pisze...

Tylko dziaciarnia zniża sie do poziomu tego że najeżdża na starych...:)))Także Kibicuj dalej Robertowi Moim faworytem jest Brajan :)))

patryktos pisze...

@12:53... Nie rozumiem takich ludzi, po co? DAWAJ ROBERT!!!

patryktos

Anonimowy pisze...

a.t. widzę że potraktowałeś to bardzo osobiście. Widocznie masz powody. Owszem, to była zaczepka, ale całkiem na poziomie. Nawet tutaj pod tym blogiem jest wiele gorszych.
jar

grand460 pisze...

anonimowy z 12:35 pozwól że pozostawię to bez komentarza

Strasznie mi się podoba Roberta jazda :D Trzeba się zgodzić z Robertem że warunki na trasie są ''masakryczne''
:) Pozdrawiam fanów rajdów i Roberta Kubicy którzy sa na żywo na rajdzie i tych co śledzą wyniki na live timingu tutaj na blogu :) Mateusz tyle razy już pisaliśmy ale napiszę jeszcze raz robisz świetną robotę, nie ma u mnie dnia aby blog nie był włączony kilkanaście razy dziennie :) Estetyka i jakość zarazem :)

GIZD pisze...

Robert powiedział, że się boi o rękę jadąc w tych koleinach i prawdopodobnie resztę rajdu pojedzie asekuracyjnie tak jak pierwszy OS.

Anonimowy pisze...

anonek 12:42

sułaj stólejażu

To nie piłka nożna gdzie jak ktoś jest za legią a drugi za wisła to jest wielka jazda jeden po drugim. Pomyliłeś sporty bo my szanujemy każdego i każdy fan szanuje innych fanów nie koniecznie tego samego kierowcy.

Wracaj przegrywie do swojego szamba /b/

Anonimowy pisze...

Grzegorz Grzyb dał ciała,za wielkie progi dlaniego!

Anonimowy pisze...

GIZD - możesz podać źródło informacji, że Robert boi się o rękę...(??)

GIZD pisze...

Radio Olsztyn

Anonimowy pisze...

Bardzo mozliwe ze pojade dalej ale tak jak 1 OS, czyli bardzo spokojnie.
Nie wiem czy oplaca sie ryzykowac.
Warunki sa bardzo trudne, ale spodziewalem sie gorszych kolein.
Nie jestem pewien czy pojedziemy dalej. W tych warunkach z moimi ograniczeniami jest bardzo trudno. Szczegolnie w koleinach. Dlatego tez w wielu miejscach odpuszczam.

Anonimowy pisze...

Bouffier jak narazie daje Robertowi lekcje...i to gorszym autem

Anonimowy pisze...

hehe a w czym auto Bouffiera jest lepsze od cytryny Roberta?

Maximus pisze...

A co to Bouffie?3 krotny mistrz Polski,wspaniały zawodnik dodatkowo znający polskie trasy.Masz jeszcze mase kierowców za Robertem ich porównój do Roberta.Gdyby nie Kubica i Kajetanowicz Bouffie śmiał by się z polskich zawodników.

Anonimowy pisze...

Obawiam sie,ze Robert sie moze wycofac.Swoje zrobil,wystartowal,wygral os.Po co ryzykowac w takich warunkach.Dla niego rajd o pietruszke.Niech sie inni bija

Anonimowy pisze...

Nie mam nic przeciwko temu, żeby Robert zwolnił, a nawet się wycofał jeśli ryzykuje zdrowiem. Niech będzie co ma być.
jar

Anonimowy pisze...

Jeśli Robert ma szanse wrócić do F1 w 2014, to lepiej niech nie kontynuuje rajdu, prawdziwi kibice zrozumieją! Widać, że on się męczy tym wszystkim co sie tam dzieje w tych Mikołajkach. Jest perfekcjonistą i drażni go bałaganiarstwo!

Anonimowy pisze...

Robert coś od początku jest jakiś skwaszony na tym rajdzie. Miało być przyjemnie, luzacko a tu jest walka o przetrwanie i nadmierne nadwyrężanie ręki.To już nie jest rehabilitacja.

a.t.

Anonimowy pisze...

Cześć czy ktoś mi może powiedzieć jaki jest wynik meczu i czy Kubica strzelił jakieś bramki? Słyszałam, że nieźle gra tą piłką aż mu sie buty kurzą pod stopami. Zawsze wiedziała, że Kubica to najlepszy polski piłkarz i że ma talent do innych sportów jak np narty czy śniegi.

Lisiczka Bez Nosa

Jan Golonka pisze...

Nie każdy lubi grać w rosyjska ruletkę.

Anonimowy pisze...

Kto tu wpuszcza tych debili?

Anonimowy pisze...

Gargamel wyraznie nie w sosie.Miala byc dobra zabawa,a tak nie jest.Plan na dzis-przejechac ostroznie reszte osow,a jutro zaswieci slonce,bedzie rowniej,przyjemniej,wiecej fanu.Moze ktos,kto jest na trasie napisze jak wygladaja oesy po przejezdzie.Pewnie zrobily sie rowy,ze mozna sie w nich schowac

Anonimowy pisze...

Nie zrezygnuje bo LOTOS może się zdenerwować....a do F1 i tak wróci :)

botor pisze...

@krzych91krk z 12:06
W wyścigu F1 nie ma reklam? To oglądnij sobie raz wyścig na RTL-u.
Lepiej oglądać relację z reklamę niż nie oglądać nic :)

Jak narazie świetna jazda Roberta, zobaczymy co dalej. Nawet jeśli postanowi nie jechać dalej będziemy musieli uszanować jego decyzję.

Panie Mateuszu jestem pełen uznania dla Pańskiej pracy i dziękuję za możliwość ciągłego śledzenia postępów Roberta.

Zbigniew Barański pisze...

Roberto wygra ten rajd pod warunkiem że nie przydarzy mu sie żadna zła przygoda bo jest wyśmienitym kierowcą i tylko jego chęć i sportowa złość a nie przypadek da mu to zwycięstwo mam nadzieje że nie ostatnie i nie tylko w rajdach ponieważ wierze że wróci jeszcze na szczyt w królowej tego sportu czyli w F1 czego mu bardzo życzę pozdrawiam Robson

Anonimowy pisze...

Z tą obawą o rękę to była odtworzona bezpośrednia wypowiedź Roberta dla Radia Olsztyn czy też tylko jakieś przytoczenie jego słów przez redaktorów? Bo aż nie chcę mi się wierzyć...

Anonimowy pisze...

Jest i relacja od Gutowskiego, że Robert skarży się na głębokie koleiny i że ciężko mu w jego sytuacji utrzymać kierownicę - przeciąża/ryzykuje rękę

Anonimowy pisze...

http://www.youtube.com/watch?v=JSJ41L5ptDU

Anonimowy pisze...

^^^ Myślę, że kolega chciał zabłysnąć tą sensacją. Ja nic takiego nie słyszałem.

Anonimowy pisze...

Chciałbym znać teraz komentarz holka, który się wymądrzal troszkę przed osemi. Po 3-osach traci 45 s. Może w takim razie poszło by mu lepiej na płaskim torze niż w błocie, którego powinien być specjalistą :)

Anonimowy pisze...

No to jadą chłopaki 4 os :)

Anonimowy pisze...

Michaś przegrywa z Jankiem

marshad pisze...

Domyślam się, że jazda przy takich prędkościach na takich koleinach może szarpać kierownicą. W Grecji kierowcy uszkadzali nadgarstki, ale tam oprócz kolein są kamienie/głazy.

Anonimowy pisze...

Kopecky na os4-4.o2 czyli nie jest tak zle z droga

Anonimowy pisze...

Co to za czas Roberta

Anonimowy pisze...

Nokaut :-)

Anonimowy pisze...

Robert pojechał chyba na skróty hehehe.

Anonimowy pisze...

Brawo Robert!!!! Rewelacja czas na 4OS!!!

Kon pisze...

Jest coraz lepiej

Anonimowy pisze...

Spokojnie to tylko błąd w pomiarze, zaraz skorygują.

Anonimowy pisze...

nie taka rewelacja, to tylko blad był

Anonimowy pisze...

Ocho?! Chyba popili przy komputerze?

Maximus pisze...

Fatalny czas Kubicy albo coś się dzieje z ręką albo jakiś błąd.Szoda,że Robert zgodził się na ten rajd,podobno ręka nie daje rady.

Anonimowy pisze...

@Maximus

Wcale nie fatalny, poprawil sie o 4s w porównaniu do tego oesu rano, do lidera stracil mniej niz w 1 oesie, poprostu nie cisnie az tak bardzo. Mowil ze bedzie odpuszczal

Maximus pisze...

No w sumie masz racje.Zabardzo chyba przeżywam.Ale coś tam wspominał o ręce,mam nadzieje,że nie przeciąży ręki i w pore się wycofa jak co.

robo-tabu pisze...

Kurde, niech odpuści ten rajd jeżeli ma się męczyć... :/

A może pojedzie tak, by utrzymać dobry wynik (2-4 miejsce), ale nie będzie cisnąć, by przegonić Bouffier'a, który tak naprawdę jest bezkonkurencjny.

Anonimowy pisze...

A gdież ten Kangur wskoczył ;)

Anonimowy pisze...

Robert spadl na trzecie miejsce 1,3 za Kajtem.Kangur pokazal potencjal R5

Anonimowy pisze...

Widać, że chłopaki dają z siebie dużo żeby przegonić Roberta. Ci polscy rajdowcy nie są aż tacy kiepscy. Ale widać też tutaj, jaki wyjątkowy talent ten nasz Robert.

Anonimowy pisze...

Tak, tak wszyscy jadą po to żeby przegonić Kubicę. Ręce opadają.

Anonimowy pisze...

Chciałbym żeby Kajetanowicz ogolił ten rajd.

Anonimowy pisze...

Widać! Oni dają z siebie wszystko, a on jedzie spoko, i ma potencjał na dużo więcej.

marshad pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Anonimowy pisze...

Bardzo wyrównany OS.

Anonimowy pisze...

Był jakis komentarz Roberta po tym odcinku?

Anonimowy pisze...

tak jak to już ktoś kiedyś powiedział ,że sprzętw w rajdach nie odgrywa aż tak dużej roli pamiętam jak w jakimś rajdzie kubica przegonił sebastiena ogiera w dużo słabszym samochodem jechał wówczas Reno Clio s1600 a ogier s2000

Anonimowy pisze...

Przekaz Roberta jednoznacznie ZŁY

Narzekanie na organizatorow rajdu - nie pomoze przy ewent.decyzji przyznania za rok rundy MŚ a moze powaznie zasszkodzic - przekaz idzie w swiat...

Druga sprawa pisanie o wyzwaniu dla reki - ze jednak spokojnie pojedzie - mozna to odebrac ze reka nie daje rady...
To tez fatalny przekaz dla ewent.przyszlosci Roberta

Chyba szybciej mowi niz pomysli.
Robert, wiecej rozwagi w doborze slow prosze

untrusted pisze...

kopecky sie rozkreca czyzby chciał powalczyc z robertem w błocie :)

Anonimowy pisze...

Sytuacja z wczoraj sprzed parku: ktoś pyta panie Robercie będzie pan w marcu w Australii, a RK z uśmieszkiem "kto wie". Spokojnie jakieś 10 - 12 świadków tego wydarzenia jest oprócz mnie.
Mateusz pytaj Roberta śmiało, on już nawet nam zwykłym "szarakom" coś przekazuje.

grand460 pisze...

'' Na szykanie straciłem 3-4 sekundy, ale wszystko ok. '' Robert Kubica

patryktos pisze...

6:30 czas kubicy, chyba dalej cisnie;)

Anonimowy pisze...

I do Roberta lepiej podchodzić z kulturą i na pan On juz nie jest licealistą, a poza tym ma już chyba trochę dość tych kibiców co wołają za nim "te,Robert" ;)

Anonimowy pisze...

niezły czas i już widać ze 1 os Robertowi zwyczajnie nie pasuje widocznie za duzo kolein i nie ciśnie na maksa

T.S.

Anonimowy pisze...

oczywiście Robert miał na myśłi rajd australii :)

Anonimowy pisze...

Czekamy na odpowiedź Kajetana. Faktycznie wygląda, że Robert ma już inną jazdę na celowniku w niedalekiej przyszłości i nie chce tego drugi raz spieprzyć.
@marcobg

Anonimowy pisze...

jak w portugalii dał radę ze zmianą biegów po prawej stronie i napewno cięższym rajdzie grecji niż jest teraz w polsce ,robi wymówkę i tyle :)

Anonimowy pisze...

Rzeczywiście masz rację, jak się do niego z szacunkiem podejdzie to potrafi wiele powiedzieć ;) I te jego słowa, choć dyplomatyczne to dają wielką nadzieję.
AdamOn

untrusted pisze...

@15:17
wez pod uwage ze robert przez wiekszosc swojego czasu porozumiewa sie po angielsku a nie po polsku wiec naturalne dla niego jest zwracanie sie na ty :) no chyba ze wołają do niego Sir Robert a ja o tym nic nie wiem ;)

Anonimowy pisze...

Co to za kangur :O

Anonimowy pisze...

Wiertnicza i Czerska w akcji. Onet: "Kubica fatalny', onet to część gadzinówki ITI - czyli grupy multikino, onet, tvn.
Niezadowolenie też u czerwonych z Wyborczej na ich stronach.

Casio pisze...

Boję się o jego rękę
Niech pojedzie na spokojnie, a nawet jedną ręką, tylko żeby pokazać się na oesie kibicom.
A jeżeli nie, to niech zrezygnuje.
Sezonowcy będą biadolić, ale prawdziwi kibice zrozumieją.

Anonimowy pisze...

Widać, że zagraniczni kierowcy powoli przeganiają naszych.

untrusted pisze...

kangur widać że od małego popyla po tych koleinach wygląda jak by mu pomagały w szybkiej jeździe :)

Anonimowy pisze...

Untrusted. Własnie tym się różni polski od angielskiego.

Anonimowy pisze...

Choć oczywiście na ty, też można z szacunkiem ;)

Anonimowy pisze...

Wydaje mi się że onet nie jest już własnością ITI, chyba został sprzedany niemcom jak tam oni się nazywają, no ci od FAKTY-ów.....
co nie zmienia faktu jest jeszcze bardziej śmierdzącym szambem niż kiedykolwiek przedtem.

Anonimowy pisze...

Ale macie nasrane w głowach z tymi "spiskami", "gadzinówkami" i pseudo politycznymi wtrętami...
jaad75

Anonimowy pisze...

"Przekaz Roberta jednoznacznie ZŁY" i bardzo dobrze, jaki miałby być?? Jest dobrze czy jest źle??
Nie przemawia do nikogo fakt że karetka nie dojechałaby do wypadku?? To mało ważne?? Zapewne jak dla kogo, najwyraźniej dla organizatorów nie najważniejsze. A możemy się domyślać że to jeden, może najważniejszy ale nie ostatni problem.

Anonimowy pisze...

Od śmierci Mariana Bublewicza minęło tyle czasu, że można zapomnieć dlaczego nie przeżył swojego wypadku.

Anonimowy pisze...

to prawda, ze teraz power stage bedzie w eurosporcie? Bo cos tak mowia w radiu erc

«Najstarsze ‹Starsze   1 – 200 z 369   Nowsze› Najnowsze»