Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

piątek, 7 grudnia 2012

Urodziny Roberta Kubicy - życzenia i specjalny wpis

Robert Kubica kończy dziś 28 lat! Z tej okazji zapraszam wszystkich do składania życzeń Polakowi w poniższym wpisie, przeczytania o samym Robercie i jego karierze, wzięcia udziału w akcji, obejrzenia filmu i przeczytania kilku ciekawostek.

7 grudnia 1984 roku na świat w Krakowie przyszedł Robert Kubica. Jeżdżąc w wózku nie wyróżniał się niczym szczególnym, był spokojnym dzieckiem. Później, podczas lekcji w Szkole Podstawowej im. Bractwa Kurkowego w Krakowie, siedział w ostatniej ławce - lubił w niej porozmawiać z kolegami, ale mimo to uczył się dobrze. Pracę domową zawsze miał odrobioną, nawet mimo tego że skrywał pewien sekret, o którym długo nie wiedzieli ani nauczyciele, ani jego koledzy. Tym sekretem było to, że kilkadziesiąt godzin w tygodniu spędzał za kółkiem gokarta, przygotowując się do swojej wielkiej kariery, kariery, którą zna cały świat, a której przypomnienie można przeczytać tu. Dopiero gdy zdobył pierwsze z 6. mistrzostw Polski pochwalił się kilku kolegom. I może chciałby, aby jego dalsza kariera sportowa również przebiegała w sekrecie, ale nie było to możliwe. Jednak dzięki temu doczekał się ogromnej rzeszy wiernych mu kibiców, którzy dziś, w dniu jego 28. urodzin, w nadal trudnym dla niego okresie, chcą złożyć mu szczere i poparte głęboką wiarą życzenia.

Robercie - życzę Ci, aby wszystko w życiu było zależne od Ciebie, ponieważ wtedy na pewno osiągnąłbyś wszystko co pragniesz. Życzę Ci zdrowia, którego tak potrzeba i takiej pogody ducha, wytrwałości i determinacji, jaką pokazywałeś dotychczas. Aby jak najwięcej osób wzorowało się na Tobie, bowiem jesteś wzorem.

Wszystkich Was zachęcam do składania życzeń Robertowi w komentarzach pod poniższym wpisem - została dziś odblokowana możliwość komentowania przez osoby niezarejestrowane, aby każdy mógł przekazać Robertowi swoje życzenia. Najładniejsze i najciekawsze zostaną opublikowane w tym wpisie. Życzenia można również składać za pośrednictwem strony bloga na Facebooku - mogą mieć one dowolną formę, również zdjęciową czy filmową.

Z okazji urodzin Kubicy organizowana jest akcja na Twitterze - oto treść od organizatorów: 7 grudnia 2012,czyli w dzień jego urodzin o godzinie 17 postaramy się "uderzyć" na trendsy z tagiem HappyBirthdayKubica". Kto korzysta - warto wziąć udział i pokazać nasze wsparcie.

Jeżeli już jesteśmy przy wieku kierowców, to chciałbym przedstawić pewną ciekawą statystykę... Poniżej przedstawię zatem wiek, w którym 4 z 9 mistrzów świata od 1995 roku zdobyło swój pierwszy tytuł:
- Damon Hill: 36 lat i 2 miesiące
- Mika Hakkiinen: 30 lat i 2 miesiące
- Jenson Button: 29 lat i 10 miesięcy
- Kimi Raikkonen: 28 lat i 1 miesiąc.

Widać zatem, że na nich nie jest jeszcze za późno i trzeba liczyć na to, że natura zrobi swoje. Oczywiście nie zagłębiam się w okoliczności zdobywania tych tytułów, ale chcę pokazać, że można, i póki starcza zdrowia i sił, nie można powiedzieć, że dany kierowca nie ma już szans na tytuł. Jesteśmy teraz trochę pod wpływem "kultu młodości", czyli sukcesów w młodym wieku Sebastiana Vettela czy Lewisa Hamiltona. Weźmy jednak poprawkę na warunki, w jakich przebiegały kariery tych dwóch zawodników i porównajmy je z karierą Roberta. Przekonamy się wtedy, że jeden mistrzowski tytuł Polaka będzie wart więcej niż choćby 20 tytułów Vettela.

Na koniec dzisiejszego wpisu film KuBikaTv, dokumentujący karierę Roberta, zapraszam!


Zgodnie z obietnicą, zamieszczam Wasze życzenia dla Roberta:

"Drogi Robercie.
Po pierwsze zdrowia,bo tego sobie sam nawet życzyłeś w wywiadzie.
Po drugie szczęścia w życiu prywatnym,ale także na torze i trasach rajdowych.
Po trzecie gumowych drzew
Po czwarte zwycięstw,bo zasługujesz na nie jak mało kto,a jak i zwycięstw to i mistrzostwa i to nie jednego.
Po piąte kiedyś tam małego Kubicątka
A po szóste wszystkiego czego sobie wymarzysz"

"Robercie! W dniu Twoich urodzin życzę Ci przede wszystkim zdrowia, które pozwoli Ci byś kontynuował spełnienie swojego marzenia- powrót do F1 i walkę o Mistrzostwo Świata. Poza tym- dużo szczęści, nie tylko na trasach rajdowych, ale także w życiu prywatnym. I więcej wizyt w Polsce, bo kibice na Ciebie czekają:)
Pozdrawiam, Doriz." 

"Robert życze Ci aby "natura zrobiła swoje" bo nie dokończyłeś czegoś w F1 i żebyś zawsze bezpiecznie podróżował zarówno po torze jak i po rajdowych oeasach.Najlepszego mistrzu."

Żaneta:
"Z okazji urodzin życzę Ci Robert dużo zdrówka-bo jest najważniejsze, szczęścia-byś wygrał z losem w pokera.
Życzę Ci abyś nigdy nie przestał marzyć, bo marzenia pozwalają przetrwać te wszystkie najtrudniejsze chwile.
Aby każdy dzień był niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.
Aby nigdy nie zabrakło Ci ciepła i miłości najważniejszych osób w Twoim życiu-tych którzy są teraz i którzy będą.
Aby nasze dobre myśli dotarły do Ciebie wszędzie tam gdzie jesteś.
Mocno trzymam kciuki i wierzę, że los odwdzięczy Ci się z nawiązką:) Powodzenia Robercik;)"

"panie Robercie'jak Fenix[F-1]z popiołów...powróciłeś w wielkim stylu życzę Ci dużo zdrowia i oby siła wyższa dalej nad Tobą czuwała i pozwoliła osiągnąć najwyższy CEL do którego zawsze dążyłeś!JESTEŚ WIELKI-RK. anonomowa,stara już fanka irenaF."

"Drogi Robercie!
W dniu Twoich 28 urodzin życzę Ci, aby wszystkie Twoje plany i pragnienia się spełniły, aby otaczali Cię ludzie, na których zawsze będziesz mógł liczyć, i życzę Ci łez szczęścia, które będziemy wylewać razem z Tobą, kiedy wrócisz na tor i staniesz na najwyższym stopniu podium!"

"Drogi Roberto!
Dziś są Twoje urodziny
Więc wszyscy bardzo się cieszymy
I wszystkiego najlepszego Ci życzymy!
Mimo, że życie pełne niesprawiedliwości
I nie raz dało Ci mocno w kości
Ty wciąż dajesz nam mnóstwo radości!
Gdyby wszystko było zależne od Ciebie
Zapewne czułbyś się jak w niebie
Wobec tego życzymy Ci pilota bezbłędnego
Sprzętu najlepszego
Spokoju prywatnego
Łokcia sprawnego
Okiełznania Twojej nieziemskiej prędkości
Szczęścia w życiu i szerokości!

Rafał."

"Robercie, w dniu twoich urodzin życzę Ci zdrowia, szczęścia i aby pech Cię omijał szerokim łukiem. Cały czas wierzę, że zobaczę Cię jeszcze w bolidzie na torze F1, ale cokolwiek się stanie dla mnie zawsze będziesz mistrzem świata."

Grażyna ze Stryszawy :

"Drogi Robercie!
Dużo zdrowia, powrotu do F1,
aby spełniły się Twoje marzenia, które dadzą Ci zadowolenie i szczęście. Dziękujemy, że dałeś nam tyle radości i czekamy na więcej - wierzymy, że będziesz mistrzem świata w F1, bo przecież nie powiedziałeś ostatniego słowa. Wracaj jak najszybciej!"

"Drogi Robercie
Dużo zdrowia bo to jest najważniejsze, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, samych sukcesów, zwycięstw i tytułów, oraz upragnionego powrotu do bolidu F1 bo nadzieja zanika ostatnia.
Tego wszystkiego życzy Ci Twój wierny kibic."
Mateusz

"Robercie,wszystkiego co najlepsze,spełnienia marzeń, tych mniejszych i tych większych!!! szerokiej drogi wszędzie tam gdzie mkniesz jak błyskawica!!! Wielu PRAWDZIWYCH i oddanych fanów, którzy będą zawsze Cię wspierać, kiedy będziesz na szczycie i kiedy będziesz w dołku!!!Prawdziwej miłości, bo bez niej człowiek może mieć i wspomniane 20 tytułów ale zawsze będzie mu czegoś brakowało!!! i co W Twoim przypadku najważniejsze- ZDROWIA, abyś mógł wrócić i dokończyć to co zacząłeś,czy to w F1 czy to w kolejnym rajdzie!!! Pozdrawiam Cię serdecznie i mam nadzieję, że nie tylko moje życzenia się spełnią!!! Trzymaj się!!! FORZA ROBERT KUBICA:)"

"Robson, abys spelnil sie w tym co kochasz! Aby los sie troszeczke usmiechnal w Twoja strone. FANOW tylko przez duze F. Cierpliwosci i rozdzielaczy kartek. Duzo zakretow jak i prostych. Tyle samo met, co startow. Oczywyscie aby nie bylo juz pod gorke. Wszystkuego co najlepsze!!!"

"Drogi Roberciku, życzę Ci w Tym Wspaniałym Dniu Twych 28 Urodzinek przede wszystkim odzyskania pełni zdrowia, nie tracenia nigdy nadzieji,
iż osiagnięcie i odzyskanie zdrowia jest możliwe, dużo wytrwałości w ćwiczeniach rehabilitacyjnych i powrotu do Formuły 1 w 2012,może już jesienią wierząc iż odzyskanie pełni zdrowia i sił jest możliwe!!!!
i takiego pięknego uśmiechu i takich wspaniałych zwycięstw jak w Kanadzie 2009, w F1, jak w większości Twych wyścigów w F1,
jak podczas większości Twych rajdów ostatnich czasów, nie licząc oczywiście tych pechowych;
i żebyś nigdy nie Tracił wiary i nadziei iż wszystko jest możliwe, a tym bardziej odzyskanie przez Ciebie pełni zdrowia i sił!!!!
D.Your fan Your kibic Your wizard."

"Drogi Robercie!
Wiem, że nigdy nie brakowało Ci determinacji, ambicji i silnej woli w spełnianiu swoich marzeń i realizacji pasji swojego życia.

Teraz, kiedy przyświeca Ci jeden cel: wrócić na tor i być jeszcze silniejszym... życzę, by nie zabrakło Ci wytrwałości i uporu w dążeniu do celu, które w połączeniu z mozolną pracą przyniosą oczekiwane efekty.
Wierzę, że dzięki Twojej determinacji i pracowitości, przezwyciężysz nawet siły natury.

Zapewniam o moim wsparciu duchowym i dziękuję za spełnienie moich marzeń :)

Pozdrawiam
Dominika"

Jędrzej Kucharski: ""Sto lat Robert, życzę Ci aby wszystko co sobie zaplanujesz na ten nadchodzący nowy rok, spełniło się w 100% i przede wszystkim byś dalej czerpał wielką radość z tego co robisz najlepiej ze wszystkich Polaków - ścigania się ;-)"

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób go lubiących i bądź na bieżąco! 

Więcej o całej F1 na MC Formula i f1ultra.pl   

104 komentarze:

Anonimowy pisze...

Wszystkiego najlepszego, Robercie! Zdrowia, wytrwałości i... w końcu trochę szczęścia od losu!

Anonimowy pisze...

wszystkiego najszybszego idolu

Anonimowy pisze...

Wszystkigo najlepszego z okazji urodzin I duzo wytwalosci Robert

Anonimowy pisze...

Robercie! Powrotu do pełni sił, niekończącej się radości z kręcenia kółkiem oraz samych zwycięstw, zarówno tych osobistych, jak i sportowych, życzy RaV! :)

Anonimowy pisze...

Wszystkiego najlepszego dużo sukcesów i szybkiego powrotu do F1.

Anonimowy pisze...

KING OF MACAU RETURN ,ZDROWIA ROBERT

Anonimowy pisze...

Robercie, życzę Ci siły, wytrwałości i pogody ducha. I życzę Ci też spełnienia Twoich ambicji.
Tomek

gary pisze...

Robert, przede wszystkim szczęścia!

Olivia pisze...

Wszystkigo najlepszego

Anonimowy pisze...

wszystkiego najlepszego przede wszystkim zdrowia. wszwszystkie inne rzeczy przyjdą bez problemów. gorąco pozdrawiam.

grand460 pisze...

Robert wszystkiego najlepszego szczególnie zdrowia bo jak zdrowia nie będzie to nic nie będzie :)
Bardzo spodobało mi się ostatnie zdanie.
Taką ciekawostkę powiem moja mama też ma dziś urodziny i do szkoły nie poszedłem bo mam podwójne święto :D
POZDRAWIAM ;)

Anonimowy pisze...

Wielu błogosławieństw Bożych na każdy dzień i na każdy kolejny wyścig. Zdrowia i spełnienia marzeń. 100 lat Robert !!! <3

GIZD pisze...

Zdrowia,zdrowia i jeszcze raz F1.
Wszystkiego najlepszego Robert.

Auto pisze...

Wszystkiego najlepszego i przede wszystkim dużo ZDRÓWKA!
Robert obyś zawsze był tym właśnie Robertem, którego pokochaliśmy za czyny i nie zmieniał się:)
100!!!
Good 2 Go Kubica!

Anonimowy pisze...

Robert powodzenia jestem z kwietnia '84 i pamietaj ten rocznik jest najlepszy trzymaj sie i bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo duzo ZDROWIA zyczy Ci cala moja rodzina tj. Zona i corka i ja !!!

kuszov

matijad pisze...

sto lat ,sto lat ,sto alt i 3 tytułów
mistrza świata ,zdrowia bo to najważniejsze i radości ze ścigania życzy wierny kibic

Anonimowy pisze...

Wszystkiego najlepszego ROBERT. DUŻO ZDROWIA

Anonimowy pisze...

Drogi Robercie.
Po pierwsze zdrowia,bo tego sobie sam nawet życzyłeś w wywiadzie.
Po drugie szczęścia w życiu prywatnym,ale także na torze i trasach rajdowych.
Po trzecie gumowych drzew
Po czwarte zwycięstw,bo zasługujesz na nie jak mało kto,a jak i zwycięstw to i mistrzostwa i to nie jednego.
Po piąte kiedyś tam małego Kubicątka
A po szóste wszystkiego czego sobie wymarzysz

PS.Co do akcji na Twitterze tagujemy z #,czyli #HappyBirthdayKubica i obok tego jak kto ma ochotę może dopisywać własne życzenia :)

Anonimowy pisze...

Robert życzę Ci wielu sukcesów , rób to, co uważasz za najlepsze. Jestem prawdziwym fanem, nie ważne gdzie jeździsz zawsze byłem i będę tym prawdziwym fanem, nie takim "sezonowym" jak wspomniałeś w jednym z udzielonych wywiadów.Mam nadzieję ( chyba jak każdy twój FAN), że nadal wierzysz tak jak i my, że uda Ci się wrócić do Formuły 1 , mam nadzieję, że te wszystkie marzenia Ci się spełnią ! Jeszcze raz wielu sukcesów, wytrwałości i czego sobie życzysz !

jarku pisze...

najlepszego chłopaku!
I powodzenia w McLarenie GT3 obok Loeba!
(taka mam cichą nadzieję :)

HeavyRain pisze...

Wszystkiego najlepszego Roberto!! Życzę przede wszystkim zdrowia i abyś jednak jeszcze trochę powalczył o F1 :) i wielu dalszych sukcesów w motosporcie.

Dorota Długosz pisze...

Robercie! W dniu Twoich urodzin życzę Ci przede wszystkim zdrowia, które pozwoli Ci byś kontynuował spełnienie swojego marzenia- powrót do F1 i walkę o Mistrzostwo Świata. Poza tym- dużo szczęści, nie tylko na trasach rajdowych, ale także w życiu prywatnym. I więcej wizyt w Polsce, bo kibice na Ciebie czekają:)
Pozdrawiam, Doriz.

Leszek Mioduchowski pisze...

Robercie, dojrzałości, zdrowia i powrotu do F1...

Marek C pisze...

Robert, a czego Ty sobie życzysz? Tego właśnie i ja Tobie życzę. Ty sam wiesz najlepiej, co dla Ciebie najlepsze. Niech spełnią się wszystkie Twoje plany i pragnienia. A wtedy, przy okazji, i nasze (niektóre) marzenia się spełnią :) Trzymam kciuki za Ciebie!

Anonimowy pisze...

Wszystkiego najlepszego dużo zdrowia szybkiego powrotu na tor, ścigaj się najszybszymi kierowcami świta

Anonimowy pisze...

Wszystkiego najlepszego Robert! Nie ważne co będziesz dalej robił, ważne żeby sprawiało Ci to maksimum frajdy. Obyś mógł konkurować z innymi na najwyższym poziomie a przy okazji sprawiać nam kibicom prawdziwą radość.

Przy okazji dziękuję Ci za to, że dzięki Tobie wkręciłem się w F1. Kiedyś oglądałem wyścigi F1 tylko okazjonalnie, teraz to dla mnie praktycznie religia ;). F1 nie jest może taka sama bez Ciebie ale z całą pewnością jest niezwykle interesująca.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Michał

Tomy pisze...

Wszystkiego najlepszego Robert. Jesteś najlepszy!

Anonimowy pisze...

Robert życze Ci aby "natura zrobiła swoje" bo nie dokończyłeś czegoś w F1 i żebyś zawsze bezpiecznie podróżował zarówno po torze jak i po rajdowych oeasach.Najlepszego mistrzu.

Anonimowy pisze...

Sto lat Robert :) , dla mnie juz jestes mistrzem nawet bez tytułu ;)

Anonimowy pisze...

Powrotu do zdrowia Tobie Robercie Kubico życzę i na starty w Formule 1 wciąż liczę :)

Anonimowy pisze...

Robert jesteś takim człowiekiem który inspiruje daje nadzieję i wolę walki człowiekiem który ma ogromny talent życzę tobie spełnienia swoich marzeń które nam kibicom dają wielka radość

d pisze...

Panie Robercie!

ZDROWIA i spełnienia marzeń - wszystkich!

No i radości z każdego przejechanego metra!

Jak będzie Pan zadowolony to każdy przejechany metr przybliży Pana do DOSKONAŁOŚCI!

Pozdrawiam,
d

Anonimowy pisze...

Zdrowia Robert tego życiowego oraz sportowego. Po Kanadzie 2008 nie przestaję wierzyć że będziesz Mistrzem Świata...Cały czas trzymam kciuki !!! marcus4-rodak

Anonimowy pisze...

Robert do zobaczenia ciebie w bolidzie

Anonimowy pisze...

Robert,

Dużo zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń i realizacji wszystkich Twoich celów. Jak te życzenia się spełnią to wiem, że i Ty i my będziemy szczęśliwi- czego Tobie i nam Twoim wiernym kibicom życzę.

Krzysiek J.

Anonimowy pisze...

Najlepszego Robert!

Anonimowy pisze...

Zdrowia Robert! Życzę Ci zdobycia mistrzostwa WRC w najbliższych latach i by Twój stan zdrowia pozwolił Ci jeszcze wrócić do F1 i pościgać się w konkurencyjnym bolidzie. ;D
---
Twój kibic Qu.

Żaneta pisze...

Z okazji urodzin życzę Ci Robert dużo zdrówka-bo jest najważniejsze, szczęścia-byś wygrał z losem w pokera.
Życzę Ci abyś nigdy nie przestał marzyć, bo marzenia pozwalają przetrwać te wszystkie najtrudniejsze chwile.
Aby każdy dzień był niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.
Aby nigdy nie zabrakło Ci ciepła i miłości najważniejszych osób w Twoim życiu-tych którzy są teraz i którzy będą.
Aby nasze dobre myśli dotarły do Ciebie wszędzie tam gdzie jesteś.
Mocno trzymam kciuki i wierzę, że los odwdzięczy Ci się z nawiązką:) Powodzenia Robercik;)

Anonimowy pisze...

Wszystkiego dobrego nasz MISTRZU!

Michał Tukaj pisze...

Drogi Robercie, chciałbym Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia, głównie szybkiego powrotu na tor - do bolidu F1, do czego niezbędna jest twoja sprawność oraz zdrowie, aby one wróciły, abyś był szczęśliwy, oraz miłości - bez niej długo nie pociągniesz. ;) Tego wszystkiego oraz jeszcze więcej - spełnienia twoich marzeń - życzę Ci z całego serca! Niech Bóg ma Cię w Swej opiece. :)

Anonimowy pisze...

Robercie wszystkiego najlepszego! Zdrowia i pogody ducha. Wierzę, że się uda. Tyle radości ile daje oglądanie Twoich wyczynów w F1 nic nie zapełni. Pozdrawiam. Arrczi

Marek Bogacki pisze...

Drogi Robercie. Życzę Ci dużo szczęścia na Twojej drodze do ścigania się z najlepszymi. Cokolwiek będziesz robił, trzymam kciuki za powodzenie.

Anonimowy pisze...

ROBERT w dniu Twoich urodzin życzę Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, żeby pech wyniósł się z twojego życia raz na zawsze i żebyś był zadowolony z tego co robisz w 100 procentach. Twój wierny fan Mustafa boss

zagiel_1987 pisze...

Zdrowia i przede wszystkim zdrowia !! Mając zdrowie, można osiągnąć każdy wyznaczony cel. I tego właśnie życzę Robertowi.

PS. 3:45 - piękny moment. Miejmy nadzieję, że niedługo, najlepsi kierowcy znów będą bić brawo Robertowi.

WirtualnaKariera pisze...

Sto lat Mistrzu HappyBirthdayKubica,

Robert,zycze Ci przede wszystkim zdrowia, dalszej wytrwałości oraz osiągnięcia wszystkich zamierzonych .Sto lat FORZA ROBERT

Anonimowy pisze...

Wszystkiego Najlepszego Robert. Trzymaj się. Pamiętaj że wierzymy w Ciebie i będziemy Ci kibicować bez względu na to czemu się poświęcisz. Udanego dnia życzę :-) / Zbikman

Anonimowy pisze...

Najlepszego Robert !

grzegorzd92 pisze...

Duzo zdrowia Robert!!

Hide pisze...

Robercie czego mozna Ci zyczyc w dniu dzisiejszym?Urodziny to tylko data, ktora dla jednego jest wazna dla drugiego nie. Ja osobiscie nie przywiazuje wagi do daty narodzin. Najwazniejsze maksyma zyciowa jaka wyznaje od zawsze to carpe diem i to mi daje szczescie i kazdy dzien przynosi mile chwile i w kazdym dniu robimy male kroczki jesli sobie zalozymy jakis cel zyciowy. Ja znam Twoj cel zyciowy i bede przeszczesliwy jesli kiedykolwiek uda Ci sie go osiagnac. Jestem calym sercem z Toba zreszta zawsze bylem. Rob swoje i realizuj swoje marzenia a kiedys one sie ziszcza. Bede kiedys tam gdzie Ty ponownie zadebiutujesz... Jednak ja bede Tobie kibicowal a Ty bedziesz trzymal kierke z kilkunastoma przyciskami ;) Trzym sie bro.

Prosze nie kasowac tego komentarza bo nie widze by on naruszal zasady regulaminu!

Mateusz Cieślicki pisze...

Hide - Twoje komenty wchodziły do spamu od razu, nie wiem czemu, już opublikowałem, nikt ich nie kasował.

Anonimowy pisze...

Robercie, w dniu twoich urodzin życzę Ci zdrowia, szczęścia i aby pech Cię omijał szerokim łukiem. Cały czas wierzę, że zobaczę Cię jeszcze w bolidzie na torze F1, ale cokolwiek się stanie dla mnie zawsze będziesz mistrzem świata.

Anonimowy pisze...

najlepszego Mistrzu!

Anonimowy pisze...

Wszystkiego najlepszego Robert:) Dużo zdrowia, wytrwałości i spełnienia wszystkich marzeń oraz żeby każdy dzień był dla Ciebie powodem do szczęścia

KorK pisze...

Wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia ;)

Jeszcze mam tu artykuł,coś ciekawego w nim jest? http://www.autoweek.com/article/20121206/F1/121209901

trebor azuro pisze...

wszystkiego najlepszego robert czekam na kub w lewym rogu tv

Mateusz Cieślicki pisze...

yyyyy to jest wywiad L`Equipe...

Mateusz Cieślicki pisze...

A raczej kilka wywiadów...

tomek pisze...

Szybkiego powrotu do pelnej formy!

R10 pisze...

Drogi Roberto!
Dziś są Twoje urodziny
Więc wszyscy bardzo się cieszymy
I wszystkiego najlepszego Ci życzymy!
Mimo, że życie pełne niesprawiedliwości
I nie raz dało Ci mocno w kości
Ty wciąż dajesz nam mnóstwo radości!
Gdyby wszystko było zależne od Ciebie
Zapewne czułbyś się jak w niebie
Wobec tego życzymy Ci pilota bezbłędnego
Sprzętu najlepszego
Spokoju prywatnego
Łokcia sprawnego
Okiełznania Twojej nieziemskiej prędkości
Szczęścia w życiu i szerokości!

Rafał.

MP74 pisze...

Wszystkiego najlepszego Robert !
Dużo zdrowia, powrotu do pełnej sprawnosci i spełnienia marzeń.

Anonimowy pisze...

Drogi Robercie!
W dniu Twoich 28 urodzin życzę Ci, aby wszystkie Twoje plany i pragnienia się spełniły, aby otaczali Cię ludzie, na których zawsze będziesz mógł liczyć, i życzę Ci łez szczęścia, które będziemy wylewać razem z Tobą, kiedy wrócisz na tor i staniesz na najwyższym stopniu podium!

Sandra pisze...

Drogi Robercie!
W dniu Twoich 28 urodzin życzę Ci, aby wszystkie Twoje plany i pragnienia się spełniły, aby otaczali Cię ludzie, na których zawsze będziesz mógł liczyć, i życzę Ci łez szczęścia, które będziemy wylewać razem z Tobą, kiedy wrócisz na tor i staniesz na najwyższym stopniu podium!

Piotrek pisze...

Wszystkiego najlepszego Robert! Przede wszystkim zdrowia. Sam boleśnie przekonałeś się o tym, że jest ono najważniejsze. Wracaj szybko do F1, bo została tam po Tobie wielka dziura, która cały czas czeka na zapełnienie. Życzę Ci, żebyś osiągnął wszystkie swoje cele, żebyś był szczęśliwy i robił to co kochasz najbardziej - "prowadził dany pojazd w jego limicie lub zbliżając się do niego" (nawet jeśli nie będzie to w F1). Tak, więc przede wszystkim zdrówka, ale też i trochę szczęścia. Taki Mistrz jak Ty zasługuje na obie te rzeczy :-)
A na koniec mam małą prośbę - proszę Cię Robert, wrócić do F1. Trzeba zrobić porządek z Vettelem, a jak widać wszyscy czekają na Ciebie :-)

Szybkiego powrotu na tor Robert

Anonimowy pisze...

Wszystkiego najlepszego Robert. Przede wszystkim zdrowia i zdrowia i dużoooo szczęścia . Bądz szczęśliwy i rób tylko to co kochasz :-)
Paulina18

Guzior pisze...

Robert z okazji urodzin życzę Tobie co najlepsze a przede wszystkim zdrowia i aby twoja ręka odzyskała kiedys na tyle sprawność żebyś mógł wrócić do tego za czym najbardziej tęsknisz.

limaK pisze...

Sto lat, zdrowia i jak najwięcej radości z tego co będziesz robił w przyszłości!

Anonimowy pisze...

Robert, dziekuje za emocje ktorych dostarczyles startami w F1. Ogladamy je zawsze w gronie rodzinnym. Spedzamy z Toba wspolnie sympatycznie czas. Szybkiego powrotu do pelnego zdrowia, zebys mogl dokonywac wolnych wyborow. Tomek

Chomik pisze...

Zdrowia przede wszystkim.

KRISTO pisze...

ROBERTO -ŻYCZYLI CI PRAWIE WSZYSTKIEGO, CO MOŻNA SOBIE ŻYCZYĆ ,JEDNAK JA ŻYCZĘ TOBIE UCZCIWYCH LUDZI KTÓRZY BĘDĄ CIĘ OTACZAĆ W ŻYCIU PRYWATNYM I SPORTOWYM

Anonimowy pisze...

panie Robercie'jak Fenix[F-1]z popiołów...powróciłeś w wielkim stylu życzę Ci dużo zdrowia i oby siła wyższa dalej nad Tobą czuwała i pozwoliła osiągnąć najwyższy CEL do którego zawsze dążyłeś!JESTEŚ WIELKI-RK. anonomowa,stara już fanka irenaF.

Anonimowy pisze...

Wszystkiego najlepszego dużo , dużo zdrówka i szybkiego powrotu na F1

Anonimowy pisze...

najleepszego

Paco de Lucia pisze...

Samych sukcesów w każdym aspekcie życia!

Anonimowy pisze...

zdrowia i wytrwałości w dążeniu do celu

Anonimowy pisze...

Zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia

juliana pisze...

http://www.youtube.com/watch?gl=BR&hl=pt&v=4L1iREJcn4s
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=osKLrBxqkuA&feature=fvwp

juliana br

olis pisze...

Rober !!
Z okazji urodzin życzę Ci przede wszystkim zdrowia, hartu ducha, abyś nadal był silnym i twardym człowiekiem,Wzorem dla innych, jakim jesteś dla mnie,życzę Ci abyś jak szybciej w 100% wrócił do tego co kochasz najbardziej i robił to jeszcze lepiej niż przed wypadkiem.

Anonimowy pisze...

Robert. Zdrowia, jeszcze raz zdrowia i spełnienia marzeń.
Mam nadzieję, że sprawisz aby moja wycieczka na Węgry i możliwość kibicowania tobie osobiście, w końcu doszła do skutku :)

Anonimowy pisze...

Wszystkiego najlepszego Robert! Zdrowia przede wszystkim.Bądź sobą,jak dotąd :)

Emil Baran pisze...

Drogi Kubku !!! Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin , zycze ci szybkiego powrotu do F1 poniewaz powrot do sportu motorowego juz masz za soba. Wszyscy na ciebie czekamy i trzymamy kciuki za szybka rehabilitacja. Najserdeczniejsze pozdrowienie od fanow z CLEVELAND,OHIO !!! Forza Kubica !!!

Tomasz Pilc pisze...

Rob!

Żebyś nigdy nie myślał że Twoje życie jest monotonne i nudne !!!

Zdrówka
k44

MC_F1 pisze...

ZDROWIA ZDROWIA radości z tego co będziesz robił i gdzie będziesz jeździł i coś jeszcze dla mnie - SZYBKIEGO POWROTU DO F1!

Vaviorky pisze...

Wszystkiego najlepszego Robert, szybkiego powrotu do najlepszej formy. Życzę Ci szybkiego powrotu do F1, bo w innych seriach będziesz się nudził :)

Jesteś stanowczym i twardym zawodnikiem, któremu nie brak poczucia humoru. To jest właśnie to, co odróżnia Cię od innych. Trzymam kciuki za szybki powrót za kierownicę "pełną różnych przycisków i pokręteł", bo mimo wszystko F1 bez Ciebie to nadal nie to samo.

Pozdrawiam i życzę spełnienia marzeń.

WojtasS pisze...

Robercie! Zdrówka, Szczęścia, Spełnienia Marzeń, Jak najszybszego powrotu do ścigania w F1, Powodzenia w rajdach! obyś zawsze robił to co kochasz!

WojtasS

Dominika pisze...

Drogi Robercie!
Wiem, że nigdy nie brakowało Ci determinacji, ambicji i silnej woli w spełnianiu swoich marzeń i realizacji pasji swojego życia.

Teraz, kiedy przyświeca Ci jeden cel: wrócić na tor i być jeszcze silniejszym... życzę, by nie zabrakło Ci wytrwałości i uporu w dążeniu do celu, które w połączeniu z mozolną pracą przyniosą oczekiwane efekty.
Wierzę, że dzięki Twojej determinacji i pracowitości, przezwyciężysz nawet siły natury.

Zapewniam o moim wsparciu duchowym i dziękuję za spełnienie moich marzeń :)

Pozdrawiam
Dominika

PS: Te życzenia napisałam rok temu... A ponieważ dzisiaj nadal wydają mi się aktualne... życzę więc niezmiennie tego samego :)

Anonimowy pisze...

Najlepszego Robert:)

Anonimowy pisze...

Twoje zdrowie Robert!!!

nume pisze...

ROBERT SPEŁNIENIA MARZEŃ!!! a reszt przyjdzie sama

Anonimowy pisze...

Drogi Roberciku, życzę Ci w Tym Wspaniałym Dniu Twych 28 Urodzinek przede wszystkim odzyskania pełni zdrowia, nie tracenia nigdy nadzieji,
iż osiagnięcie i odzyskanie zdrowia jest możliwe, dużo wytrwałości w ćwiczeniach rehabilitacyjnych i powrotu do Formuły 1 w 2012,może już jesienią wierząc iż odzyskanie pełni zdrowia i sił jest możliwe!!!!
i takiego pięknego uśmiechu i takich wspaniałych zwycięstw jak w Kanadzie 2009, w F1, jak w większości Twych wyścigów w F1,
jak podczas większości Twych rajdów ostatnich czasów, nie licząc oczywiście tych pechowych;
i żebyś nigdy nie Tracił wiary i nadziei iż wszystko jest możliwe, a tym bardziej odzyskanie przez Ciebie pełni zdrowia i sił!!!!
D.Your fan Your kibic Your wizard.

ernest mazur pisze...

Robson, abys spelnil sie w tym co kochasz! Aby los sie troszeczke usmiechnal w Twoja strone. FANOW tylko przez duze F. Cierpliwosci i rozdzielaczy kartek. Duzo zakretow jak i prostych. Tyle samo met, co startow. Oczywyscie aby nie bylo juz pod gorke. Wszystkuego co najlepsze!!!

Dawidu_AMG pisze...

Robercie, życzę Ci tylko, abyś pewnego dnia, budząc się, mógł podrapać się po czole, i zagrać w lubiane przez Ciebie kręgle, a potem ze szczęścia wskoczył do kokpitu.

PJMZR pisze...

Robert, tradycyjnie, dużo zdrowia bo jest najważniejsze i spełnienia wszelkich marzeń!

Anonimowy pisze...

Robercie,wszystkiego co najlepsze,spełnienia marzeń, tych mniejszych i tych większych!!! szerokiej drogi wszędzie tam gdzie mkniesz jak błyskawica!!! Wielu PRAWDZIWYCH i oddanych fanów, którzy będą zawsze Cię wspierać, kiedy będziesz na szczycie i kiedy będziesz w dołku!!!Prawdziwej miłości, bo bez niej człowiek może mieć i wspomniane 20 tytułów ale zawsze będzie mu czegoś brakowało!!! i co W Twoim przypadku najważniejsze- ZDROWIA, abyś mógł wrócić i dokończyć to co zacząłeś,czy to w F1 czy to w kolejnym rajdzie!!! Pozdrawiam Cię serdecznie i mam nadzieję, że nie tylko moje życzenia się spełnią!!! Trzymaj się!!! FORZA ROBERT KUBICA:)

Anonimowy pisze...

Robert, dużo, dużo zdrowia, a z resztą będziesz wiedział co zrobić.

fan f1 i Roberta

Anonimowy pisze...

Drogi Robercie
Dużo zdrowia bo to jest najważniejsze, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, samych sukcesów, zwycięstw i tytułów, oraz upragnionego powrotu do bolidu F1 bo nadzieja zanika ostatnia.
Tego wszystkiego życzy Ci Twój wierny kibic.
MateuszD@nnn pisze...

100 lat za kierownicą!!!

Grażyna ze Stryszawy pisze...

Drogi Robercie!
Dużo zdrowia, powrotu do F1,
aby spełniły się Twoje marzenia, które dadzą Ci zadowolenie i szczęście. Dziękujemy, że dałeś nam tyle radości i czekamy na więcej - wierzymy, że będziesz mistrzem świata w F1, bo przecież nie powiedziałeś ostatniego słowa. Wracaj jak najszybciej!

MikeR pisze...

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę Ci zdobycia Mistrzostwa WRC a potem F1! Albo na odwrót! ;) Nie ma to znaczenia.

Anonimowy pisze...

Robercie,
korzystając z okazji - wiele dobrego na wiele sposobów. Żebyś był w stanie osiągać to na czym Ci zależy - nawet wbrew okolicznościom. W końcu gdyby wszystko szło jak po maśle, to musiałoby się skończyć zawołaniem "car has no grip"...

Anonimowy pisze...

Drogi Robercie, z okazji Twoich 28 urodzin, życzę Ci wielu sukcesów w motorsporcie za kierownicą samochodu rajdowego czy też bolidu. Oraz żebyś dzień po dniu coraz bardziej rozwijał swoją pasję, a także byś każdym swoim startem przynosił nam kibicom wielką radość, tak jak to robisz teraz.

Anonimowy pisze...

Robert, wszystkiego dobrego i abyś pozostał takim jakim jesteś. Spełnienia wszystkich marzeń tych obecnych i tych z dzieciństwa. Dziękuję ze byłeś, jesteś i będziesz. Przyczepności i szerokości w każdych warunkach (rajd, wyścigi).....

Andrzej pisze...

http://rajdy.autoklub.pl/news/m-sport-gra-o-kubice,46233

Krzysztof Jachura pisze...

Będzie krótko a treściwie.
Życzę Ci powrotu do zdrowia oraz do twoich pasji (czyli wyścigów).

Mark pisze...

Niestety nie mogłem sie dostać do kompa w weekend...

Życzę Tobie Robert powrotu do tego co kochasz najbardziej, czyli do F1...