Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

sobota, 17 listopada 2012

Robert Kubica wygrał Trofeo Aci Como!!! [aktualizacja godz. 18:15]

Robert Kubica w genialnym stylu zwyciężył w rajdzie Trofeo Aci Como, który zakończył się dziś we Włoszech. Polak kontrolował dziś sytuację i nie pozwolił rywalom na odrobienie strat. Zapraszam do śledzenia relacji live z rajdu oraz oglądania wszystkich nowych filmów i zdjęć z Robertem. To JEST wspaniały dzień... Aktualizacja godz. 18:15 - Kubica wygrywa cały rajd! Dużo zdjęć i film z hymnem z podium + Nowy film i konferencja!!

To co wczoraj działo się wokół jeziora Como przez jednych było spodziewane, a inni przecierali oczy ze zdumienia. Robert Kubica dominował w ostatniej rundzie Trofeo Asfalto, wygrywając pierwsze 7 Odcinków Specjalnych. Dopiero w ostatnim, ósmym, Kubica był "dopiero" trzeci na ponad 40 startujących załóg.

Polak wyrobił sobie wyraźną przewagę nad rywalami, wynoszącą blisko 40 sekund i jest zdecydowanym faworytem do wygrania rywalizacji w Como. Oto pierwsza trójka klasyfikacji generalnej przed dniem dzisiejszym:
1. Kubica/Inglesi (Citroen C4 WRC) 46.21,6;
2. C. Fontana/Arena (Ford Focus WRC) +37,6;
3. Re/Bariani (Citroen C4 WRC) +41,7.

Co ciekawe, wielu kibiców na trasie rajdu mówiło, że nie wygląda na to, aby Robert jeździł na 100% swoich możliwości. Sam kierowca udzielił świetnego wywiadu Adamowi Maleckiemu z Radiowej Trójki, którego możecie posłuchać TUTAJ. Zachęcam również do oglądania zdjęć Piotra Palij, który był wczoraj na trasie rajdu i przysłał nam kilkanaście świetnych fotek.

KILKANAŚCIE FILMÓW I ZDJĘĆ Z WCZORAJ ORAZ WYWIADY I WYNIKI Z PIĄTKU ZNAJDZIECIE TUTAJ

RELACJĘ Z CZWARTKU PRZECZYTACIE TUTAJ

Dziś na kierowców czekają 3 OS-y, oto ich godziny i długość:
9:00 - Alpe Grande 1 (10,14 km)
10:04 - Val Carvagna (29,72 km)
11:38 - Alpe Grande 2 (10,14 km)

Trasę rajdu można zobaczyć TUTAJ.

LIVE TIMING MOŻECIE ŚLEDZIĆ TUTAJ

Kolejne informacje będą pojawiały się poniżej, a na rozgrzewkę kilka zdjęć Roberta, jeszcze z wczoraj i jeden film z przejazdami Polaka.
Aktualizacja godz. 9:10

Robert Kubica zajął drugie miejsce podczas pierwszego dziś, a 9 w całym rajdzie Trofeo Aci Como odcinka specjalnego. Polak stracił 2.5 sekundy do Paolo Porro, ale w klasyfikacji generalnej rajdu powiększył przewagę nad rywalami do prawie 42 sekund!


Aktualizacja godz. 10:27

Jest czas Roberta Kubicy! Polak pojechał 21`31,1, czekamy na kolejnych zawodników...

Aktualizacja godz. 10:35

Re przyjechał na metę ze stratą blisko 30 sekund do Kubicy! Fontana stracił minutę, a drugi z braci Fontana prawie 4 minuty, w jego przypadku była jednak przygoda na trasie. 

Aktualizacja godz. 10:43

Na 10-tym OSie Corrado Fontana miał przygodę, przez co jadący za nim zawodnicy musieli zwolnić. Jedynym, który nie musiał z aut WRC, był Re, który i tak mimo tego stracił prawie pół minuty na tym OS-ie do Polaka. Poniżej ciekawy film i wywiad z Robertem:

Aktualizacja godz. 11:51

Robert Kubica słabo przejechał ostatni odcinek specjalny, ale i tak już nic nie może odebrać mu zwycięstwa w imprezie! Brawo Robert! Po raz kolejny pokazałeś, jak genialnym kierowcą jesteś. Niech za puentę posłużą słowa jednego z rywali, który powiedział wczoraj: "Ten facet prowadzi praktycznie jedną ręką a i tak jest od nas znacznie szybszy".

Robert ostatni odcinek specjalny pojechał bardzo słabo, tracąc do zwycięzcy aż 38,8 sekundy. Polak musiał zaliczyć jakąś drobną przygodę podczas jazdy. Nie jest to ważne, ponieważ w klasyfikacji generalnej rajdu Kubica zwyciężył aż o ponad 30 sekund!Aktualizacja godz. 12:07

Na 10 OSie Kubicy również przydarzyła się drobna przygoda - Polak obrócił auto, ale bez problemu wrócił na trasę. Czekamy na dalsze informacje.

Cały czas śledzimy wydarzenia z Como i spodziewamy się wielu ciekawych zdjęć i filmów z Robertem! 

Aktualizacja godz. 12:21

Oto LINK to przejazdu Roberta.

Aktualizacja godz. 13:41

Znamy powód słabego czasu Roberta Kubicy na ostatnim odcinku specjalnym - Polak miał problemy z hamulcami, w jego Citroenie hamowały tylko tylne. 

Aktualizacja godz. 14:00

Oto relacja z mety rajdu:Aktualizacja godz. 15:15

Pojawiło się zdjęcie z dekoracji zwycięzców:

Aktualizacja godz. 15:35

Adam Malecki opublikował kilka zdjęć Roberta z zakończenia rajdu, oto one:
fot. Adam Malecki

fot. Adam Malecki

fot. Adam Malecki

fot. Adam Malecki

fot. Adam Malecki

fot. Adam Malecki
Aktualizacja godz. 15:45

Polski Hymn dla Roberta w Como:


Aktualizacja godz. 17:20

Aktualizacja godz. 18:15

Oto nagranie z konferencji prasowej po rajdzie:

Bardzo dobre tłumaczenie tego, co Kubica powiedział na konferencji, umieścił na swoim blogu www.sokolimokiem.tv Mikołaj Sokół:

"Mieliśmy problem z hamulcami, na szczęście ostatni odcinek był dość krótki – opowiadał Robert podczas konferencji prasowej po rajdzie. – Hamowały tylko tylne koła i w takiej sytuacji myśli się tylko o dojechaniu do mety, nie jest to łatwe. Podstawowym i jedynym celem tego startu było jednak poznanie samochodu i zdobycie doświadczenia na przyszłość.

Rajdy to moja druga miłość, pierwszą cały czas pozostają wyścigi – powiedział. – Gdybym był w stanie jeździć autem wyścigowym na poziomie 80% tego, co mogę robić w rajdówce, to nie byłoby mnie tutaj. Podkreślam, że rajdy i wyścigi to dwie różne dyscypliny sportu, stawiające zupełnie różne wymagania przed kierowcami. To tak jak maraton i bieg na 100 metrów. Na torze wszystko jest przewidywalne, a w rajdzie nie – zwłaszcza dla kogoś, kto nie ma dużego doświadczenia.

Kiedy podejmę decyzję na temat przyszłości w rajdach, to zacznę startować też na szutrze – powiedział. – Odczucia są inne, przyczepność jest inna, ale nie sądzę, żeby to był duży problem. Testowałem już na takiej nawierzchni i oczywiście testy to inna sprawa niż start w rajdzie, ale w niedalekiej przyszłości nadejdzie dzień, w którym podejmę decyzję i jeśli będę dalej jeździł w rajdach, to zacznę startować też na szutrze."


Źródło: Twitter.com, sokolimokiem.tv

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób go lubiących i bądź na bieżąco! 

Więcej o całej F1 na MC Formula i f1ultra.pl 

94 komentarze:

GIZD pisze...

RE stracił tylko 0,1s do Roberta!

caladan_brood pisze...

Brawo dla niego, postanowił jechać zachowawczo, nie ryzykować wygranej.Ma tyle przewagi że teraz trzeba tylko dojechać do mety!!!!
Zdrowia Robert

GIZD pisze...

Robert na pewno nie jedzie zachowawczo. Wygrana w tym rajdzie nie jest priorytetem, a jest nim rehabilitacja.

Mateusz Cieślicki pisze...

O tym jak jechał przekonamy się raczej po ostatnim OS-ie - jeżeli przed nim będzie miał dużą przewagę to jeżeli będzie jechał zachowawczo to raczej odpuści.

GIZD pisze...

Wczoraj powiedział, że jechał na 80%.To chyba nie jest zachowawczo :-)
Wydaje mi się też, że dzisiaj już tak łatwo nie będzie jak wczoraj, chłopaki ze słonecznej Italii też będą chcieli coś pokazać.

Piotrek pisze...

Myślę, że zachowawczo nie jest dobrym słowem. Jak sam mówił, nie jedzie na 100%. Teraz dodatkowo ma jeszcze dużą przewagę, więc może sobie pojechać troszeczkę ostrożniej. Ważne, żeby dojeżdżał przed Re i Fontaną. I będzie zwycięstwo.

Szybkiego powrotu na tor Robert

caladan_brood pisze...

Moim zdaniem wczoraj walczył o zwycięstwo, i je praktycznie wywalczył. Dziś będzie kontrolował sytuację,z taką przewagą to już tylko dojechać do mety, a różnica 2s na oesie nie oznacza że jedzie dużo wolniej,tylko może ostrożniej, szkoda by było nie ukończyć, aczkolwiek na pewno by chciał wygrać wszystkie oesy.Robert wie sam najlepiej co robi.

GIZD pisze...

Moim zdaniem jak wygra to będzie super(Robert na pewno chce wygrać),ale najważniejsze żeby dojechał cało do mety, a ta jazda niech będzie sporą dawką ćwiczeń dla ręki.

Piotrek pisze...

Wczoraj w wywiadzie z Adamem Maleckim mówił o tych ćwiczeniach dla ręki. Patrzy na onboardy z przejazdów, a tu wychodzi, że prawą ręki robi rzeczych, których by się nie spodziewał zrobić. Czyli jest dobrze :-D A dodatkowo Robert zrobi 1000 km w ciągu 8 dni, więc jazdy dość sporo.

Szybkiego powrotu na tor Robert

grand460 pisze...

Robert może nie wygrał tego dzisiejszego os-u ale za to powiększył przewagę co moim zdaniem jest najważniejsze.
Teraz bardzo będzie ciekawy ten OS o 10.04 :)

GIZD pisze...

Teraz przed nami 30km ostrego kręcenia.Zobaczymy jak sobie Robert poradzi.

Piotrek pisze...

Już pewnie jest na trasie. Wyniki powinny być za kilka minut.

Szybkiego powrotu na tor Robert

R10 pisze...

Mnie ciekawi jakie "różne samochody" Robert ma na myśli mówiąc, że przejechał "różnymi samochodami około 1000km w ciągu tygodnia". Mówił też coś, że to były rajdowe i wyścigowe. Rajdowe to C4, ok. Wyścigowe? Hm.


A teraz dość długi odcinek, jak dla mnie Robert ma zwycięstwo w kieszeni :)

Mateusz Cieślicki pisze...

R10 - w jednym z wcześniejszych wywiadów Robert powiedział, że to były samochody z dachem. Nie wiemy jednak jakie... czy np. GT czy może LMP

R10 pisze...

Robert już na mecie :)
(Dzięki Mateusz)

Maciej P. pisze...

A gdzie reszta? :)

Maciej P. pisze...

27.9 za :)

R10 pisze...

28s przewagi nad Re!
Chyba mamy pogrom :D

GIZD pisze...

27,9 przewagi nad RE.Ale dowalił!

Mateusz Cieślicki pisze...

Będzie miazga

grand460 pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Piotrek pisze...

Ależ piękna przewaga Roberta na Re :-D

Szybkiego powrotu na tor Robert

GIZD pisze...

@Piotrek
Gdzie zgubiłeś awatar?

Maciej P. pisze...

czyli zrobiło się w generalce 1'09.7 przewagi

R10 pisze...

Reszta? Reszta nie istnieje! Dymek wąchają! :D

Piotrek pisze...

Miazga. Prawie 1:20 przewagi w generalce. Przeciwnicy mogą już iść na kawę :-)

Szybkiego powrotu na tor Robert

grand460 pisze...

No to Robert wycisnął z citroena
110 procent :D

Mateusz Cieślicki pisze...

Dymek po minucie to już dawno uleciał :)

Piotrek pisze...

Gdzieś się zapodział. Zaraz poszukam.

Szybkiego powrotu na tor Robert

Maciej P. pisze...

Patrząc jakie czasy uzyskali zawodnicy z nr 24 i 25 to raczej Robert jechał swoje, czołówka słabo.

Piotrek pisze...

Za godzinkę ostatni OS i, mam nadzieję, bardzo miła meta. Z taką przewagą to nawet na wstecznym Robert dałby radę.

Szybkiego powrotu na tor Robert

Mateusz Cieślicki pisze...

Corrado Fontana miał przygodę - inni musieli zwolnić, stąd ich słabe czasy, ale Re nie musiał bo jechał jako drugi i on tu jest jedynym odnośnikiem.

Maciej P. pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
R10 pisze...

Haha, pewnie dyrektor rajdu trochę się zdziwił :D Przed rajdem mówił:
"Myślę, że jest trzech faworytów: Fontana, Porro i Felice Re. Każdy z nich jest świetnym kierowcą. Do tego ich postawa jest wspaniała. Fair play przede wszystkim. Mówię o nich trzech ale oczywiście to obecność Roberta Kubicy wywołała zachwyt i ogromne zainteresowanie wśród kibiców i dziennikarzy."

Faworytów trzech? Chyba do drugiego miejsca!

Maciej P. pisze...

Ciekawy filmik: widać jak Robert trzyma kierownice + wywiad

http://www.youtube.com/watch?v=tIC8_4w3jqk

Piotrek pisze...

Fontana już drugi OS z rzędu pojechał kiepsko. Nawet jeśli tylko F. Re jest odpowiedim kierowcą do porównania czasu z Robertem, to nic nie zmienia. Robert zrobił nad nim 27,9 s przewagi na tym OS - ie. Daje to prawie 1 s na kilometr.

Szybkiego powrotu na tor Robert

Tomy pisze...

Brawo. Wynik jest ważny, ale ważniejszy jest powrót do takiej sprawności aby jeździł w samochodach jednomiejscowych. Z drugiej strony jest to niesamowite jak kierowca nie w pełni sprawny wygrywa z taką łatwością z pozostałymi. Pytanie czy reszta stawki jest tak słaba (samochód bądź kierowca) czy też Robert jest tak mocny? Ja oczywiście wierzę w jego ogromny talent i potencjał. Takiego kierowcy jeszcze nie mieliśmy i pewnie nie będziemy mieli na wiele lat.

Mateusz Cieślicki pisze...

Coś tam się musiało wydarzyć na ostatnim OS-ie, ale i tak mamy zwycięstwo!

GIZD pisze...

Musiał coś pozwiedzać.

Mateusz Cieślicki pisze...

No i Re też miał przygodę

Piotrek pisze...

Przedstawiam państwu zwycięzcę 31 Trofeo Aci Como. Przed państwem: ROBERT KUBICA

Szybkiego powrotu na tor Robert

GIZD pisze...

Albo im dał się po prostu pościgać. W końcu to Mistrzostwa Włoch.

Maciej P. pisze...

Robert 0:46 oraz 1:18

http://www.youtube.com/watch?v=r8567fzQBj4

Rob37 pisze...

Re ma 1 numer startowy, drugi ma Porro a raczej miał i chyba on musiał wylecieć z trasy, dlatego jadący z 3 po nim Fontana może musiał zwolnic albo się zatrzymać, bo czas kiepski miał ale jednak ukończył:)

Mateusz Cieślicki pisze...

Rob37 - a dziś nie jechali według generalki?

R10 pisze...

Wygrał. Przejechał sporo kilometrów. Na pewno poczuł się jeszcze pewniej.

Master at work! :]

GIZD pisze...

Chyba gdzieś przytarł.

Mateusz Cieślicki pisze...

Podobno miał problem z drzwiami (?) Przynajmniej tak napisał A. Malecki

marshad pisze...

@R10 rajd Como jest rundą Trofeo Rally Asfalto (TRA) i w tym roku jest decydującą rundą. O trofeum walczyli Porro, Fontana i Re (który ostatecznie zwyciężył), a RK był tylko gościem. Nie podoba mi się trochę ton twoich wypowiedzi, posmak arogancji i ignorancji. Na szczęście Kubek ma więcej szacunku dla wszystkich.
Ktoś słyszał o rzekomej przygodzie Roberta na 3km 10-tego OSu?

Piotrek pisze...

Nic nie słyszałem. Ktoś wyżej pisał, że miał jakiś problem z drzwiami.

Szybkiego powrotu na tor Robert

R10 pisze...

@marshad
Nie wiem, czy radość można nzwać arogancją i ignorancją.. :) Gdybym to ja siedział za kierownicą na pewno bym tak się nie wypowiadał. Ale siedzi Robert, mój idol, wygrywa z nie byle jakimi kierowcami na prawie każdym odcinku specjalnym, z niesprawną ręką. Chyba mam powody, by się cieszyć i nazwać to dominacją? :)

Rob37 pisze...

No, chyba że jeździli wg kolejności w generalce.. co do ostatniego OS to musiał mieć przygodę albo odpuścił, dobrze, że miał taka dużą przewagę, jednak w rajdach aż do mety nie można być pewnym zwycięstwa nawet jak się jest zdecydowanie lepszym od konkurencji, zresztą w F1 tak samo:)

Chomik pisze...

Problem z drzwiami: Być może. Trudno uwierzyć, że Robert mógł popełnić jakiś błąd. A jak by to zrobił to nie straciłby, aż 30s. To musiałaby być długa wycieczka poza tor.

GIZD pisze...

Z filmiku Adama Maleckiego można wywnioskować, że zbytnio się nie spieszył na 10 OS.Przynajmniej takie odniosłem wrażenie.

Maciej P. pisze...

oSTATNI PRZEJAZD RK - LINK
ADAMA M.
http://t.co/LasFoAHQ

grand460 pisze...

Jak Robert udzieli wywiadu to się wszystko dowiemy ,ważne że dojechał.
Też mi się wydaję że to pewnie problem z drzwiami

Barbara Van pisze...

Brawo Robert!!Znowu przynosisz nam radość i kolejny raz potwierdzasz siłę swojego charakteru,ogromną pracowitość,wielką determinację i oczywiście nieprzeciętny talent.
Jesteśmy z Ciebie dumni!!

Robert,dasz radę!!

Konrad Kaczanowski pisze...

Niczym Pocisk...
http://www.youtube.com/watch?v=6imD6_ppMjk

f1talk pisze...

Wg gościa z pewnego forum, który jest na miejscu RK na ostatnim oesie stracił bo jechał tylko z tylnymi hamulcami (strzelił przewód hamulcowy.
Jaksa

olo pisze...

Sokół potwierdził
"Kubica na mecie Rally di Como: „Miałem problemy z hamulcami, na ostatnim OS-ie działały tylko tylne hamulce”.

grand460 pisze...

Załoga Kubica/Inglesi otrzymała numer startowy 1 w Rallye du Var.

http://sokolimokiem.tv/?p=5209#more-5209

Grzegorz Nowak pisze...

27.39 hymn polski

grand460 pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Piotrek pisze...

http://www.youtube.com/watch?v=3UOwYxEt29A
To jest dobre :-)

Szybkiego powrotu na tor Robert

Piotr Palij pisze...

Właśnie zgrywam na dysk zdjęcia z dzisiejszego dnia, jak troszkę się z nimi obrobię to wrzucę linki :)

grand460 pisze...

Super a zarazem dzięki Piotrze już
nie mogę się doczekać :D

Piotr Palij pisze...

Właśnie łąduje się film z hymnem i Robertem na podium, co prawda zapodał już Adam M. radiowej trójki ale ja też wrzucę bo przyznam, że na moment urosła mi w gardle kula wzruszenie :)
oto link - film powinien być wkrótce dostępny
http://youtu.be/bOv9IHP3OGg

mF1 pisze...

https://www.youtube.com/watch?v=1jAVuaufNyY&feature=plcp

mF1 pisze...

http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/726636,Kubica-krolem-rajdu-we-Wloszech

Maciej P. pisze...

Konferencja po rajdzie
http://www.youtube.com/watch?v=u_XS5T5RzmA

Maciej P. pisze...

u M. Sokoła znajdziecie info co Robert mówił podczas konferencji
http://sokolimokiem.tv/?p=5212

Maciej P. pisze...

Kasujesz komentarze a odpowiedzi nie udzielasz?

Mateusz Cieślicki pisze...

MaciejP. - masz rację, nie zauważyłem podpisu i usunąłem - sorry za mój błąd. Niestety mam kiepskie warunki do ogarniania, a jest co :) PS. Dzięki za linki do Twoich filmów.

No to zaczynamy Austin.

Dawid Ostój pisze...

UWAGA ! Kubica mówił dla tvn że będzie wolał jezdzic z autami z dachem !

Mateusz Cieślicki pisze...

Piotrze z niecierpliwością czekamy na zdjęcia :)

Mateusz Cieślicki pisze...

Dawidzie - z tego co pamiętam, co mówił, że jeździł autami z dachem, a nie że "wolał jeździć"

Piotr Palij pisze...

Ale najciekawsze jest to co powiedział w czasie wywiadu z prowadzącym ceremonię zaraz po wjechaniu na metę "Oggettivo e Formula 1" - Celem jest Formuła 1

Piotr Palij pisze...

Mateusz - sorki za zwłokę ale mam prawie tysiąc zdjęć do przegrania i ogarnięcia a mój laptop dziś wyjątkowo strajkuje, strasznie się zamulił....

Mateusz Cieślicki pisze...

No to rzeczywiście ciekawe, bo dotychczas zazwyczaj było, że celem jest odzyskanie pełnej sprawności. Robert mówił coś jeszcze podczas tej ceremonii?

Mateusz Cieślicki pisze...

Piotrze nie ma żadnego problemu :)

Piotr Palij pisze...

Właściwie nic czego nie powtórzył w innych wywiadach...

marcin pisze...

Przed chwilą w faktach na TVN zdecydowanie mówili że koniec z powrotem do F1, nie ma takiej możliwości. Tylko rajdy wchodzą w grę. To w końcu jak to jest z tym ""Oggettivo e Formula 1"

Piotr Palij pisze...

Marcin ja tylko podałem co powiedział Robert :)Podejrzewam, że w najbliższych dniach pojawi się sporo sprzecznych informacji a po Rally du Var bezie jeszcze większy mętlik. POstaram się znaleź jakiś filmik z ceremonii wręczenia nagród bo słowa Kubicy były odpowiedzią na jakieś pytanie prowadzącego - niestety nie pamiętam jakie, wokół mnie setka fotoreporterów próbowała zrobić jak najlepsze zdjęcie i momentami było baaardzo głośno (jak to Włosi :) )

Rafał Chmura pisze...

Powiedział, że na chwilę obecną nie widzi możliwości jazdy w F1, jakby miał już nigdy nie wrócić to by była ogromna tragedia, po tylu latach czekania.

Fisiacz pisze...

Też tak odebrałem, że z F1 koniec. Wspomniał, że chciałby się ścigać i występować w jakichś mistrzostwach poza F1 bo to jest nie możliwe czy jakoś tak.
No nic, chyba trzeba się z tym pogodzić. Stan ręki nie poprawia się widocznie.

grand460 pisze...

Ja wierzę w Roberta , jestem dobrej myśli.Nadzieja umiera ostatnia

cravenciak pisze...

To fascynujące jak niektórzy ludzie potrafią interpretować słowa Roberta, łączę się z Wami w bólu i żałobie...

Piotrek pisze...

Hej ludzie. Czy Wy przez przypadek nie przesadzacie? Robert nie wróci do F1, bo na TVN - ie tak mówili? Proszę, ogarnijcie się troszeczkę :-) To prawie tak samo jakby twierdzić, że Alonso przechodzi do RBR na podstawie wiadomości z wp.

Szybkiego powrotu na tor Robert

Barbara Van pisze...

Corierre dello Sport zadało pytanie Robertowi czy widzi dla siebie szansę powrotu do F1.Robert odpowiedział:"Jest nadzieja,trzeba myśleć pozytywnie,ale rzeczywistość może być inna."Zatem,w który wywiad wierzyć?
Robert,dasz radę!!

Rafał Chmura pisze...

//
Moim zdaniem odnosił się do tymczasowego, akyualnego stanu....

GIZD pisze...

Dla mnie to zabrzmiało tak: albo będę startował w rajdach w przyszłym roku albo będę startował gdzie indziej(prawdopodobnie jakaś seria wyścigowa), ale jedno i drugie jest formą rehabilitacji a nie pożegnaniem z Formulą 1.

Piotrek pisze...

"Rzeczywistość może okazać się inna" - może, przecież to wszyscy wiemy od dnia wypadku. Skąd ta nagła panika i ślepy pesymizm? Z jednego, nędznego artykułu w TVN? Przecież to ta sama stacja, którą wyrzucono z Santa Corona i, która wysłała Magdę M. na rajdu, żeby zrobiła wywiad z Robertem. Proszę, trochę więcej indywidualnego myślenia, proszę.

Szybkiego powrotu na tor Robert

Piotr Palij pisze...

Uhhh udało się i paczuszka zdjęć już poszła do Mateusza :)
Bardzo żałuję, że mimo wcześniejszych planów nie udało mi się dotrzeć na miejsce rozgrywania 10 OS
Było by kilka niezłych zdjęć i pewnie jakiś filmik :)
Cieszę się, że zdjęcia się podobają i szkoda, że nie będzie mnie na Rally du Var ale jeśli znajdzie się jakiś sponsor któremu spodobały się moje zdjęcia to chętnie pojadę :)

Anonimowy pisze...

Wybitny Blog :-)
Dobry pomysł to podstawa!
Rzecz jasna dodaję do obserwowanych.
Będzie czym sobie humor poprawiać.
Kontynuuj swoją świetną pracę!
Jeśli znajdziesz czas zapraszam do siebie
http://bannersbrokerpoland.blogspot.com/
Również liczyłbym na mały komentarz:-)