Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

piątek, 26 października 2012

Kubica był na rajdzie, ale tylko w roli widza

Zgodnie z przypuszczeniami z ostatnich kilku dni, Robert Kubica nie pojawił się na rajdzie Rallye International du Valais, który rozpoczął się wczoraj we Włoszech. Polski kierowca pojawił się jednak na trasie i jest nawet "dokumentacja zdjęciowa" jego obecności.Przed tygodniem telewizja SportKlub, również na swoim Facebookowym profilu zapowiadała relacje z rajdu Rallye International du Valais, w którym ma brać udział Robert Kubica. Telewizja miała przeprowadzić relacje na żywo z tej imprezy. Polaka nie było na liście startowej i w rajdzie nie wystartował, zgodnie z resztą ze swoją zapowiedzią, że wystartuje dopiero w połowie listopada.

Robert zjawił się jednak na trasie rajdu by kibicować zawodnikom. Ciekawe może być towarzystwo, w jakim pojawił się Polak - był to kierowca Andrea Crugnola i przedstawiciel Citroen Racing Italia, Christian Dubuis. Z Crugnolą Kubica przeprowadzał wiosenne testy Renault Clio S1600 [więcej o nich - zdjęcia TUTAJ].

Intrygująco wygląda natomiast spotkanie z przedstawicielem Citroena. Pojawiły się przecież plotki, że w kolejnym rajdzie Kubica może wystartować Citroenem C4 WRC. Czyżby miała to być prawda?

Oto zdjęcie ze spotkania:

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku! Dołącz do osób go lubiących i bądź na bieżąco! 

Więcej o całej F1 na MC Formula i f1ultra.pl  

11 komentarzy:

BoMiSieNudzi pisze...

Ciekawa sprawa z tym Citroenem :>

Super, że Robert już, aż tak bardzo nie ukrywa się przed ludźmi :)
Tylko czekać teraz na rozwój wydarzeń.

Chomik pisze...

Robert Kubica wrócił do motosportu. Ile osób w to wątpiło? Nic dziwnego, że każdy interesuje się losem Polaka. Teraz każdy chce mu pomóc, aby wrócił do tego co lubi i co chce robić. Wrócić do F1. Wszędzie gdzie jest Robert wzrasta zainteresowanie ze strony "pracodawców". To dobry znak. Robert ma wsparcie najlepsze z możliwych. Nikt nie uważa (chodzi mi o zespoły wyścigowe), że Kubica nie jest wstanie już jeździć. Jeździ i to dobrze. To, że nie było go na torze oznacza, iż szykuje się on do czegoś większego.
Zapraszam

Piotrek pisze...

Widać, że wypady na rajdy, nwet w roli widza, są dla Roberta bardzo dobra odskocznią od monotonii codziennej rehabilitacji. Na pewno ciężko mu było, gdy nie mógł się za bardzo nigdzie pokazywać, bo wszyscy polowali na jakieś zdjęcie z nim. Teraz ma już większy spokój, więc sobie umila czas jak może.

Szybkiego powrotu na tor Robert

Piotrek pisze...

http://robertkubica.f1zone.pl/news/14828/kubica_dwa_rajdy_w_listopadzie.html
I jest potwierdzenie.

Szybkiego powrotu na tor Robert

Bluff pisze...

Heh :) 4 komentarze z czego połowa to te Piotrka. Pod poprzednim wpisem 25 % Piotrkowych ;) Cóż - ten blog spełnił swoje zadanie i chyba powoli będzie miał się ku końcowi. Przynajmniej w kwestii żywej dyskusji, która tu już chyba umarła :( Z jednej strony brak anonimowych, a z drugiej strony - ileż można dyskutować właśnie z Piotrkiem?

Piotrek pisze...

Nikt Ci nie każe ze mną dyskutować. Jak Ci przeszkadza, to nie musisz, ja nikgo zmuszał ni będę.

Szybkiego powrotu na tor Robert

Bluff pisze...

Przecież nie dyskutuję z Tobą. A Twoja odpowiedź jedynie potwierdza, że w pewnym sensie zawłaszczyłeś ten blog - zawsze odpowiadając, a rzadko kiedy mając coś wartościowego do powiedzenia. I stałeś się niejako znakiem firmowym tego bloga, zresztą ze szkodą dla niego.

Piotrek pisze...

To ciekawe, wiesz. Ale jeśli chcesz się z kimś pokłócić idź na wp. Tam Cię przyjmą z otwartymi ramionami. Ja kończę rozmowę z Tobą.

Szybkiego powrotu na tor Robert

Rafał Chmura pisze...

Hej chłopcy po co te kłótnie, llepiej się skupić na Robercie i jego powrocie, ciągle dużo niewiadomych, mnie rajdy z jego udziałem średnio interesują, wolałbym F1, choć nie powiem , że się nie ciszę, że jeździ coraz lepiej...

Joanna pisze...

Trochę ostatnio nie miałam czasu aby śledzić rajdy, ale o ile się nie mylę Valais to jeden z Kantonów szwajcarskich. Nie jest to przypadkiem rajd w Szwajcarii.

KamilF11994 pisze...

@Joanna masz racje to rajd w Szwajcarii :)