Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

środa, 3 sierpnia 2011

Wyniki ostatniej sondy i nie tylko

Wczoraj zakończyła się kolejna sonda na blogu, dotycząca zespołu Lotus Renault GP. Cieszyła się ona sporym zainteresowaniem - głosy oddało 500 czytelników. Wasze odpowiedzi były bardzo jednoznaczne i wskazywały - nawet bez ironii - że zespół Roberta Kubicy w tym sezonie już się wypalił - czasem nawet dosłownie. Zapraszam do zapoznania się z dokładnymi wynikami sondy oraz nowymi, bardzo ciekawymi, ale nieoficjalnymi wiadomościami dotyczącymi zdrowia Roberta Kubicy.

Pytanie brzmiało: "Czy uważasz, że słabsza forma Lotus Renault GP jest spowodowana brakiem Roberta Kubicy?"

Oto Wasze odpowiedzi:
Zdecydowanie tak, pogubili się bez niego                       313 głosów (62,6%)
Tak, ale do tego dochodzi słabsza jazda kierowców       135 głosów (27%)
Tak, ale to tylko jeden z wielu czynników                         45 głosów (9%)
Nie, i tak byliby słabsi, nawet z Kubicą                              7 głosów (1,4%)

Jak widać, niemal wszyscy uważacie, że Lotus Renault GP bardzo traci na nieobecności Roberta Kubicy. Miejmy nadzieję, że owa nieobecność niebawem się skończy.

Mogą za tym przemawiać dochodzące ze wszystkich stron pozytywne wieści dotyczące zdrowia Polaka. W weekend mogliśmy przeczytać, że Robert Kubica odzyskał sprawność w ręce, Wczoraj jeden z najwierniejszych czytelników bloga, TOMek opowiedział o swojej rozmowie z osobą z jednego z największych sponsorów Roberta Kubicy, która powiedziała, że jeszcze w tym sezonie zobaczymy Roberta Kubicę na torze. Mimo że obie te wiadomości nie zostały potwierdzone przez nikogo z otoczenia Roberta Kubicy i mogą nie być do końca prawdziwe, to są kolejnymi sygnałami, że stan zdrowia Polaka stale się poprawia i to powinno nas cieszyć.

Niestety, pojawiają się też negatywne informacje. W poniedziałek niemiecki "Die Welt" napisał, że Prawdopodobnie Robert Kubica już nigdy nie będzie w stanie zgiąć ręki w łokciu do końca. Ta wiadomość również nie została potwierdzona/zdementowana przez nikogo z otoczenia Roberta Kubicy.

Widać niestety drobny chaos informacyjny w sprawie naszego kierowcy, ale nie ma się co dziwić - gdy brakuje rzetelnych informacji z pierwszej ręki - pojawiają się domysły.

Ja dziś wieczorem odniosę się natomiast do słów Daniele Morelliego, który mówił przedwczoraj o Robercie Kubicy.

Więcej informacji o całej Formule 1 znajdziesz na www.f1ultra.pl


Reklama
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
powrotroberta jest już na facebooku! Dołącz do osób go lubiących!

www.techpro.pl - maszyny i narzędzia budowlane - sprzedaż i wynajem, niskie ceny, fachowa obsługa! 

18 komentarzy:

TOMek pisze...

Nawiązując do DIE WELT to Rosbergowi powrót Roberta jest o tyle na rękę co Heidfeldowi,Nico wie doskonale że Kubica na torze zawsze będzie przed nim:) O skomplikowanej obsłudze kierownicy oprócz Rosberga pisał już w/w Nick a obydwoje o rękach pianisty.

Co do Lotto , opisałem Mateuszowi wszystko czego nie zapomniałem, podałem nazwisko człowieka który podał mi takie informacje lecz wspólnie ustaliliśmy że skoro rozmowa była prowadzona na ścieżce prywatnej nietaktem byłoby podawanie publicznie nazwisk,choć wydaje mi się że Mateusz
w 70% :) byłby skłonny dać wiarę po tym jak dowiedział się kto to ,w końcu jest dziennikarzem i ten temat i źródła nie są mu obce.
To tyle na ten temat ode mnie, następnym razem grubo się zastanowię kiedy dowiem się czegoś nawet mało istotnego , swoją drogą Mateusz wyrazy podziwu za bezstresowe pisanie artykułów
ja pewnie bym nie dał rady.

Mateusz Cieślicki pisze...

TOMek - stres jest zawsze, szczególnie u mnie, bo bardzo się przejmuję, ale wraz z ilością tekstów i ilością krytyki wszystko staje się bardziej powszednie ;)

Jeszcze raz dziękuję za info i za Twoje poświęcenie.

Michał pisze...

Na sokolimokiem jest już podsumowanie i kilka słów o RK

Michał pisze...

Mikołaj podał dwie ważne informacje:
- że wcześniejsze operacje miały odblokować nadgarstek, który już jest sprawny,
- a obecna ma odblokować łokieć, który po udanym zabiegu odzyska 100% sprawności.

W takim przypadku RK zacznie treningi fitnes, które pozwolą mu wrócić za kierownicę bolidu.

TOMek pisze...

No Panowie i Panie , więc niema sensu szukać na siłę problemów, a Die Welt i Rosberga po prostu trzeba zrozumieć oni mają inne światopoglądy od nas i inne życzenia:)
O jakiejkolwiek operacji , zabiegu na dłoni niema mowy więc musimy jednak przyjąć że z nią także niema problemów.

Mateusz Cieślicki pisze...

no pozytywnie to wszystko wygląda.

TOMek pisze...

Kiedyś wsadzę swoje łapy do monitora i powyciągam za uszy wszystkich niedowiarków.
Mateusz,Red,Piotrek i inni za jakiś czas firmy kurierskie będą krążyły po Polsce ze zgrzewkami dobrego piwa:)
Tymczasem ja zmykam i pozdrawiam Was.

Mateusz Cieślicki pisze...

P.S. Vaviorky chciałbym Cię poprosić o kontakt na maila. Pozdrawiam!

Vaviorky pisze...

Ok już piszę.

Vaviorky pisze...

No skoro Mikołaj Sokół tak mówi, to można być pewnym, że to prawda.

Sawekrs pisze...

Witam wszystkich, jestem tutaj codziennie, jednak jeszcze nie miałem okazji podzielić się moimi spostrzeżeniami: po pierwsze gratulacje dla Mateusza za stworzenie i prowadzenie tak profesjonalnego blogu. Po drugie 90% fajnych i wyważonych wypowiedzi Was wszystkich, czarne owce zawsze się gdzieś znajdą, byle tutaj jak najmniej. Po trzecie pozdrawiam Ciebie Mateusz i wszystkich zgodnych że Robert to wielki człowiek i sportowiec i że wróci do F1. Niedowiarków też pozdrawiam i życzę więcej optymizmu...:)

Anonimowy pisze...

Mikołaj powiedział też, że z tego co wie to Robert nic konkretnego z BBC nie ustalał w sprawie wywiadu. Póki co nic takiego się nie szykuje. Widocznie będziemy musieli trochę dłużej poczekać na ten wywiad. Rubi

Mateusz Cieślicki pisze...

Bardzo dziękuję, bardzo mi miło. Witamy kolejnego "komentatora"! Zapraszamy do częstszych dyskusji :)

Ewa pisze...

Zawsze uważałam, że Mikołaj to najpewniejsze źródło informacji, teraz tylko jeszcze trochę cierpliwości.Żadna gazeta nie zepsuje mi humoru.Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

Pamiętacie post użytkownika "BYKU" z poniedziałku? Przytoczył on wtedy słowa Mikołaja, które pokrywają się całkowicie z tym co dzisiaj mówił w rptv. Widocznie musiał on kiedyś rozmawiać z Mikołajem. Co ciekawe BYKU napisał również, że we wrześniu Robert przeprowadzi pierwsze testy w bolidzie. Rubi

Anonimowy pisze...

Witam zmienie trochę temat.Zauważyłem że bardzo wielu ludzi krytykuje Polsat za tranamisje F1.Ludzie zwracają uwagę na BBC, że są na torze,szybkie analizy,wywiady,komentatorzy,itd.Niestety BBC zbyt mocno sie rozpędziło i od następnego sezonu będą pokazywać jedynie połowę wyścigów w sezonie.Teraz kibice w UK sa wsciekli bo zeby ogladac f1 na zywo beda musieli wykupić dekoder Sky i płacić dużo pieniedzy zeby wogole te serie ogladac...
Więc doceńmy ze Polsat pokazuje wyscigi ktore mozemy ogladac za darmo szczególnie teraz gdy nie ma Roberta.Można też wspomnieć o zabezpieczeniu swoich praw ale o tym napisze kiedy indziej.
Pozdrawiam, BYKU

Ewa pisze...

BYKU, zmieniając temat i wracając do tego o czym napisał Rubi, czy masz jakieś przecieki :).Mikołaj o Robercie napisał dzisiaj.Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

Ktoś jeszcze chce się założyć o ''skrzynkę piwa''? może Meduza albo MS? :D (red)