Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

wtorek, 19 lipca 2011

Wyniki ostatniej sondy i podziękowania

Dziś rano na blogu zakończyła się ostatnia sonda dotycząca pytań, które jako kibice Roberta Kubicy mogliśmy zadawać poprzez oficjalną stronę zespołu Lotus Renault GP. Zapraszam do poznania jej wyników i przeczytania podziękowań dla wszystkich czytelników bloga.Pytanie, jakie zadawałem Wam przez ostatni tydzień brzmiało: "Poprzez stronę Lotus Renault GP można było zadawać pytania do Roberta Kubicy. Czy uważasz, że to dobra forma komunikacji z kibicami?"
Oto rozłożenie Waszych głosów:
Tak, odpowiedzi na nasze pytania nam wystarczą                  46 głosów (23.71%)
Tak, chociaż nie powinna to być jedyna forma komunikacji   92 głosy (47.42%)
Raczej nie, pytania to za mało                                              18 głosów (9.29%)
Nie, zostaną wybrane złe pytania, a odpowiedzi nie dadzą nam wystarczających informacji 38 głosów (19.58%)

Jak widać zatem czekacie na dalsze wiadomości o Robercie Kubicy w innej formie niż pytania. Miejmy nadzieję, że wkrótce usłyszymy nowe wieści. Zapraszam Was tymczasem do kolejnej sondy, również związanej z pytaniami do Roberta Kubicy, a dokładnie z odpowiedziami na nie.

Na koniec chciałbym wszystkim czytelnikom mojego bloga podziękować za kolejne 100 tys. odwiedzin tej strony. Łącznie mamy już 400 tys. Ponownie dziękuję za zaufanie, poświęcony czas, pomoc i wszelkie uwagi z Waszej strony. Mam nadzieję, że nasza współpraca nadal będzie układała się tak owocnie.

źródło: powrotroberta.blogspot.com

Więcej informacji o całej Formule 1 znajdziesz na www.f1ultra.pl


Reklama
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
powrotroberta jest już na facebooku! Dołącz do osób go lubiących!

www.techpro.pl - maszyny i narzędzia budowlane - sprzedaż i wynajem, niskie ceny, fachowa obsługa! 

9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Powiem Wam...

czasami tak sobie powtarzam - po co się tym interesujesz, nerwy sobie szarpiesz wróci czy nie wróci - i tak "Kubik" jest już ustawiony na całe życie. Książkę poczytaj, krzyżówkę rozwiąż...

ale nie potrafię. Od kiedy w 2008 miałem okazję być na GP w Budapeszcie łyknąłem bakcyla ;)

i chciałbym żeby ktoś mi powiedział na 100% - Robert wróci i będzie tak samo dobry jak wcześniej. Adminie możesz to powiedzieć? :)

Greg

Mateusz Cieślicki pisze...

Bardzo bym chciał. Ale przecież takie słowa wypowiadał Robert, potwierdzał Morelli więc chyba trzeba im wierzyć. Pisałem już z resztą, że powinniśmy im ufać. Ale tak to jest na tym świecie, że pewne są tylko dwie rzeczy.

Anonimowy pisze...

Panie Mateuszu widzę w Pana wypowiedziach umiarkowany i coraz mniejszy optymizm odnośnie powrotu Roberta w ciągu naibliższych 2 lat. Rozsądnie. Wypowiadają się ludzie, którzy kochają Roberta i wierzą w szybki powrót. Ale to jest kompletnie niemożliwe. Jak wróci do F1 w 2013 to będzie cud medyczny !!!. A to co mówi Morelli to wyrywanie kasy i robienie nadzieji. MS

Mateusz Cieślicki pisze...

Oj nie - mój optymizm w kwestii powrotu w 2011 roku jest rzeczywiście mniejszy, ale nadal jest to optymizm, a nie pesymizm.
Natomiast jeżeli chodzi o rok 2012 to osobiście jestem niemal pewien, że Kubica wystartuje od pierwszego wyścigu - nie ma póki co żadnych przesłanek aby sądzić inaczej.
Myślę, że warto patrzeć tu na początkowe opinie lekarskie, które były szczere i na świeżo - oni mówili o roku przerwy, biorąc pod uwagę uwarunkowania zwykłego człowieka. Organizm Roberta i jego mentalność są jednak wyjątkowo silne i ta prognoza może okazać się pesymistyczna, a Robert wróci szybciej.

Tomasz pisze...

Życie zweryfikowało nasze nadzieje. W tej chwili jest tak, że Robert ma szanse wrócić na ostatni wyścig. Natomiast start w nastepnym sezonie jest niemal pewny.

Anonimowy pisze...

Cieszę się że ktoś w końcu nazwał wszystko po imieniu..Wszelkie terminy powrotu Roberta to są nasze NADZIEJE. Niedługo po wypadku "NIEMAL PEWNE" było że wróci w środku sezonu. Ekspert Zientarski zarzekał się że Kubica wróci na GP Monaco. Jak na razie naszych NADZIEI nikt nie popiera konkretnymi informacjami. Wypowiedzi Bouliera, Morelliego, pytania do niby Kubicy to wszystko PR niewiele mogący mieć wspólnego z rzeczywistością.
Start w następnym sezonie od pierwszego wyścigu ? Oby życie nie zweryfikowało naszej następnej NADZIEI.

Anonimowy pisze...

Widzę że dziś nastroje takie jak pogoda?
TOMek.

Mateusz Cieślicki pisze...

Gorsze TOMek, znacznie gorsze.
Gutowski wypowiedział się dziś o Kubicy, nic wielkiego tam nie padło, ale powiedział m.in. że mogą być kolejne zabiegi. Nie wiem czy robić z tego newsa, bo znowu będzie, że piszę na siłę, ale chyba coś skrobnę.
Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

U mnie nie pada, wiec i nastroj ok. Zreszta lato, wakacje, kolejny wyscig, nie ma co narzekac i trzeba byc dobrej mysli co do zdrowia Roberta. Moze te zabiegi o ktorych mowil Gutowski, to chodzi tylko jak wczesniej o takie bardziej kosmetyczne, to usuniecie zrostow, aby reka RK byla bardziej sprawna? Pozdrawiam.

K@ti.T.