Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

środa, 8 czerwca 2011

Wtorek, 07.06: Stan Roberta Kubicy lepszy niż przypuszczamy?

Na temat zdrowia Roberta Kubicy otrzymujemy wiele pozytywnych informacji. Zgodnie ze słowami Daniele Morelliego Polak powinien zakończyć rehabilitację w sierpniu, a potem rozpocząć normalny trening przygotowujący do powrotu na tor. Niemal jednocześnie zaczną się pierwsze jazdy Roberta w różnych rodzajach aut i na symulatorze. Jeżeli jednak wszystko pójdzie po myśli lekarzy, termin ten może ulec skróceniu o kilka tygodni.Daniele Morelli podawał nam w zeszłym tygodniu bardzo optymistyczne wiadomości dotyczące Roberta Kubicy. Wszystko wskazuje na to, że Polak odzyska sprawność ręki wystarczającą do prowadzenia auta Formuły 1. Według Włocha, rehabilitacja powinna zakończyć się już w sierpniu. Największe obawy lekarzy towarzyszą teraz ruchliwości nadgarstka i łokcia. Jeżeli zabiegi rehabilitacyjne pójdą zgodnie z planem, to Robert już w sierpniu może odbyć pierwsze jazdy.

Pamiętajmy, że w pierwszym tygodniu po wypadku Kubicy lekarze, nawet ci operujący Polaka, zapowiadali roczny okres rehabilitacji. Na początku marca dowiedzieliśmy się, że rehabilitacja miała potrwać 8 miesięcy. Słowa Morelliego, że skończy się ona w sierpniu, oznaczają skrócenie tego czasu do 6 miesięcy. Trend jest zatem bardzo pozytywny. Szybszy czas rehabilitacji wynika z niezwykłej odporności i wytrzymałości organizmu Kubicy i dostępu do najlepszych specjalistów i urządzeń. Dobry nastrój, w jakim jest Robert dodatkowo skraca ten trudny okres w jego karierze.

Z Włoch dochodzą bardzo pozytywne sygnały, mówiące, że Kubica może być już w pełni sprawny pod koniec lipca. Oby te nieoficjalne informacje się potwierdziły.

Więcej informacji o całej Formule 1 znajdziesz na www.f1ultra.plReklama
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
powrotroberta jest już na facebooku! Dołącz do osób go lubiących!

www.techpro.pl - maszyny i narzędzia budowlane - sprzedaż i wynajem, niskie ceny, fachowa obsługa!

12 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Mam wrażenie, że informacje o stanie zdrowia Roberta są podawane z wyprzedzeniem, tzn. jak podaja ze za miesiąc bęedzie jeździł symulatorem, to on juz jeździ.

Anonimowy pisze...

Moim zdaniem jest dużo lepiej niż jest to nam podawane. Już piszę, dlaczego tak uważam. X dni temu było podane, że Kubica podał długopis kierowcy GP2. Pewnie gdyby nie to zdarzenie, to Morelli nie powiedziałby w następnym komunikacie o stanie zdrowia Roberta, że Polak może już posługiwać się długopisem. Ciekawe jak wiele rzeczy Robert potrafi już wykonywać, bardziej zaawansowanych od pisania długopisem, niż my o tym wiemy.

Mateusz Cieślicki pisze...

"Mam wrażenie, że informacje o stanie zdrowia Roberta są podawane z wyprzedzeniem, tzn. jak podaja ze za miesiąc bęedzie jeździł symulatorem, to on juz jeździ." - to bardzo prawdopodobne.

Anonimowy pisze...

To wszystko już czytaliśmy tydzień dwa temu , nierozumie co ten post wnosi nowego.

Anonimowy pisze...

Wiara czyni cuda.Ja...wierzę.
Bardzo brak Kubicy na torze,bardzo.

Fabek pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Anonimowy pisze...

Witam.Mam do pana pytanie kiedy będzie ten wywiad z kolegą Roberta?

Mateusz Cieślicki pisze...

Wywiad ukaże się dziś. Pozdrawiam!

Anonimowy pisze...

wp kopiuje pańskie posty - tu z soboty wzięli: http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Doniesienia-Niemcow-najglupsza-plotka-o-Kubicy,wid,13486464,wiadomosc.html

Fabek pisze...

WP kopiuje od najlepszych ! :)

Anonimowy pisze...

Informacje dotyczące szybkości powrotu do zdrowia Roberta podawane sa raczej z opóźnieniem niz z wyprzedzeniem...

Anonimowy pisze...

Robert wraca do zdrowia tak, jakby był na torze wyścigowym. Zawsze był szybki. To wszystko dzieje się zgodnie z moim oczekiwaniem od samego początku i wiem,że KTOŚ bardzo wpływowy mu w tym pomaga. Panie Mateuszu, bardzo się cieszę, że jest takie miejsce w internecie gdzie codziennie mogę przeczytać coś pozytywnego o naszym Robercie i jeszcze coś dodać od siebie. Moje serce się raduje z obu powodów. Pozdrawiam serdecznie!