Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

sobota, 25 czerwca 2011

Rozpoczynamy konkurs wiedzy o Robercie Kubicy

Ponieważ wczoraj nie przeczytałem sprzeciwu związanego z wprowadzeniem na bloga konkursu wiedzy o karierze Roberta Kubicy, zgodnie z obietnicą zaczynam go dziś. Zapraszam do zapoznania się z warunkami i regulaminem konkursu oraz pierwszym pytaniem konkursowym!


Rozpoczynam konkurs wiedzy o Robercie Kubicy. Na moim blogu od dziś, do momentu powrotu Roberta Kubicy na tor będą ukazywały się pytania konkursowe dotyczące kariery polskiego kierowcy. Zadaniem tych, którzy będą chcieli wziąć udział w konkursie będzie odpowiedź na pytanie związane z karierą Roberta.

Jak zagrać? Wystarczy wysłać odpowiedź na zadane na blogu pytanie na adres: konkurs.powrotroberta@gmail.com  i napisać jak chcecie zostać podpisani na liście zwycięzców i we wpisie podsumowującym dane pytanie.

Kto i jak wygrywa? O wygranej decyduje szybkość - kto pierwszy wyśle odpowiedź na zadane pytanie ten jest jego zwycięzcą.

Jakie są nagrody i kto je otrzymuje? Swoistą nagrodą za najszybszą poprawną odpowiedź na pierwsze pytanie jest wymienienie na liście zwycięzców oraz we wpisie podsumowującym dane pytanie. Jednak nagrodą główną jest jedna z dwóch książek dotyczących Roberta Kubicy - albo "Robert Kubica. Moja pasja" albo "Pierwszy Polak w Formule 1". Uczestnik sam wybiera, którą książkę chce dostać. Nagrodę główną otrzyma ten, kto do końca trwania konkursu odpowie poprawnie i najszybciej na najwięcej pytań konkursowych.

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne, a jeżeli nie to odsyłam do zamieszczonego niżej regulaminu. Będzie on dostępny w ramce z pytaniem konkursowym. Jeżeli nadal coś będzie niejasne to pytajcie za pośrednictwem komentarzy i e-maila. Poniżej prezentuję pierwsze pytanie, według mnie średniej trudności.

PIERWSZE PYTANIE KONKURSOWE BRZMI: Jak brzmi imię i nazwisko pierwszego mechanika Roberta Kubicy (chodzi o wszelkie starty wyścigowe, również w kartingu)?

Odpowiedź proszę wysłać na adres: konkurs.powrotroberta@gmail.com podając sposób w jaki chcecie widnieć na liście zwycięzców.

POWODZENIA!


Oto regulamin konkursu, będzie on dostępny obok każdego pytania:

Regulamin konkursu wiedzy o Robercie Kubicy na blogu powrotroberta.blogspot.com

1. Organizatorem konkursu jest prowadzący blog powrotroberta.blogspot.com - Mateusz Cieślicki

2. W konkursie może wziąć udział każdy odwiedzający stronę powrotroberta.blogspot.com

3. Konkurs trwa od 25 czerwca 2011 roku do momentu powrotu Roberta Kubicy na tor jako kierowcy jednego z zespołów Formuły 1. W żadnym jednak przypadku konkurs nie może trwać dłużej niż do 31 grudnia 2011 roku. Dla potrzeb konkursu przyjmuje się, że momentem powrotu na tor Roberta Kubicy jako kierowcy jednego z zespołów Formuły 1 jest jego udział w pierwszej oficjalnej sesji treningowej podczas weekendu wyścigowego Formuły 1.

4. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na adres e-mail: konkurs.powrotroberta@gmail.com wysłać poprawną odpowiedź na pytanie zawarte na blogu. Jeden uczestnik konkursu może udzielić nieograniczonej liczby odpowiedzi na jedno pytanie. Wysłanie pierwszego e-maila z poprawną odpowiedzią jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

5. O wygranej i zdobyciu punktu za każde pytanie decyduje kolejność udzielenia poprawnej odpowiedzi.

6. Wraz z ogłoszeniem wyników poprzedniego pytania na blogu ukaże się następne pytanie.

7. Nagrodą główną w konkursie jest jedna z dwóch książek, do wyboru przez zwycięzce. Będzie to albo książka "Robert Kubica. Moja Pasja" Mikołaja Sokoła i Cezarego Gutowskiego albo książka "Pierwszy Polak w Formule 1" Rafała Pawłowskiego.

8. Do odbioru nagrody głównej będzie uprawniona osoba, która w czasie trwania konkursu zgromadzi najwięcej punktów za najszybsze nadesłanie prawidłowej odpowiedzi na pojedyncze pytania. Lista rankingowa osób uczestniczących w konkursie będzie widoczna na blogu. W razie równej liczby punktów kilku uczestników zostanie ogłoszone dodatkowe pytanie dogrywkowe.

9. Uczestnik konkursu podaje w e-mailu odpowiedź na pytanie oraz deklaruje pod jaką nazwą, w razie wygranej, ma figurować na liście zwycięzców oraz we wpisie podsumowującym dane pytanie konkursowe. Nazwą może być w szczególności imię, nazwisko, nick. Nie może to być nazwa naruszająca czyjekolwiek interesy i prawa. Jeżeli deklaracja nazwy nie zostanie zawarta we wiadomości zgłoszeniowej, Organizator wyśle do zwycięzcy e-mail z prośbą o jej podanie, a w razie braku odpowiedzi w ciągu 24 godzin, zwycięzca będzie figurował na liście zwycięzców podpisany pierwszym członem adresu e-mail, do znaku "@".

10. Organizator nie będzie przechowywał, używał i udostępniał adresu e-mail dla celów innych niż konkurs.

11. Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w konkursie, wcześniejszego zakończenia konkursu albo anulowania go.

12. Wszelkie wątpliwości związane z powyższym regulaminem i konkursem rozstrzyga Organizator a jego decyzje nie podlegają odwołaniu.

3 komentarze:

Mateusz Cieślicki pisze...

UWAGA! PIERWSZE PYTANIE ROZSTRZYGNIĘTE! Niebawem kolejne pytanie!

Anonimowy pisze...

Hmm. Przy wysłaniu maila wyskakuje mi problem z dostarczeniem wiadomosci. Napewnoadres prawidłowy?
jusz100

Anonimowy pisze...

A juz wiem czemu...