Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

piątek, 24 czerwca 2011

Quiz o Robercie Kubicy na blogu - co o tym myślicie?

Zwracam się do Was z prośbą o ocenienie mojego pomysłu na nowy element bloga - Quiz/konkurs wiedzy o Robercie Kubicy. Poniżej przedstawiam szczegóły.

Wszyscy chcielibyśmy co rusz dostawać pozytywne wiadomości na temat stanu zdrowia Roberta Kubicy. Niestety tak dobrze nie ma. Aby zapełnić troszkę tę "pustkę" chciałbym zaproponować stworzenie na moim blogu konkursu wiedzy o Robercie Kubicy. Pytanie konkursowe dotyczyłoby kariery (tylko kariery sportowej!) naszego jedynaka w F1 - od jej początków aż do dziś. Pytania byłyby bardziej lub mniej trudne, ale na pewno nie byłoby to nic w stylu pytań z audiotele. Pytania ukazywałyby się w prawej kolumnie bloga, gdzieś w widocznym miejscu. Odpowiedzi musielibyście wysyłać na specjalnie stworzoną skrzynkę e-mail. Zasadą byłoby, że wygrywa osoba, która jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi. Wyniki ogłaszałbym na blogu i jednocześnie ujawniał kolejne pytanie.

Co do nagród... no cóż, może nie wydadzą się Wam atrakcyjne, ale spróbuję coś zaproponować. Ten czytelnik, który najszybciej odpowiedziałby prawidłowo na zadane pytanie byłby wymieniony w poście podsumowującym dane pytanie z imienia lub nazwiska albo nicka i widniałby przy aktualnym pytaniu jako "zwycięzca poprzedniego pytania". Oczywiście, jeżeli ktoś by sobie tego nie życzył to nie byłby. A nagrodą główną w konkursie byłaby książka dotycząca Roberta Kubicy - do wyboru spośród dwóch pozycji, albo "Moja pasja" Mikołaja Sokoła i Cezarego Gutowskiego albo "Pierwszy Polak w Formule 1" Rafała Pawłowskiego. Ta nagroda przysługiwałaby temu, kto najwięcej razy udzielił poprawnej odpowiedzi na pytania ukazujące się na blogu do określonego czasu (np. do października, zakończenia sezonu F1 lub powrotu Roberta Kubicy za kółko auta wyścigowego - tutaj proszę o Wasze propozycje, która data będzie najlepsza).

Myślę, że to trochę urozmaici nam czekanie na powrót Roberta do F1, a jednocześnie będzie można dowiedzieć się ciekawych faktów o jego karierze. Jeżeli pomysł uzyska Waszą aprobatę to przygotuję regulamin konkursu i już jutro ukaże się pierwsze pytanie.

Czekam na Wasze komentarze, opinie, pomysły. Jednocześnie pragnę Was zapewnić, że mimo pojawiania się na blogu ankiet, czy ewentualnie pytań, to nadal priorytetem jest informacja o stanie zdrowia Roberta Kubicy i będzie ona zawsze miała pierwszeństwo przed wszystkimi innymi elementami bloga.

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Bardzo dobry pomysł
jestem na TAK

ProEloKubas pisze...

Mi się ten pomysł naprawde podoba. Będzie troche zabawy i troche rywalizacji. Napewno nudno nie będzie.

Co do daty zakończenia : niech powrót Roberta będzie datą końcową ;)

Jeszcze co do urozmaicenia konkursu, myślę że fajnie by bylo gdybyś zrobił tabele z nickiem i punktami każdego uczestnika. Dodatkowo jeśli osoba zgadnie zagadkę i nie zada jej w przeciągu 24h od udzielenia prawidłowej odpowiedzi, wtedy ta osoba punktu nie dostaje..

Prosze o odpisanie ;)

Mateusz Cieślicki pisze...

Tak, tabela, albo chociaż spis na pewno będzie kto ma ile punktów.
Czy rozumiem, że proponujesz, żeby osoba wygrywająca zadawała kolejne pytanie? Bo pierwotnie planowałem sam wymyślać wszystkie pytania.
Pozdrawiam!

Tomasz pisze...

Pomysł ciekawy, aczkolwiek nie wezmę udziału w tej zabawie ;)

Anonimowy pisze...

jesne dobry pomysł czekam

Anonimowy pisze...

Fajny pomysł.Też jestem za datą końcową-powrót Roberta (konkurs długi nie będzie).Myślę, że lepiej jeśli pytania będzie zadawał prowadzący.

Piotrek

Szybkiego powrotu do zdrowia Robert

Sivvy pisze...

Ciekawy pomysł ale zadawanie pytań przez internautów nie wypali. Panie Mateuszu to Pana blog i czekamy na pytania :) Pozdrawiam!