Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

poniedziałek, 13 czerwca 2011

Pierwsze zdjęcia Roberta Kubicy po wypadku

Po raz pierwszy od wypadku w rajdzie Ronde di Andora z 6 lutego, możemy dziś zobaczyć zdjęcia Roberta Kubicy. Zdaję sobie sprawę, że jest to nieco tabloidowa wiadomość, ale myślę, że wszyscy kibice Polaka chcieli go zobaczyć. Poniżej przedstawiam linka do galerii.Galerię około 20 zdjęć Roberta Kubicy zamieścił dziennik "Fakt". Źródło może nie zacne, ale w tym przypadku wartościowe.
Zdjęcia można zobaczyć tu:
http://www.fakt.pl/Kubica-wraca-do-zdrowia,galeria-artykulu,106167,1.html

Nie wiadomo z którego konkretnie dnia pochodzą zdjęcia, ale widać na nich Roberta wychodzącego z kliniki. Pomaga mu jego narzeczona. Kubica porusza się o jednej kuli, na jego prawej ręce widać jeszcze dwa małe usztywnienia i wiele blizn pooperacyjnych.

Miejmy nadzieję, że kolejne zdjęcia Roberta będą pokazywały jego znacznie lepszą formę.

Więcej informacji o całej Formule 1 znajdziesz na www.f1ultra.plReklama
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
powrotroberta jest już na facebooku! Dołącz do osób go lubiących!

www.techpro.pl - maszyny i narzędzia budowlane - sprzedaż i wynajem, niskie ceny, fachowa obsługa! 

16 komentarzy:

Tomasz pisze...

Nie podoba mi się troche w jaki sposób zostały zrobione te zdjęcia.

Mateusz Cieślicki pisze...

Niestety, innego sposobu nie było...

Affinity pisze...

To zamiast kombinować pod górkę, może po prostu odpuścić sobie robienie zdjęć? Niestety, paparazzi wszędzie wejdą.

Michal pisze...

Ale nie wygląda źle, prawdę mówiąc spodziewałem się gorszego widoku.

Anonimowy pisze...

Roberto !!!! Uśmiech na twarzy, kobieta u boku...widzę po oczach, że jest dobrze...tylko Laguną musi się biedny przemieszczać...jakby chłopaczyna miał mało zmartwień ;-]]]

Vaviorky pisze...

No cóź... Miejmy nadzieję, że to są zdjęcia już dawno zrobione, skoro były informacje, że Robert porusza się o własnych siłach.

Anonimowy pisze...

Dobrze widzieć uśmiechniętego Roberta w jednym kawałku. Jego wypadek był straszny co znajduje odbicie w ranach prawej ręki. Widać, że do pełnej sprawności jeszcze droga dość daleka, a szkoda bo sezon mamy ciekawy, bolid Renault wygląda dobrze i była realna szansa na sukcesy. Czekam z niecierpliwością na "debiut" za kierownicą czarno-złotego bolidu!

Anonimowy pisze...

Miło go zobaczyć choć liczyłem na bardziej optymistyczne obrazy po ostatnich wypowiedziach,
chyba że te zdjęcia mają przynajmniej 2 miesiące oby to było prawdą.Niewiem tylko czy FUCKT wytrzymałby posiadając je choć ze 2 dni bez publikacji. TOM.

zagiel_1987 pisze...

Zdjęcia są na pewno starsze, ponieważ 1 czerwca Robert wg informacji, chodził już bez pomocy kul, a i łokieć też nie jest już usztywniony (no chyba że te opaski, mają jakieś inne zastosowanie, ale tego nie wiem, gdyż nie jestem ekspertem w tym temacie). Dłoń również wygląda jeszcze na mało władną, a otrzymywane informacje, mówią, że może już nią chwytać niewielkie przedmioty, więc powinna też nieco inaczej się układać.

Anonimowy pisze...

zgadzam się z zagiel_1987 te zdjęcia raczej są starszej daty.

Ewa pisze...

Ja też myślę, że zdjęcia są starsze, opatrunku po zabiegu nie nosi się tak długo.

Mateusz Cieślicki pisze...

Według mnie mają około 2-3 tygodni

Michal pisze...

Na początku czerwca była informacja, że porusza się już bez kul, co by oznaczało że te zdjęcia są z przed co najmniej miesiąca

Anonimowy pisze...

Jasne...Były informacje że już chodzi bez kul... Słuchacie niesprawdzonych informacji a jak macie zdjęcia to nie wierzycie..To są AKTUALNE zdjęcia. Bóg okazał się zwykłym człowiekiem. Który cierpi, i dochodzi do zdrowia jak każdy inny na świecie.

Mateusz Cieślicki pisze...

Nie, nie, nie, protestuję! Informacja była taka, że Kubica jest już w stanie poruszać się bez kul. I to może być całkowita prawda. Przecież nie wiemy, czy podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych nie chodzi samodzielnie. Ale to nie oznacza, że będzie cały czas chodził bez kul. Musi jeszcze oszczędzać prawą nogę. Chyba bardziej rozsądne jest żeby używał kul tam, gdzie nie ma bezpośredniej opieki innych, gdzie może się potknąć, przewrócić. Dla mnie to logiczne - musi uważać, dlatego nie będzie kozaczył i chodził wszędzie samodzielnie.

Ewa pisze...

Jeśli miesiąc temu przeszedł operację przedramienia to gdzie opatrunek i dlaczego na ramieniu?.Po tej operacji może swobodnie zaciskać palce.Te zdjęcia są świeże jak solone śledzie :).Pozdrwiam.