Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

niedziela, 5 czerwca 2011

Niedziela, 05.06: Coś o Robercie, coś o Lotus Renault GP, link do sondy i zaproszenie

Nie otrzymaliśmy podczas tego weekendu nowych informacji na temat stanu zdrowia Roberta Kubicy. Jedynie Daniele Morelli, menadżer Polaka, po raz kolejny powiedział, że lekarze zajmujący się Robertem wierzą, że zdoła on w pełni wyzdrowieć. Poniżej przedstawiam Wam dwa ciekawe linki, jeden dotyczący Lotus Renault GP, drugi zawierający sondę dotyczącą Roberta. Chciałbym również zapowiedzieć wywiad z dobrym znajomym Roberta Kubicy, który ukaże się na blogu w przyszłym tygodniu.Daniele Morelli mówił w ostatnich dniach, że Robert na pewno odzyska sprawność potrzebną do prowadzenia bolidu Formuły 1. Dziś potwierdził to, ale już z mniejszą pewnością i powołując się na opinię lekarzy. Włoch powiedział, że Robert robi ciągłe postępy i lekarze mają nadzieję, że Polak odzyska pełną sprawność. Oby ich nadzieje się spełniły.

A teraz wspomniane linki. Pierwszy to do artykułu dotyczącego bardzo rozległych planów zespołu Lotus Renault GP. Nie ma sensu abym przepisywał, dlatego odsyłam Was tu: (ale to potem, najpierw doczytajcie do końca ten tekst ;) )
http://www.f1ultra.pl/index.php/wiadomosci-f1/126206-lrgp-inwestuje-w-przyszlosc.html

Jak już widać po tytule, zespół chce pokazać, że wbrew ostatnim doniesieniom nie ma problemów finansowych i perspektywicznie chce się rozbudowywać.

Drugi link to ciekawa sonda zamieszczona na forum serwisu autosport.com. Pytanie tej sondy brzmiało - czy zatrudniłbyś teraz Roberta Kubicę? Pytanie bardzo ciekawe, a wyniki wydają się wskazywać, że również na forum największego serwisu motorowego świata jest duża rzesza kibiców Roberta. Poniżej przesyłam link do sondy, pod którą wywiązała się ciekawa dyskusja:
http://forums.autosport.com/index.php?showtopic=148967&st=40&start=40

Sonda ta zainspirowała mnie i już wiem, jakie będzie pytanie w kolejnej sondzie na moim blogu. Rozpocznie się ona jutro wieczorem.

A teraz mała zapowiedź na przyszły tydzień. Jeden z czytelników bloga - Paweł "Fabek" Fabisiewicz przeprowadził bardzo ciekawy wywiad z Fernando Reesem, kierowcą wyścigowym, który miał okazję wielokrotnie ścigać się z Robertem, również w barwach jednego zespołu. Paweł zapytał go o to, jakim kierowcą, człowiekiem i partnerem z zespołu jest Robert, o wspomnienia Reesa związane z Kubicą oraz o ich wspólną pasję - symulatory. Wywiad powinien ukazać się na blogu już na początku przyszłego tygodnia.

Mam nadzieję, że będę mógł podzielić się nowymi informacjami dotyczącymi samego Roberta. Zapraszam.

Więcej informacji o całej Formule 1 znajdziesz na www.f1ultra.plReklama
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
powrotroberta jest już na facebooku! Dołącz do osób go lubiących!

www.techpro.pl - maszyny i narzędzia budowlane - sprzedaż i wynajem, niskie ceny, fachowa obsługa!

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Huśtawka nastrojów czy co? to że Morelli udziela 2 , 3 wywiadów na ten sam temat nie znaczy że musi powtarzać dokładnie te same słowa , a my nie musimy interpretować każdego jego słowa i filozofować czy powinien użyć innego słowa w miejsce tego itp.
Myślę że sami się nakręcamy a niepotrzebnie Robert wraca my o tym wiemy , zdania innych i ich opinie są na 2gim planie i nic niestety nie zmienią.

Anonimowy pisze...

Z całym szacunkiem dla Bloga kolejny dobry znajomy Roberta nic nowego nie powie , będą to z pewnością optymistyczne wiesci , które z miłą chęcią przeczytam.

Anonimowy pisze...

Robert jest zawodowcem i wtedy się tylko dowiemy kiedy wraca do ścigania jak będzie miał 100% pewność że ręka jest OK bez żadnego gdybania, a będzie to pewnie 2 tygodnie przed wyjazdem na tor

Fabek pisze...

Zapewniam, że dowiecie się kilku ciekawych rzeczy od Fernando Reesa :)

Pozdrawiam.