Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

czwartek, 2 czerwca 2011

Czwartek, 02.06: Czachorski potwierdza słowa Morelliego, a Boullier tęskni za Kubicą

Marcin Czachorski, koordynator Roberta Kubicę na Polskę, potwierdził informacje Daniele Morelliego dotyczące zdrowia Roberta Kubicy i zapewnił, że Polak czuje się coraz lepiej. W Lotus Renault GP zaczynają tymczasem coraz bardziej tęsknić za krakowianinem. Eric Boullier przyznaje, że w zespole brakuje twardej ręki Roberta, który mobilizował wszystkich do wytężonej pracy.Ostatnie wspaniałe wiadomości dotyczące Roberta Kubicy, przekazane przez jego menadżera, Daniele Morelliego, wydawały się wręcz niewiarygodne (więcej o nich tu: http://powrotroberta.blogspot.com/2011/06/sroda-0106-robert-kuubica-chodzi-juz.html ). Dziś potwierdził je Marcin Czachorski, jego przyjaciel i osoba odpowiadająca za sprawy Kubicy w Polsce. Powiedział on, że Robert czuje się coraz lepiej, czyni bardzo szybkie postępy w rehabilitacji i wykonuje już pewne ćwiczenia mające przygotować go do roli kierowcy wyścigowego.

O Robercie mówił dziś też Eric Boullier, szef zespołu Lotus Renault GP. Francuz wyrażał tęsknotę za Polakiem, którego woli walki, determinacji i silnej ręki brakuje w drużynie. Boullier powiedział, że Kubica zawsze wyrażał czego chce i był bardzo niezadowolony gdy tego nie dostawał. "Potrafił uderzyć ręką w stół" - powiedział Francuz. Dodał jednocześnie, że w zespole brakuje lidera, którym wcześniej niewątpliwie był Kubica.

Możliwe, że Boullier próbuje załagodzić sytuację, jaka powstała po wypowiedziach Lopeza i Morelliego. Francuz od początku tej rozbieżności zdań wyraża pogląd bardzo dyplomatyczny. Wszyscy widzą teraz, jak wielka jest rola Kubicy w zespole i jak wiele tak dobry kierowca potrafi zdziałać.

Więcej informacji o całej Formule 1 znajdziesz na www.f1ultra.plReklama
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
powrotroberta jest już na facebooku! Dołącz do osób go lubiących!

www.techpro.pl - maszyny i narzędzia budowlane - sprzedaż i wynajem, niskie ceny, fachowa obsługa!

11 komentarzy:

zagiel_1987 pisze...

Ciekawe, czy jeżeli Robert faktycznie wróci do pełnej sprawności i przejdzie badania, dzięki którym zostanie mu przywrócona superlicencja, to czy w bieżącej sytuacji (kiepskim wynikom Heidfelda) wystartuje jeszcze w tym sezonie, czy dopiero w następnym.

ZZD pisze...

Chyba lepiej gdyby wrócił w przyszłym sezonie w pełni sił, niż jeszcze w tym sezonie ale bez pełnej rehabilitacji, ryzykując dalsze pogorszenie stanu zdrowia. Nic na siłę, niech na spokojnie się kuruje i szykuje do przyszłego sezonu.

Malick pisze...

Wyścigi w tym sezonie jakieś takie... nudne są bez Ciebie... Ale już sobie pazurki na przyszły rok ostrzę... :)

Anonimowy pisze...

http://www.onestopstrategy.com/dailyf1news/nieuw/article/14505-Rumours+swirl+about+Kubica%2C+Heidfeld%2C+Grosjean.html

moze ktos to przetlumaczyc

Mateusz Cieślicki pisze...

http://www.f1ultra.pl/index.php/wiadomosci-f1/126185-co-to-media-nie-wymysla-czyli-bajki-o-trzech-kierowcach-renault.html Tutaj pełny artykuł o tym

Fabek pisze...

GP Bahrajnu przywrócone i odbędzie się 30 października, a GP Indii będzie finałem sezonu :)

Mateusz Cieślicki pisze...

W kwestii powrotu Roberta do F1 to raczej dobra wiadomość :D

Fabek pisze...

Robert wróci na GP Bahrajnu, tak jakby był to początek sezonu 2011 :)

Anonimowy pisze...

coś nowego już wiadomo? jakieś newsy dzisiaj?

Anonimowy pisze...

Czekam na wywiad z Robertem :]

Fabek pisze...

A kto nie czeka :)