Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

środa, 25 maja 2011

Środa, 25.05: Prawdopodobnie w weekend ujrzymy wywiad z Robertem Kubicą

Już w ten weekend może się spełnić marzenie wielu z nas aby zobaczyć najnowsze zdjęcia Roberta Kubicy. Prawdopodobnie w sobotę lub niedzielę, w premierowym odcinku programu "Sokolim okiem" zobaczymy wywiad Mikołaja Sokoła z Robertem Kubicą. Program "Sokolim okiem" to autorski projekt Mikołaja Sokoła, jednego z najlepszych polskich dziennikarzy F1, oraz przyjaciela Roberta Kubicy. W zapowiedziach premierowego odcinka, Mikołaj Sokół mówi, że zobaczymy wywiad "z wyjątkową postacią, która zapisuje historyczne karty polskich akcentów w sportach motorowych...". Z kolei w filmowej zapowiedzi programu, Mikołaj Sokół trzyma kask Roberta Kubicy, mówiąc, że "takiego wywiadu z tą osobą jeszcze nie widzieliście."

Kibice komentujący zapowiedzi nie mają wątpliwości, że chodzi o Roberta Kubicę. Pewności jednak mieć nie możemy. Wszystko jednak wskazuje na to, że gościem dziennikarza będzie Kubica.

Na temat wywiadu można stawiać wiele pytań - kiedy był przeprowadzony, czy Robert zostanie w nim pokazany cały, czy zostanie pokazana jego pokiereszowana ręka. Jeżeli miałbym się bawić w przewidywania, to powiedziałbym, że wywiad pochodzi jeszcze ze szpitala Santa Corona, a postać kierowcy Lotus Renault nie zostanie w całości pokazana.

Nie wiadomo jeszcze kiedy zostanie pokazany wywiad i gdzie można będzie go bezpośrednio obejrzeć (zapowiedzi ukazują się na stronie f1.pl). Jak tylko będzie to wiadome, poinformuję Was i umieszczę bezpośrednie linki do niego.

Więcej informacji o całej Formule 1 znajdziesz na www.f1ultra.plReklama
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
powrotroberta jest już na facebooku! Dołącz do osób go lubiących!

www.techpro.pl - maszyny i narzędzia budowlane - sprzedaż i wynajem, niskie ceny, fachowa obsługa!

6 komentarzy:

Ewa pisze...

Prawdziwej informacji o sytuacji Roberta potrzebujemy jak tlenu :).Jeśli Robert zdecydował się udzielić wywiadu to znaczy, że ma nam coś dobrego do przekazania.Nie mogę się doczekać weekendu również ze względu na ciekawy wyścig.Dziękuję za ten blog, zaglądam tu często i zazwyczaj znajduję to czego szukam :).Pozdrawiam.

Fabek pisze...

Świetny weekend się zapowiada :) Wywiad z Robertem, finał LM no i GP Monaco :D

zagiel_1987 pisze...

Najwyższy czas. A weekend, jak już Fabek wspomniał, ze względu na wszystkie te wydarzenia na pewno będzie świetny :D

Mateusz Cieślicki pisze...

Pani Ewo - cała przyjemność po mojej stronie, dziękuję za tak wiernych czytelników jak Pani.
Ten weekend będzie świetny, do F1, LM dodam jeszcze ostatnią kolejkę Ekstraklasy, WSbR w Monako, Porsche Supercup w Monako, Rolland Garros. Żeby tylko jeden telewizor wystarczył ;D

Fabek pisze...

No to jeszcze czekamy na Pański wywiad z Robertem Kubicą, Panie Mateuszu :D

Mateusz Cieślicki pisze...

Obiecałem sobie, że pojadę na pierwszy wyścig Roberta po powrocie i tam spróbuję się na niego zaczaić, ale będzie ciężko ;D
Marzenia się spełniają więc może i mnie się powiedzie.