Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

sobota, 28 maja 2011

Jak to było rok temu - wideo z przejazdu Kubicy

Rok temu Robert Kubica znakomicie pokazywał się w Grand Prix Monako, brawurowo jeżdżąc po wąskich ulicach Monte Carlo. Ostatecznie wywalczył trzecie miejsce w wyścigu i drugie w kwalifikacjach do niego. Dziś jego brak będzie szczególnie widoczny. Abyśmy sobie przypomnieli jak świetnie można jeździć w Monako, prezentuję wideo z okrążenia kwalifikacyjnego Roberta w 2010 roku.
Przyznam, że oglądałem to wideo już dziesiątki razy, ale nigdy nie mam dosyć. Widok Roberta niemal ocierającego się o bandy, doskonale panującego nad kierownicą przypomina nam jak świetnym jest kierowcą. Myślę, że warto zobaczyć dzisiejsze okrążenie kwalifikacyjne Sebastiana Vettela i porównać jak niewiele musiał się starać w porównaniu z Robertem.

Rok temu to okrążenie wystarczyło na zajęcia drugiego miejsca. Nie wiadomo, czy w tym roku Kubica miałby szanse na wygranie, ale na pewno dałby kolejny popis jazdy. Robert będzie mógł patrzeć w telewizji na starających się jego kolegów z zespołu, być może usłyszy nawet ryk silników Formuły 1 w swoim domu w Monako.

Liczymy, że podczas tego Grand Prix usłyszymy kolejne dobre wieści o jego stanie.

Więcej informacji o całej Formule 1 znajdziesz na www.f1ultra.plReklama
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
powrotroberta jest już na facebooku! Dołącz do osób go lubiących!

www.techpro.pl - maszyny i narzędzia budowlane - sprzedaż i wynajem, niskie ceny, fachowa obsługa!

Brak komentarzy: