Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

czwartek, 26 maja 2011

Czwartek, 26.05: Boullier: Słowa Lopeza źle zrozumiane

Eric Boullier próbował dziś, dość niezdarnie, wytłumaczyć niedawne słowa Gerarda Lopeza dotyczące powrotu Roberta Kubicy do ścigania w tym roku. Francuz powiedział, że słowa właściciela Genii Capital zostały wyrwane z kontekstu i źle zrozumiane. Boullier powiedział, że zespół czeka na powrót Roberta Kubicy i jest do niego w pełni przygotowany.Lopez powiedział niedawno, że Robert Kubica nie pojedzie już w tym sezonie w wyścigu Formuły 1, ale nie wykluczył udziału Polaka w piątkowych sesjach treningowych. Wśród polskich kibiców powstało pytanie czemu Kubica nie będzie mógł uczestniczyć w wyścigach, skoro będzie w stanie jeździć w treningach.

Szef Lotus Renault GP powiedział, że Gerardowi Lopezowi chodziło o pokazanie gotowości zespołu do przyjęcia Kubicy poprzez umożliwienie mu udziału np. w sesjach treningowych. Boullier przypomniał także swoje wcześniejsze słowa, w których mówił o gotowym bolidzie z 2009 roku dla Roberta Kubicy, gdy tylko ten będzie mógł zasiąść za kierownicą auta wyścigowego.

Francuz powiedział też, że nadal nikt nie wie, kiedy Kubica będzie mógł wrócić do zdrowia.

Można się zastanawiać czy na pewno Lopezowi o to chodziło i czy obecne tłumaczenia Boulliera nie są próbą załagodzenia komentarzy, które powstały po wypowiedzi Lopeza. Ważne żeby w Lotus Renault GP była jednomyślność co do planu powrotu Roberta Kubicy, a władze zespołu chciały wspierać go do końca w jego trudnej drodze.

Więcej informacji o całej Formule 1 znajdziesz na www.f1ultra.pl


Reklama
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
powrotroberta jest już na facebooku! Dołącz do osób go lubiących!

www.techpro.pl - maszyny i narzędzia budowlane - sprzedaż i wynajem, niskie ceny, fachowa obsługa!


1 komentarz:

Ewa pisze...

Dobrze, że Mikołaj Sokół szybko zareagował na wypowiedź Lopeza zanim zdążyłam się załamać.Cieszy mnie ta wypowiedź Eryka.Widać, że są przekonani o możliwości powrotu Roberta i chyba niecierpliwie na niego czekają.Widać brak Roberta, oj widać.Jedynie dwie sekundy a wygląda jak przepaść :)