Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

wtorek, 12 kwietnia 2011

Poznajmy się!

Tutaj zachęcam do przedstawiania siebie, swoich zainteresowań, pasji.
Witajcie na forum! Przypominam o regulaminie komentowania i zachowaniu kulturalnej wymiany opinii. Pozdrawiam!

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ

WRÓĆ DO FORUM

6 komentarzy:

Mateusz Cieślicki pisze...

Mnie pewnie większość zna, ale tutaj postaram się napisać coś innego o sobie. Wychowałem się i czasem pomieszkuję w małej świętokrzyskiej wsi - Grzymałków. Los zagnał mnie do Łodzi, gdzie skończyłem prawo, a w trakcie również dziennikarstwo, przy czym ten drugi kierunek jest moją prawdziwą pasją. Kocham muzykę celtycką i w większości... metal. Jestem też fanem wyścigowych symulatorów. Wierny kibic kilku drużyn :)

Anonimowy pisze...

Witam. Mieszkam niedaleko Skierniewic. Moje ulubione gry to tak jak u pana Mateusza symulatory wyścigowe, ale też lotnicze. Jestem wiernym kibicem Widzewa Łódź.
Ps. Panie Mateuszu a jakie są te symulatory??

Mateusz Cieślicki pisze...

Anonimowy podpisz się jakoś żebyśmy Cię mogli jakoś identyfikować.

Moje symulatory zmieniają się co parę lat, ale ogólnie jest to seria F1. Najpierw było 2003, potem 2007, teraz jest 2010.

Anonimowy pisze...

Dzięki za odpowiedź. Ja akurat gram w rFactor na modzie DTM 2007.

Bartix1910

MDMA66 pisze...

Widzę, że pochodzi pan z Grzmałkowa w gminie Mniów, a moim rodzice mieszkają w Snochowicach w gminie Łopuszno, to całkiem niedaleko...co prawda pochodzę z Kielc, ale lubię tamtejsze okolice i troszkę orientuje się w tamtejszych teremach.
pozdrawiam

Mateusz Cieślicki pisze...

Pozdrawiam w takim razie tym serdeczniej. Rzeczywiście jest tu ładnie, szczególnie wszystkie mniejsze górki po których można fajnie pochodzić. Ale Kielce też są super :)