Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

środa, 13 kwietnia 2011

Środa, 13.04: "Robert narzucił sobie mocne tempo rehabilitacji"

Kolejne pozytywne wieści napływają do nas w sprawie zdrowia Roberta Kubicy. Przyjaciel Polaka, Marcin Czachorski, powiedział, że widać wyraźną poprawę kondycji Roberta. Według Czachorskiego, Kubica narzucił sobie bardzo mocne tempo rehabilitacji.

Kubica ma w najbliższych tygodniach zacząć chodzić, co również potwierdził Czachorski. Stwierdził on nawet, że może to nastąpić już w przyszłym tygodniu. Nadal usztywniona jest prawda ręka Roberta. W ciągu dwóch tygodni opatrunek powinien być zdjęty.

Jak powiedział jego przyjaciel, krakowianin narzucił sobie szybkie tempo rehabilitacji i leżąc w łóżku nie nudzi się. Można było się tego spodziewać po mającym niesamowite pokłady woli walki Kubicy.

Cały czas przy jego szpitalnym łóżku są jego dziewczyna Edyta Witas, menadżer Daniele Morelli. Na bieżąco monitorują jego zdrowie i postępy rehabilitacji monitoruje sztab fizjoterapeutów i lekarzy, którzy mówią, że rozpoczęcie chodzenia przez Kubicę będzie miało bardzo pozytywny wpływ na szybkość jego rehabilitacji i znacznie podniesie morale naszego kierowcy.

Czachorski powiedział, że Kubica ma jeden cel - wrócić do Formuły 1. Dlatego bardzo koncentruje się na ćwiczeniach i jest mocno zdeterminowany aby jak najszybciej zasiąść za kierownicą bolidu Formuły 1.

Oby więcej takich doniesień na temat Polaka!

Więcej informacji o całej Formule 1 znajdziesz na www.f1ultra.pl

Brak komentarzy: