Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

poniedziałek, 11 kwietnia 2011

Poniedziałek, 11.04: "Robert na drodze do pełnego wyzdrowienia"

Doczekaliśmy się pozytywnych wieści dotyczących stanu zdrowia Roberta Kubicy. Eric Boullier, szef zespołu Lotus Renault GP, w którym jeździł Polak, powiedział, że Kubica odzyskuje sprawność kończyn, czuje się lepiej i jest w stałym kontakcie z zespołem. Francuz zastrzegł, że powrót Polaka do pełni sił wymaga czasu.Boullier świętował wczoraj kolejne podium swojego zespołu w tym sezonie, po 3. miejscu Nicka Heidfelda w Grand Prix Malezji. Powiedział jednak kilka słów o tym, którego Niemiec zastępuje, czyli Robercie Kubicy. Polak nadal przebywa na oddziale rehabilitacji szpitala Santa Corona w Pietra Ligure, ale jego stan się stale poprawia.

"Wszystko idzie zgodnie z harmonogramem rehabilitacji. Robert jest na drodze do pełnej sprawności, ale to wymaga czasu" - powiedział wczoraj Boullier dziennikarzom.

Poinformował on także, że krakowianin ogląda wszystkie sesje Formuły 1 w szpitalu, a zespół Lotus Renault GP informuje go o wszystkim co dzieje się w garażu drużyny i o pracach wykonywanych przy bolidzie. Kubica i Boullier często rozmawiają przez telefon wymieniając się uwagami dotyczącymi rozwoju auta.

Czekamy na kolejne dobre wieści z Włoch.

Więcej informacji o całej Formule 1 znajdziesz na www.f1ultra.pl

Brak komentarzy: