Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

poniedziałek, 11 kwietnia 2011

Jak komentować na blogu bez zakładania konta

Istnieje kilka dróg komentowania na blogu, bez konieczności zakładania konta w Bloggerze. Oto one:

- Dla posiadaczy konta pocztowego na wp.pl: Chcąc dodać komentarz na blogu należy wpisać jego treść (dla bezpieczeństwa radzę ją skopiować) i zaznaczyć opcję "OpenID" pod polem komentarzy i pod spodem wpisać: openid.wp.pl Zostanie się przekierowanym do strony, na której wystarczy nacisnąć "przekaż"

- Dla posiadaczy konta pocztowego gmail.com: Chcąc dodać komentarz na blogu należy wpisać jego treść (dla bezpieczeństwa radzę ją skopiować) i zaznaczyć opcję "OpenID" pod polem komentarzy i pod spodem wpisać: gmail.com Zostanie się przekierowanym do strony, na której wystarczy nacisnąć "potwierdź"

- Dla posiadaczy konta na yahoo.com (yahoo.pl): Chcąc dodać komentarz na blogu należy wpisać jego treść (dla bezpieczeństwa radzę ją skopiować) i zaznaczyć opcję "OpenID" pod polem komentarzy i pod spodem wpisać: yahoo.com lub yahoo.pl Zostanie się przekierowanym do strony, na której wystarczy nacisnąć "potwierdź" 


Oprócz tego możliwość komentowania mają osoby posiadające konta na następujących serwisach: WordPress, LiveJournal, TypePad i AIM. 

Jak założyć konto na bloggerze:
1. Wejdź na stronę www.blogger.com
2. Kliknij "Rozpocznij" które znajduje się lekko po lewej stronie ekranu, obok "załóż bloga. Za darmo"
3. Wypełnij formularz danymi i kliknij "dalej"


To wystarczy!

Dziękuję wszystkim za chęć komentowania!

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Na mykart są uaktualnione wyniki najlepszych okrążeń - nie ma nowych przejazdów Troto

Anonimowy pisze...

Mam pytanie:)
Do tej pory wszystkie filmiki mogłem oglądać na Iphone 5. Teraz niezależnie czy mam dostęp do wifi, czy 3G z dobrym sygnałem, to od 5ciu dni wyskakuje mi komunikat, że film jest aktualnie niedostępny, i to każdy. Na kompie nie ma z odtworzeniem żadnego problemu. Może ktoś zna przyczynę i mógłby mi pomóc?