Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

środa, 9 marca 2011

Środa, 09.03: Do piątku dowiemy się kiedy Kubica opuści szpital

Jak powiedział rzecznik szpitala Santa Corona w Pietra Ligure, w tym tygodniu dowiemy się, kiedy Robert Kubica może opuścić tę placówkę. Jak podkreślił Roberto Carrozzino stan Kubicy jest dobry i stale się poprawia.


Decyzja ma zostać podjęta i ogłoszona do końca tego tygodnia. Wcześniej ma zostać wydany krótki komunikat lekarski dotyczący stanu zdrowia Roberta Kubicy. Rzecznik Roberto Carrozzino zapewnił jednak, że Robert czyni stałe postępy w leczeniu, ale biorąc pod uwagę jego obrażenia, nie można mówić o diametralnej poprawie.

Nie wiadomo jeszcze czy wyznaczony zostanie termin na konkretny dzień czy na konkretny tydzień. Należy jednak podkreślić, że termin może ulec zmianie, zależnie od stanu zdrowia Polaka. Być może dowiemy się również, gdzie kierowca Lotus Renault będzie kontynuował rehabilitację. Póki co wykonuje jedynie wstępne ćwiczenia na niektórych partiach mięśni.

Termin wyjścia zostanie ustalony prawdopodobnie pod koniec marca, ale ostatecznie dowiemy się tego już niebawem. Czekamy na dalsze pozytywne wieści o krakowianinie.

Więcej informacji o całej Formule 1 znajdziesz na www.f1ultra.pl

Brak komentarzy: