Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

poniedziałek, 14 marca 2011

Poniedziałek, 14.03: 5. Operacja Kubicy nieunikniona? Oddala się data wyjścia ze szpitala

Jeszcze w środę mówiono, że poznamy datę wyjścia Roberta Kubicy ze szpitala. W piątek dowiedzieliśmy się, że Polak przejdzie kolejną operację łokcia. Teraz data jego wyjścia oddala się, a lekarze nie wykluczają kolejnych operacji, których w środę jeszcze nie planowano.O stanie zdrowia Kubicy dowiadujemy się z kilku źródeł: od lekarzy, szefa zespołu Lotus Renault Erica Boulliera i menadżera Roberta Kubicy Daniele Morelliego. Ja chcę wierzyć tym pierwszym, gdyż pozostałym zdarzyło się już pomylić.

Eric Boullier, który odwiedził niedawno Kubicę powiedział, że lekarze są pod wrażeniem postępów jakie czyni Polak, który "wyznacza im nowe punkty odniesienia". Według najnowszych opinii lekarskich Robert ma się coraz lepiej, a sobotni zabieg łokcia udał się. Nie jest jednak wykluczona kolejny, mający zapewnić "stabilizację pracy łokcia Roberta Kubicy w przyszłości".


Operacja ta musiałaby być przeprowadzona w Modenie, zatem na całkowite wyjście Kubicy ze szpitala i nie powracanie do niego musimy jeszcze bardzo długo poczekać. Nieważne jest jednak gdzie, ważne, żeby Robert z każdym dniem czuł się lepiej i odzyskiwał sprawność.


Więcej informacji o całej Formule 1 znajdziesz na www.f1ultra.pl

Brak komentarzy: