Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

wtorek, 22 lutego 2011

Rozpoczynam nowego bloga

Witam!

Mam na imię Mateusz i od kilku lat zajmuję się relacjonowaniem wydarzeń z Formuły 1. Jestem wielkim kibicem Roberta Kubicy od czasów jego występów w kartingu. Gorąco wierzę, że Robert będzie kiedyś mistrzem świata Formuły 1. Zanim to jednak nastąpi, Polak musi wrócić do sprawności fizycznej po tragicznym wypadku w rajdzie Ronde di Andora w północnych Włoszech.

Kubica dochodzi do siebie w szpitalu Santa Corona w Pietra Ligure. Media podają nam jeszcze informacje o stanie zdrowia kierowcy Lotus Renault, ale przed Robertem jeszcze bardzo długa rehabilitacja, podczas której zainteresowanie dużych serwisów osłabnie. Fani krakowianina będą jednak chcieli otrzymywać informacje o stanie i postępach Kubicy codziennie.

Dlatego powstał mój blog. Zamierzam wykorzystywać wszystkie dostępne mi źródła i zbierać wszystkie sprawdzone informacje, aby tworzyć codzienny raport o stanie zdrowia naszego jedynaka w F1. Każdego wieczoru będzie publikowany tekst, w którym dowiecie się, jak przebiega walka Roberta Kubicy o powrót na tor.

Zapraszam!

1 komentarz:

Olgierd Klim pisze...

Nie byłem tutaj od początku, a dzisiaj przypadkowo wskoczył mi twój pierwszy blog, łezka w oku :)
Fajnie przeczytać jak się witałes za pierwszym razem i wyjaśniałeś co i jak. Pozdrawiam Mateusz.