Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

niedziela, 27 lutego 2011

Ranking, Historia i Regulamin konkursu wiedzy o Robercie Kubicy na blogu powrotroberta.blogspot.com
Ranking:

1. Dominika 68 pkt.
2. Jusz100 40 pkt.
3. Łukasz Kubica 39 pkt.
4. Grzegorz Hoszko 5 pkt.
5. Małgorzata Wójtowicz 2 pkt.
5. Damian Kubica 2 pkt.
5. Sylwia Kubica 2 pkt.


1. Organizatorem konkursu jest prowadzący blog powrotroberta.blogspot.com - Mateusz Cieślicki

2. W konkursie może wziąć udział każdy odwiedzający stronę powrotroberta.blogspot.com

3. Konkurs trwa od 25 czerwca 2011 roku do momentu powrotu Roberta Kubicy na tor jako kierowcy jednego z zespołów Formuły 1. W żadnym jednak przypadku konkurs nie może trwać dłużej niż do 31 grudnia 2011 roku. Dla potrzeb konkursu przyjmuje się, że momentem powrotu na tor Roberta Kubicy jako kierowcy jednego z zespołów Formuły 1 jest jego udział w pierwszej oficjalnej sesji treningowej podczas weekendu wyścigowego Formuły 1.

4. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na adres e-mail: konkurs.powrotroberta@gmail.com wysłać poprawną odpowiedź na pytanie zawarte na blogu. Jeden uczestnik konkursu może udzielić tylko jednej odpowiedzi na pojedyncze pytanie. Wysłanie pierwszego e-maila z poprawną odpowiedzią jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

5. O wygranej i zdobyciu punktu za każde pytanie decyduje kolejność udzielenia poprawnej odpowiedzi.

6. Wraz z ogłoszeniem wyników poprzedniego pytania na blogu ukaże się następne pytanie.

7. Nagrodą główną w konkursie jest jedna z dwóch książek, do wyboru przez zwycięzce. Będzie to albo książka "Robert Kubica. Moja Pasja" Mikołaja Sokoła i Cezarego Gutowskiego albo książka "Pierwszy Polak w Formule 1" Rafała Pawłowskiego.

8. Do odbioru nagrody głównej będzie uprawniona osoba, która w czasie trwania konkursu zgromadzi najwięcej punktów za najszybsze nadesłanie prawidłowej odpowiedzi na pojedyncze pytania. Lista rankingowa osób uczestniczących w konkursie będzie widoczna na blogu. W razie równej liczby punktów kilku uczestników zostanie ogłoszone dodatkowe pytanie dogrywkowe.

9. Uczestnik konkursu podaje w e-mailu odpowiedź na pytanie oraz deklaruje pod jaką nazwą, w razie wygranej, ma figurować na liście zwycięzców oraz w kolumnie podsumowującej dane pytanie konkursowe. Nazwą może być w szczególności imię, nazwisko, nick. Nie może to być nazwa naruszająca czyjekolwiek interesy i prawa. Jeżeli deklaracja nazwy nie zostanie zawarta we wiadomości zgłoszeniowej, Organizator wyśle do zwycięzcy e-mail z prośbą o jej podanie, a w razie braku odpowiedzi w ciągu 24 godzin, zwycięzca będzie figurował na liście zwycięzców podpisany pierwszym członem adresu e-mail, do znaku "@".

10. Organizator nie będzie przechowywał, używał i udostępniał adresu e-mail dla celów innych niż konkurs.

11. Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w konkursie, wcześniejszego zakończenia konkursu albo anulowania go.

12. Wszelkie wątpliwości związane z powyższym regulaminem i konkursem rozstrzyga Organizator a jego decyzje nie podlegają odwołaniu.

Brak komentarzy: